Joe Murphy
⚽ Bramkarz 🏟️ Tranmere Rovers 🏳️ Irlandia
| 📝 | Imię ojczyste | Joseph Murphy |
| 🎂 | Data urodzenia | 20.08.1981 (44 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Dublin, Irlandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Irlandia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Tranmere Rovers |
| 📅 | Dołączył | 22.08.2020 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | CAA Stellar |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tranmere Rovers | 10 | 370 | 0 | 0 |
| Shrewsbury Town | 1 | 40 | 0 | 0 |
| Bury FC | 3 | 102 | 0 | 0 |
| Huddersfield Town | 3 | 67 | 0 | 0 |
| Chesterfield FC | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Coventry City | 3 | 157 | 0 | 0 |
| Scunthorpe United | 5 | 227 | 0 | 1 |
| Sunderland AFC | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Walsall FC | 2 | 47 | 0 | 0 |
| West Bromwich Albion | 3 | 62 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| First Division |
124 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 702 |
| League Cup |
38 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 170 |
| FA Cup |
44 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 322 |
| EFL Trophy |
45 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 327 |
| League Two |
233 | 0 | 0 |
11 | 0 | 7 648 |
| EFL Cup |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| League Two Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| League One |
299 | 0 | 0 |
21 | 0 | 22 735 |
| Championship |
222 | 0 | 1 |
18 | 0 | 14 919 |
| League One Play-Offs |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 388 |
| Premier League |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 145 |
| Second Division |
44 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 956 |
📋 Szczegóły per sezon
First Division — 0G / 124M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Tranmere Rovers |
34 | 0 |
0 | 2 |
1 795 |
| 03/04 | West Bromwich Albion |
46 | 0 |
0 | 0 |
225 |
| 00/01 | Tranmere Rovers |
44 | 0 |
0 | 0 |
1 682 |
League Cup — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Tranmere Rovers |
8 | 0 |
0 | 0 |
285 |
| 98/99 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 13/14 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Coventry City |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 11/12 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Scunthorpe United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Scunthorpe United |
3 | 0 |
0 | 0 |
235 |
| 06/07 | Scunthorpe United |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
| 04/05 | West Bromwich Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | West Bromwich Albion |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | West Bromwich Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 00/01 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
FA Cup — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Shrewsbury Town |
7 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 18/19 | Bury FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Coventry City |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | Coventry City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Scunthorpe United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Scunthorpe United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Scunthorpe United |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 07/08 | Scunthorpe United |
1 | 0 |
0 | 0 |
72 |
| 06/07 | Scunthorpe United |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 03/04 | West Bromwich Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | West Bromwich Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Tranmere Rovers |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 23/24 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | Shrewsbury Town |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | Bury FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | Coventry City |
6 | 0 |
0 | 1 |
555 |
| 08/09 | Scunthorpe United |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 06/07 | Scunthorpe United |
2 | 0 |
0 | 1 |
102 |
| 05/06 | Walsall FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
League Two — 0G / 233M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Tranmere Rovers |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Tranmere Rovers |
40 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Tranmere Rovers |
39 | 0 |
0 | 1 |
130 |
| 22/23 | Tranmere Rovers |
15 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 21/22 | Tranmere Rovers |
42 | 0 |
0 | 4 |
1 502 |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
45 | 0 |
0 | 0 |
1 156 |
| 18/19 | Bury FC |
46 | 0 |
0 | 4 |
4 140 |
EFL Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Shrewsbury Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Bury FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 17/18 | Bury FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Two Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
League One — 0G / 299M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Shrewsbury Town |
28 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 17/18 | Bury FC |
31 | 0 |
0 | 1 |
1 494 |
| 16/17 | Bury FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 13/14 | Coventry City |
46 | 0 |
0 | 1 |
4 140 |
| 12/13 | Coventry City |
45 | 0 |
0 | 3 |
4 050 |
| 08/09 | Scunthorpe United |
42 | 0 |
0 | 6 |
3 747 |
| 06/07 | Scunthorpe United |
45 | 0 |
0 | 5 |
4 050 |
| 05/06 | Walsall FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 04/05 | Walsall FC |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 194 |
Championship — 0G / 222M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Huddersfield Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Huddersfield Town |
27 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 14/15 | Huddersfield Town |
32 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Coventry City |
46 | 0 |
0 | 4 |
4 080 |
| 10/11 | Scunthorpe United |
29 | 0 |
1 | 3 |
2 593 |
| 09/10 | Scunthorpe United |
40 | 0 |
0 | 8 |
3 472 |
| 07/08 | Scunthorpe United |
45 | 0 |
0 | 3 |
3 964 |
League One Play-Offs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Chesterfield FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Scunthorpe United |
3 | 0 |
0 | 1 |
298 |
Premier League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Sunderland AFC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | West Bromwich Albion |
7 | 0 |
0 | 0 |
145 |
Second Division — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Tranmere Rovers |
44 | 0 |
0 | 0 |
1 956 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
22.08.2020 |
Shrewsbury |
→ |
Tranmere |
Transfer |
150k € |
| 19/20 |
04.07.2019 |
Bury |
→ |
Shrewsbury |
Transfer |
150k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Huddersfield |
→ |
Bury |
Transfer |
150k € |
| 16/17 |
13.05.2017 |
Bury |
→ |
Huddersfield |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 16/17 |
30.01.2017 |
Huddersfield |
→ |
Bury |
Wypożyczenie |
250k € |
| 14/15 |
11.05.2015 |
Chesterfield |
→ |
Huddersfield |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 14/15 |
09.05.2015 |
Huddersfield |
→ |
Chesterfield |
Wypożyczenie |
350k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Coventry |
→ |
Huddersfield |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Scunthorpe Utd. |
→ |
Coventry |
Transfer |
350k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Sunderland |
→ |
Scunthorpe Utd. |
Transfer |
200k € |
| 05/06 |
22.01.2006 |
Walsall |
→ |
Sunderland |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 05/06 |
21.10.2005 |
Sunderland |
→ |
Walsall |
Wypożyczenie |
300k € |
| 05/06 |
11.08.2005 |
West Brom |
→ |
Sunderland |
Transfer |
300k € |
| 04/05 |
08.05.2005 |
Walsall |
→ |
West Brom |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 04/05 |
07.10.2004 |
West Brom |
→ |
Walsall |
Wypożyczenie |
300k € |
| 02/03 |
13.07.2002 |
Tranmere |
→ |
West Brom |
Transfer |
— |
| 99/00 |
05.07.1999 |
Tranmere U18 |
→ |
Tranmere |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Joe Murphy?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.