Johannes Brinkies
⚽ Bramkarz 🏟️ Kickers Offenbach 🏳️ Niemcy
| 🎂 | Data urodzenia | 19.06.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Grevesmühlen, Niemcy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Niemcy |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Kickers Offenbach |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Unique Sports Group |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Kickers Offenbach | 3 | 82 | 0 | 0 |
| FSV Zwickau | 7 | 269 | 0 | 1 |
| FC Hansa Rostock | 6 | 149 | 0 | 0 |
| FC Hansa Rostock II | 5 | 20 | 0 | 0 |
| FC Hansa Rostock U19 | 3 | 58 | 0 | 1 |
| FC Hansa Rostock U17 | 2 | 49 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Regionalliga Südwest |
74 | 0 | 0 |
2 | 0 | 6 570 |
| Hessenpokal |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| DFB-Pokal |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| 3. Liga |
379 | 0 | 1 |
9 | 0 | 25 359 |
| Sachsenpokal |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 320 |
| Mecklenburg-Vorpommern-Pokal |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| NOFV-Oberliga Nord |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 655 |
| U19-BL N/NE |
51 | 0 | 1 |
1 | 0 | 4 490 |
| 2. Bundesliga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| DFB-Jun.-Pokal |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 690 |
| U17-BL N/NE |
49 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 410 |
📋 Szczegóły per sezon
Regionalliga Südwest — 0G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Kickers Offenbach |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 24/25 | Kickers Offenbach |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 23/24 | Kickers Offenbach |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
Hessenpokal — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Kickers Offenbach |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Kickers Offenbach |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
DFB-Pokal — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Kickers Offenbach |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | FSV Zwickau |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | FC Hansa Rostock |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Hansa Rostock |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | FC Hansa Rostock |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
3. Liga — 0G / 379M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FSV Zwickau |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
| 21/22 | FSV Zwickau |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 20/21 | FSV Zwickau |
37 | 0 |
1 | 1 |
3 323 |
| 19/20 | FSV Zwickau |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 18/19 | FSV Zwickau |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 17/18 | FSV Zwickau |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 16/17 | FSV Zwickau |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 15/16 | FC Hansa Rostock |
30 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | FC Hansa Rostock |
38 | 0 |
0 | 1 |
726 |
| 13/14 | FC Hansa Rostock |
38 | 0 |
0 | 2 |
1 483 |
| 12/13 | FC Hansa Rostock |
22 | 0 |
0 | 0 |
837 |
| 10/11 | FC Hansa Rostock |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Sachsenpokal — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FSV Zwickau |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | FSV Zwickau |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 20/21 | FSV Zwickau |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | FSV Zwickau |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | FSV Zwickau |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | FSV Zwickau |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FSV Zwickau |
4 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Mecklenburg-Vorpommern-Pokal — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Hansa Rostock |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | FC Hansa Rostock |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | FC Hansa Rostock |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
NOFV-Oberliga Nord — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Hansa Rostock II |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | FC Hansa Rostock II |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | FC Hansa Rostock II |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 12/13 | FC Hansa Rostock II |
2 | 0 |
0 | 0 |
125 |
| 11/12 | FC Hansa Rostock II |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
U19-BL N/NE — 0G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Hansa Rostock U19 |
25 | 0 |
1 | 1 |
2 250 |
| 10/11 | FC Hansa Rostock U19 |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 240 |
| 09/10 | FC Hansa Rostock U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. Bundesliga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Hansa Rostock |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-Jun.-Pokal — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Hansa Rostock U19 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | FC Hansa Rostock U19 |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
U17-BL N/NE — 0G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Hansa Rostock U17 |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 08/09 | FC Hansa Rostock U17 |
23 | 0 |
0 | 1 |
2 070 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
02.09.2022 |
30.10.2022 |
59 |
9 |
| 21/22 |
Ill |
28.11.2021 |
10.12.2021 |
13 |
2 |
| 21/22 |
Koronawirus |
22.10.2021 |
31.10.2021 |
10 |
1 |
| 20/21 |
Naderwanie mięśnia |
10.03.2021 |
22.03.2021 |
13 |
2 |
| 18/19 |
Inner knee ligament tear |
02.09.2018 |
14.10.2018 |
43 |
7 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
FSV Zwickau |
→ |
K. Offenbach |
Transfer |
250k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Hansa Rostock |
→ |
FSV Zwickau |
Transfer |
125k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
H. Rostock U19 |
→ |
Hansa Rostock |
Transfer |
50k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
H. Rostock U17 |
→ |
H. Rostock U19 |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
H. Rostock Yth. |
→ |
H. Rostock U17 |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
FC Anker Yth. |
→ |
Hansa Rostock |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Johannes Brinkies?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.