Joe Aribo
⚽ Pomocnik 🏟️ Southampton FC 🏳️ Nigeria England
| 📝 | Imię ojczyste | Joseph Oluwaseyi Temitope Ayodele-Aribo |
| 🎂 | Data urodzenia | 20.07.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | London, Nigeria |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Nigeria England |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Southampton FC |
| 📅 | Dołączył | 09.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Elite Project Group ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Rangers FC | 3 | 153 | 26 | 25 |
| Charlton Athletic | 3 | 121 | 16 | 15 |
| Southampton FC | 3 | 126 | 9 | 1 |
| Southampton FC U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership |
85 | 17 | 18 |
6 | 0 | 1 362 |
| League One |
102 | 14 | 13 |
4 | 0 | 705 |
| Premier League |
67 | 5 | 0 |
3 | 0 | 1 288 |
| Championship |
41 | 4 | 1 |
5 | 0 | 400 |
| Europa League |
33 | 3 | 3 |
5 | 0 | 1 992 |
| Europa League Qualifying |
10 | 3 | 0 |
2 | 0 | 189 |
| SFA Cup |
8 | 1 | 3 |
3 | 0 | 261 |
| Scottish Premiership Top... |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 348 |
| Betfred Cup |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| League One Play-Offs |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 300 |
| EFL Trophy |
8 | 1 | 2 |
0 | 0 | 459 |
| FA Cup |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Premier League 2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prem. Sports Cup |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership — 17G / 85M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
31 | 8 |
6 | 5 |
321 |
| 20/21 | Rangers FC |
26 | 6 |
4 | 0 |
321 |
| 19/20 | Rangers FC |
28 | 3 |
8 | 1 |
720 |
League One — 14G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Charlton Athletic |
36 | 9 |
5 | 2 |
346 |
| 17/18 | Charlton Athletic |
43 | 5 |
2 | 0 |
359 |
| 16/17 | Charlton Athletic |
23 | 0 |
6 | 2 |
0 |
Premier League — 5G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Southampton FC |
38 | 3 |
0 | 1 |
673 |
| 22/23 | Southampton FC |
29 | 2 |
0 | 2 |
615 |
Championship — 4G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Southampton FC |
41 | 4 |
1 | 5 |
400 |
Europa League — 3G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
15 | 1 |
3 | 3 |
1 111 |
| 20/21 | Rangers FC |
9 | 1 |
0 | 1 |
565 |
| 19/20 | Rangers FC |
9 | 1 |
0 | 1 |
316 |
Europa League Qualifying — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rangers FC |
8 | 3 |
0 | 2 |
189 |
SFA Cup — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Rangers FC |
3 | 0 |
3 | 2 |
0 |
| 19/20 | Rangers FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
261 |
Scottish Premiership Top Six Split — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Rangers FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
348 |
Betfred Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rangers FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
210 |
League One Play-Offs — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Charlton Athletic |
3 | 1 |
0 | 1 |
300 |
| 17/18 | Charlton Athletic |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Charlton Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Charlton Athletic |
5 | 1 |
1 | 0 |
459 |
| 16/17 | Charlton Athletic |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Southampton FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Southampton FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Charlton Athletic |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Charlton Athletic |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Southampton FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Southampton FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Charlton Athletic |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Premier League 2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Southampton FC U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prem. Sports Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
34 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 10
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Uraz mechaniczny |
23.11.2020 |
30.11.2020 |
8 |
2 |
| 20/21 |
Uraz kostki |
14.08.2020 |
14.10.2020 |
62 |
12 |
| 19/20 |
Uraz głowy |
26.09.2019 |
04.10.2019 |
9 |
2 |
| 18/19 |
Uraz kolana |
22.12.2018 |
08.02.2019 |
49 |
9 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
09.07.2022 |
Rangers |
→ |
Southampton |
Transfer |
10M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Charlton |
→ |
Rangers |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
07.09.2015 |
Staines Town FC |
→ |
Charlton |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Kinetic Academy |
→ |
Staines Town FC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Joe Aribo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.