Joe Newell
⚽ Pomocnik 🏟️ Hibernian FC 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Joseph Peter Newell |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.03.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Birmingham, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Hibernian FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2019 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2027 |
| 🤝 | Agent | Momentum Sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Rotherham United | 4 | 173 | 15 | 23 |
| Hibernian FC | 6 | 220 | 12 | 35 |
| Peterborough United | 5 | 149 | 4 | 9 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
116 | 9 | 11 |
13 | 0 | 1 874 |
| Championship |
173 | 8 | 15 |
11 | 0 | 2 325 |
| Premiership |
152 | 6 | 20 |
33 | 0 | 6 870 |
| Viaplay Cup |
7 | 2 | 3 |
0 | 0 | 151 |
| UECL Quali |
9 | 2 | 1 |
2 | 1 | 216 |
| Prem. Sports Cup |
9 | 1 | 2 |
1 | 0 | 360 |
| Betfred Cup |
9 | 1 | 1 |
1 | 0 | 276 |
| League One Play-Offs |
7 | 1 | 2 |
0 | 0 | 227 |
| League Cup |
7 | 1 | 1 |
0 | 0 | 132 |
| Premiership Relegation |
10 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| SFA Cup |
14 | 0 | 5 |
2 | 0 | 0 |
| Scottish Premiership Top... |
10 | 0 | 2 |
4 | 0 | 0 |
| FA Cup |
11 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Trophy |
5 | 0 | 2 |
0 | 1 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 9G / 116M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Rotherham United |
42 | 7 |
8 | 4 |
317 |
| 14/15 | Peterborough United |
42 | 2 |
2 | 8 |
1 557 |
| 13/14 | Peterborough United |
28 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Peterborough United |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Championship — 8G / 173M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rotherham United |
40 | 0 |
4 | 0 |
0 |
| 16/17 | Rotherham United |
37 | 2 |
2 | 3 |
1 195 |
| 15/16 | Rotherham United |
41 | 5 |
5 | 5 |
487 |
| 12/13 | Peterborough United |
38 | 0 |
3 | 2 |
0 |
| 11/12 | Peterborough United |
17 | 1 |
1 | 1 |
643 |
Premiership — 6G / 152M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Hibernian FC |
17 | 2 |
0 | 5 |
648 |
| 23/24 | Hibernian FC |
32 | 2 |
5 | 9 |
1 379 |
| 22/23 | Hibernian FC |
29 | 1 |
4 | 4 |
2 510 |
| 21/22 | Hibernian FC |
23 | 0 |
2 | 6 |
0 |
| 20/21 | Hibernian FC |
28 | 1 |
3 | 7 |
2 333 |
| 19/20 | Hibernian FC |
23 | 0 |
6 | 2 |
0 |
Viaplay Cup — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Hibernian FC |
3 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 22/23 | Hibernian FC |
4 | 2 |
1 | 0 |
151 |
UECL Quali — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Hibernian FC |
6 | 2 |
1 | 1 |
216 |
| 21/22 | Hibernian FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Prem. Sports Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Hibernian FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | Hibernian FC |
4 | 1 |
1 | 1 |
360 |
Betfred Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hibernian FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | Hibernian FC |
6 | 1 |
0 | 1 |
276 |
League One Play-Offs — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Rotherham United |
3 | 1 |
2 | 0 |
227 |
| 13/14 | Peterborough United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Peterborough United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Rotherham United |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | Peterborough United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Peterborough United |
2 | 1 |
0 | 0 |
132 |
| 11/12 | Peterborough United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Relegation — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Hibernian FC |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
SFA Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Hibernian FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | Hibernian FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Hibernian FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | Hibernian FC |
3 | 0 |
3 | 0 |
0 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Hibernian FC |
5 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 20/21 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
FA Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Peterborough United |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | Peterborough United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Peterborough United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Peterborough United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Rotherham United |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | Peterborough United |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | Peterborough United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Groin strain |
29.12.2024 |
01.08.2025 |
216 |
24 |
| 22/23 |
Uraz kostki |
05.02.2023 |
27.03.2023 |
51 |
4 |
| 21/22 |
Uraz stopy |
01.02.2022 |
09.03.2022 |
37 |
8 |
| 20/21 |
Groin strain |
11.01.2021 |
15.02.2021 |
36 |
7 |
| 20/21 |
Uraz barku |
02.10.2020 |
14.10.2020 |
13 |
4 |
| 19/20 |
Uraz kostki |
22.02.2020 |
10.03.2020 |
18 |
4 |
| 19/20 |
Calf problems |
02.12.2019 |
27.12.2019 |
26 |
5 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Rotherham |
→ |
Hibernian FC |
Transfer |
350k € |
| 15/16 |
05.08.2015 |
Peterborough |
→ |
Rotherham |
Transfer |
200k € |
| 10/11 |
01.02.2011 |
St Albans City |
→ |
Peterborough |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.12.2010 |
Peterborough |
→ |
St Albans City |
Wypożyczenie |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Peterb. U18 |
→ |
Peterborough |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Birmingham U18 |
→ |
Peterb. U18 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Joe Newell?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.