Joe Garner
⚽ Napastnik 🏟️ Oldham Athletic 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Joseph Alan Garner |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.04.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Clitheroe, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Oldham Athletic |
| 📅 | Dołączył | 31.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Unique Sports Group |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Preston North End | 5 | 163 | 57 | 15 |
| Carlisle United | 5 | 127 | 33 | 5 |
| Wigan Athletic | 3 | 98 | 17 | 5 |
| Ipswich Town | 1 | 33 | 10 | 3 |
| Rangers FC | 1 | 36 | 10 | 3 |
| Nottingham Forest | 3 | 73 | 10 | 2 |
| Oldham Athletic | 2 | 42 | 9 | 3 |
| APOEL Nicosia | 1 | 15 | 9 | 2 |
| Fleetwood Town | 2 | 52 | 8 | 0 |
| Scunthorpe United | 1 | 18 | 6 | 2 |
| Watford FC | 2 | 40 | 1 | 4 |
| Huddersfield Town | 1 | 25 | 0 | 4 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
264 | 80 | 14 |
51 | 1 | 2 235 |
| Championship |
275 | 42 | 19 |
51 | 2 | 3 663 |
| FA Cup |
26 | 10 | 2 |
2 | 0 | 538 |
| Premiership |
31 | 7 | 3 |
9 | 0 | 270 |
| National League |
38 | 6 | 2 |
6 | 0 | 463 |
| EFL Trophy |
15 | 4 | 1 |
3 | 0 | 195 |
| Relegation Round |
5 | 4 | 1 |
1 | 0 | 104 |
| Protathlima Cyta |
6 | 4 | 1 |
3 | 0 | 100 |
| National League Playoffs |
3 | 3 | 1 |
1 | 0 | 71 |
| SFA Cup |
3 | 3 | 0 |
1 | 0 | 30 |
| EFL Cup |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| League Two |
21 | 2 | 0 |
4 | 0 | 394 |
| League One Play-Offs |
5 | 2 | 3 |
1 | 0 | 450 |
| Kypello Kyprou |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 290 |
| League Two Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Betfred Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
15 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Championship Play-Offs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 80G / 264M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Carlisle United |
27 | 3 |
0 | 6 |
365 |
| 22/23 | Fleetwood Town |
24 | 1 |
0 | 2 |
462 |
| 21/22 | Fleetwood Town |
21 | 4 |
0 | 4 |
143 |
| 20/21 | Wigan Athletic |
11 | 3 |
0 | 3 |
327 |
| 14/15 | Preston North End |
37 | 25 |
3 | 8 |
125 |
| 13/14 | Preston North End |
40 | 18 |
2 | 9 |
139 |
| 12/13 | Preston North End |
19 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Carlisle United |
16 | 7 |
1 | 4 |
196 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
20 | 0 |
4 | 1 |
0 |
| 07/08 | Carlisle United |
31 | 14 |
3 | 8 |
181 |
| 06/07 | Carlisle United |
18 | 5 |
1 | 5 |
297 |
Championship — 42G / 275M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Wigan Athletic |
41 | 2 |
3 | 5 |
438 |
| 18/19 | Wigan Athletic |
41 | 8 |
1 | 7 |
189 |
| 17/18 | Ipswich Town |
32 | 10 |
3 | 8 |
257 |
| 16/17 | Preston North End |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Preston North End |
41 | 6 |
5 | 12 |
561 |
| 12/13 | Watford FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Watford FC |
33 | 1 |
4 | 2 |
1 203 |
| 11/12 | Nottingham Forest |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Scunthorpe United |
18 | 6 |
2 | 3 |
249 |
| 09/10 | Nottingham Forest |
29 | 2 |
0 | 5 |
519 |
| 08/09 | Nottingham Forest |
32 | 7 |
1 | 8 |
247 |
FA Cup — 10G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Oldham Athletic |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Carlisle United |
1 | 1 |
0 | 0 |
84 |
| 22/23 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Fleetwood Town |
1 | 1 |
0 | 0 |
88 |
| 20/21 | Wigan Athletic |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 19/20 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ipswich Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Preston North End |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Preston North End |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | Preston North End |
5 | 5 |
1 | 0 |
48 |
| 12/13 | Carlisle United |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Watford FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Nottingham Forest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Nottingham Forest |
2 | 1 |
0 | 0 |
18 |
| 07/08 | Carlisle United |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Premiership — 7G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Rangers FC |
31 | 7 |
3 | 9 |
270 |
National League — 6G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Oldham Athletic |
