Joaquín Ardaiz
⚽ Napastnik 🏟️ CA Sarmiento 🏳️ Urugwaj
215
Meczów
42
Goli
14
Asyst
17
Żółtych
0
Czerwonych
2 272
Minut
0
Opinii
| 📝 | Imię ojczyste | Joaquín Matías Ardaiz de los Santos |
| 🎂 | Data urodzenia | 10.01.1999 (27 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Salto, Urugwaj |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Urugwaj |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Sarmiento |
| 📅 | Dołączył | 06.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | DE 9 FÚTBOL |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| FC Schaffhausen | 1 | 40 | 20 | 4 |
| FC Winterthur | 1 | 17 | 5 | 4 |
| Royal Antwerp FC | 1 | 26 | 5 | 3 |
| Danubio FC | 3 | 36 | 4 | 2 |
| CA Sarmiento (Junin) | 1 | 6 | 3 | 1 |
| FC Lugano | 1 | 33 | 3 | 0 |
| Sanliurfaspor | 1 | 4 | 1 | 0 |
| FC Luzern | 1 | 18 | 1 | 0 |
| AA Argentinos Juniors | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Vancouver Whitecaps FC | 1 | 22 | 0 | 0 |
| Frosinone Calcio | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Challenge League | 36 | 20 | 3 | 3 | 0 | 145 |
| Super League | 64 | 8 | 4 | 3 | 0 | 558 |
| Clausura | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 147 |
| JPL | 16 | 3 | 2 | 2 | 0 | 222 |
| Camp. Uruguayo Esp. | 12 | 3 | 2 | 2 | 0 | 118 |
| JPL Playoff II | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 322 |
| 1.Lig | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 349 |
| Swiss Cup | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 118 |
| Liga AUF Clausura | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 293 |
| Super League Barrage | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Copa Argentina | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playoff Torneo Apertura | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apertura | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liga Profesional (- 23/24) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MLS | 20 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Canadian Championship | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liga AUF Intermedio | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liga AUF Apertura | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serie A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Croky Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
21 meczów, 4 goli
Nr koszulki: 19
Były kadrowicz
Historia kontuzji (13)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | Fitness | 17.07.2024 | 31.08.2024 | 46 | 6 |
| 23/24 | Cruciate ligament tear | 17.09.2023 | 12.05.2024 | 239 | 30 |
| 22/23 | unknown injury | 27.05.2023 | 30.06.2023 | 35 | 1 |
| 22/23 | unknown injury | 18.05.2023 | 23.05.2023 | 6 | 1 |
| 20/21 | unknown injury | 05.11.2020 | 18.11.2020 | 14 | 1 |
| 18/19 | Uraz mięśniowy | 24.05.2019 | 09.07.2019 | 47 | 6 |
| 18/19 | Fitness | 19.11.2018 | 25.11.2018 | 7 | 1 |
| 18/19 | Uraz mięśniowy | 10.09.2018 | 18.11.2018 | 70 | 9 |
| 17/18 | Uraz mięśniowy | 25.12.2017 | 31.01.2018 | 38 | 4 |
| 16/17 | Knee problems | 21.04.2017 | 01.05.2017 | 11 | 2 |
| 16/17 | Uraz mechaniczny | 05.12.2016 | 14.12.2016 | 10 | 1 |
| 16/17 | Uraz mechaniczny | 22.09.2016 | 03.10.2016 | 12 | 2 |
| 15/16 | influenza | 06.05.2016 | 10.05.2016 | 5 | 1 |
🔄 Historia transferów (21)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26/27 | 31.12.2026 | Sarmiento Junin | → | Argentinos Jrs. | Powrót z wyp. | 200k € |
| 25/26 | 06.07.2025 | Argentinos Jrs. | → | Sarmiento Junin | Wypożyczenie | 200k € |
| 24/25 | 06.09.2024 | FC Luzern | → | Argentinos Jrs. | Transfer | 325k € |
| 23/24 | 30.06.2024 | Sanliurfaspor | → | FC Luzern | Powrót z wyp. | 325k € |
| 23/24 | 10.08.2023 | FC Luzern | → | Sanliurfaspor | Wypożyczenie | 700k € |
| 22/23 | 30.06.2023 | FC Winterthur | → | FC Luzern | Powrót z wyp. | 700k € |
| 22/23 | 02.02.2023 | FC Luzern | → | FC Winterthur | Wypożyczenie | 500k € |
| 22/23 | 01.07.2022 | FC Schaffhausen | → | FC Luzern | Transfer | 500k € |
| 21/22 | 28.07.2021 | FC Lugano | → | FC Schaffhausen | Transfer | 900k € |
| 20/21 | 19.08.2020 | FC Chiasso | → | FC Lugano | Transfer | 900k € |
| 19/20 | 31.12.2019 | Vancouver | → | FC Chiasso | Powrót z wyp. | 1M € |
| 18/19 | 08.02.2019 | FC Chiasso | → | Vancouver | Wypożyczenie | 1.5M € |
| 18/19 | 31.12.2018 | Frosinone | → | FC Chiasso | Powrót z wyp. | 1.5M € |
| 18/19 | 17.08.2018 | FC Chiasso | → | Frosinone | Wypożyczenie | 1.5M € |
| 18/19 | 16.08.2018 | Tanque Sisley | → | FC Chiasso | Transfer | 1.5M € |
| 17/18 | 30.06.2018 | Royal Antwerp | → | Tanque Sisley | Powrót z wyp. | 1.5M € |
| 17/18 | 28.08.2017 | Tanque Sisley | → | Royal Antwerp | Wypożyczenie | 1M € |
| 16/17 | 30.06.2017 | Danubio FC | → | Tanque Sisley | Powrót z wyp. | 1M € |
| 16/17 | 17.01.2017 | Tanque Sisley | → | Danubio FC | Wypożyczenie | 175k € |
| 16/17 | 16.01.2017 | Danubio FC | → | Tanque Sisley | Transfer | 175k € |
| 15/16 | 01.01.2016 | Danubio U19 | → | Danubio FC | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować