Jon Gorenc Stankovic
⚽ Pomocnik 🏟️ SK Sturm Graz 🏳️ Słowenia
| 📝 | Imię ojczyste | Jon Gorenc Stankovič |
| 🎂 | Data urodzenia | 13.01.1996 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ljubljana, Słowenia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Słowenia |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | SK Sturm Graz |
| 📅 | Dołączył | 27.07.2020 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | ROGON |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SK Sturm Graz | 6 | 204 | 19 | 12 |
| Huddersfield Town | 4 | 98 | 2 | 0 |
| Borussia Dortmund II | 2 | 63 | 2 | 1 |
| Borussia Dortmund | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Borussia Dortmund U19 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Borussia Dortmund UEFA U19 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| NK Domzale | 2 | 31 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Bundesliga |
152 | 13 | 12 |
32 | 2 | 5 660 |
| ÖFB-Cup |
22 | 3 | 0 |
6 | 0 | 1 007 |
| Champions League Qu. |
6 | 1 | 0 |
2 | 0 | 161 |
| Conference L. |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 334 |
| Europa League |
16 | 1 | 0 |
5 | 0 | 419 |
| Championship |
59 | 1 | 0 |
5 | 0 | 1 309 |
| Premier League |
30 | 1 | 0 |
2 | 0 | 719 |
| Regionalliga West |
31 | 1 | 1 |
2 | 0 | 2 666 |
| 3. Liga |
32 | 1 | 0 |
8 | 0 | 2 720 |
| Champions League |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| FA Cup |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U19-Bundesliga West |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| UEFA Youth League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prva Liga |
28 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| Pokal Slovenije |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Bundesliga — 13G / 152M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SK Sturm Graz |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | SK Sturm Graz |
26 | 1 |
4 | 4 |
2 050 |
| 23/24 | SK Sturm Graz |
28 | 3 |
1 | 5 |
801 |
| 22/23 | SK Sturm Graz |
31 | 2 |
0 | 8 |
1 321 |
| 21/22 | SK Sturm Graz |
30 | 4 |
4 | 6 |
621 |
| 20/21 | SK Sturm Graz |
30 | 3 |
3 | 8 |
867 |
| 15/16 | Borussia Dortmund |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Borussia Dortmund |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ÖFB-Cup — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SK Sturm Graz |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | SK Sturm Graz |
3 | 1 |
0 | 0 |
300 |
| 23/24 | SK Sturm Graz |
4 | 1 |
0 | 0 |
271 |
| 22/23 | SK Sturm Graz |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | SK Sturm Graz |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | SK Sturm Graz |
5 | 1 |
0 | 3 |
436 |
Champions League Qu. — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SK Sturm Graz |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | SK Sturm Graz |
2 | 1 |
0 | 0 |
161 |
| 22/23 | SK Sturm Graz |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Conference L. — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SK Sturm Graz |
4 | 1 |
0 | 0 |
334 |
Europa League — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SK Sturm Graz |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 22/23 | SK Sturm Graz |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | SK Sturm Graz |
5 | 1 |
0 | 1 |
419 |
Championship — 1G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Huddersfield Town |
41 | 1 |
0 | 3 |
1 309 |
| 16/17 | Huddersfield Town |
18 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Premier League — 1G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Huddersfield Town |
27 | 1 |
0 | 2 |
719 |
| 17/18 | Huddersfield Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Regionalliga West — 1G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Borussia Dortmund II |
31 | 1 |
1 | 2 |
2 666 |
3. Liga — 1G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Borussia Dortmund II |
32 | 1 |
0 | 8 |
2 720 |
Champions League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SK Sturm Graz |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SK Sturm Graz |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | NK Domzale |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Huddersfield Town |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
EFL Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19-Bundesliga West — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Borussia Dortmund... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UEFA Youth League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Borussia Dortmund... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prva Liga — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | NK Domzale |
22 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 12/13 | NK Domzale |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Pokal Slovenije — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | NK Domzale |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Forearm fracture |
28.09.2024 |
26.11.2024 |
60 |
15 |
| 23/24 |
Ill |
02.12.2023 |
04.12.2023 |
3 |
1 |
| 22/23 |
cold |
26.10.2022 |
28.10.2022 |
3 |
1 |
| 20/21 |
Adductor injury |
20.02.2021 |
27.02.2021 |
8 |
1 |
| 18/19 |
Uraz mechaniczny |
03.03.2019 |
08.03.2019 |
6 |
0 |
| 16/17 |
Cruciate ligament injury |
23.03.2017 |
10.03.2018 |
353 |
62 |
| 15/16 |
Uraz stopy |
25.04.2016 |
25.04.2016 |
1 |
0 |
| 15/16 |
Broken nose bone |
17.03.2016 |
31.03.2016 |
15 |
6 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
27.07.2020 |
Huddersfield |
→ |
Sturm Graz |
Transfer |
1.2M € |
| 16/17 |
08.07.2016 |
B. Dortmund II |
→ |
Huddersfield |
Transfer |
300k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
NK Domzale |
→ |
B. Dortmund II |
Transfer |
250k € |
| 12/13 |
01.05.2013 |
NK Domzale U19 |
→ |
NK Domzale |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jon Gorenc Stankovic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.