23 | 2 |
1 | 2 |
226 |
| 23/24 | Oldham Athletic |
15 | 4 |
1 | 4 |
237 |
EFL Trophy — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Carlisle United |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Fleetwood Town |
2 | 2 |
0 | 0 |
79 |
| 21/22 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Wigan Athletic |
1 | 1 |
1 | 0 |
18 |
| 14/15 | Preston North End |
2 | 1 |
0 | 1 |
98 |
| 13/14 | Preston North End |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Preston North End |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Carlisle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Relegation Round — 4G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | APOEL Nicosia |
5 | 4 |
1 | 1 |
104 |
Protathlima Cyta — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | APOEL Nicosia |
6 | 4 |
1 | 3 |
100 |
National League Playoffs — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Oldham Athletic |
3 | 3 |
1 | 1 |
71 |
SFA Cup — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Rangers FC |
3 | 3 |
0 | 1 |
30 |
EFL Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Carlisle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Fleetwood Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Wigan Athletic |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 16/17 | Preston North End |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 2G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Carlisle United |
21 | 2 |
0 | 4 |
394 |
League One Play-Offs — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Preston North End |
3 | 1 |
3 | 1 |
270 |
| 13/14 | Preston North End |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Kypello Kyprou — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | APOEL Nicosia |
4 | 1 |
0 | 1 |
290 |
League Two Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Carlisle United |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Betfred Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Preston North End |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Preston North End |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Preston North End |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Watford FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Nottingham Forest |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Nottingham Forest |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Carlisle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Nottingham Forest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
3 meczów, 3 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Back problems |
26.04.2021 |
01.09.2021 |
129 |
8 |
| 17/18 |
Uraz głowy |
12.03.2018 |
30.06.2018 |
111 |
15 |
| 16/17 |
Uraz barku |
31.12.2016 |
06.02.2017 |
38 |
5 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
31.01.2024 |
Carlisle United |
→ |
Oldham Athletic |
Transfer |
75k € |
| 22/23 |
19.01.2023 |
Fleetwood |
→ |
Carlisle United |
Transfer |
200k € |
| 21/22 |
30.08.2021 |
APOEL Nicosia |
→ |
Fleetwood |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Wigan |
→ |
APOEL Nicosia |
Transfer |
600k € |
| 18/19 |
09.08.2018 |
Ipswich |
→ |
Wigan |
Transfer |
1.5M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Rangers |
→ |
Ipswich |
Transfer |
600k € |
| 16/17 |
20.08.2016 |
Preston |
→ |
Rangers |
Transfer |
650k € |
| 12/13 |
08.01.2013 |
Watford |
→ |
Preston |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
17.12.2012 |
Carlisle United |
→ |
Watford |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 12/13 |
18.09.2012 |
Watford |
→ |
Carlisle United |
Wypożyczenie |
500k € |
| 11/12 |
31.08.2011 |
Forest |
→ |
Watford |
Transfer |
900k € |
| 10/11 |
31.05.2011 |
Scunthorpe Utd. |
→ |
Forest |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 10/11 |
31.01.2011 |
Forest |
→ |
Scunthorpe Utd. |
Wypożyczenie |
900k € |
| 10/11 |
05.01.2011 |
Huddersfield |
→ |
Forest |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 10/11 |
21.07.2010 |
Forest |
→ |
Huddersfield |
Wypożyczenie |
900k € |
| 08/09 |
25.07.2008 |
Carlisle United |
→ |
Forest |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Blackburn |
→ |
Carlisle United |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Blackburn U18 |
→ |
Blackburn |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Joe Garner?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.