Jon McLaughlin
⚽ Bramkarz 🏟️ Middlesbrough FC 🏳️ Szkocja
| 📝 | Imię ojczyste | Jonathan Peter McLaughlin |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.09.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Edinburgh, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | Middlesbrough FC |
| 📅 | Dołączył | 01.09.2025 |
| 🤝 | Agent | Unique Sports Group |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Middlesbrough FC | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Swansea City | 1 | 44 | 0 | 0 |
| Rangers FC | 3 | 164 | 0 | 0 |
| Sunderland AFC | 2 | 95 | 0 | 0 |
| Heart of Midlothian FC | 1 | 38 | 0 | 1 |
| Burton Albion | 3 | 146 | 0 | 0 |
| Bradford City | 6 | 278 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
87 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 764 |
| FA Cup |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 140 |
| Scottish Premiership Top... |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| SFA Cup |
15 | 0 | 1 |
0 | 0 | 869 |
| Premiership |
125 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 860 |
| Viaplay Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Europa League |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Prem. Sports Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Betfred Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| League One |
173 | 0 | 0 |
1 | 0 | 15 085 |
| EFL Trophy |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| EFL Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| League One Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| FL Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 663 |
| League Two |
235 | 0 | 0 |
3 | 0 | 11 135 |
| League Two Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 0G / 87M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Middlesbrough FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Swansea City |
43 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Burton Albion |
43 | 0 |
0 | 1 |
3 764 |
FA Cup — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Sunderland AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Burton Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Burton Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Burton Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Bradford City |
4 | 0 |
0 | 0 |
240 |
| 11/12 | Bradford City |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Bradford City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
SFA Cup — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
509 |
| 20/21 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Heart of... |
3 | 0 |
1 | 0 |
270 |
Premiership — 0G / 125M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
32 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 21/22 | Rangers FC |
30 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 20/21 | Rangers FC |
33 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 17/18 | Heart of... |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
Viaplay Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Europa League — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Rangers FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Prem. Sports Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Betfred Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League One — 0G / 173M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Sunderland AFC |
36 | 0 |
0 | 0 |
2 835 |
| 18/19 | Sunderland AFC |
46 | 0 |
0 | 0 |
4 126 |
| 15/16 | Burton Albion |
45 | 0 |
0 | 0 |
3 984 |
| 13/14 | Bradford City |
46 | 0 |
0 | 1 |
4 140 |
EFL Trophy — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Sunderland AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | Burton Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Bradford City |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 11/12 | Bradford City |
4 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 10/11 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Bradford City |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Sunderland AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Burton Albion |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
League One Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Sunderland AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
FL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Burton Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Burton Albion |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Burton Albion |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Bradford City |
8 | 0 |
0 | 0 |
123 |
| 11/12 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Bradford City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 0G / 235M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Burton Albion |
46 | 0 |
0 | 2 |
4 027 |
| 12/13 | Bradford City |
45 | 0 |
0 | 0 |
2 068 |
| 11/12 | Bradford City |
36 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
| 10/11 | Bradford City |
46 | 0 |
0 | 1 |
2 250 |
| 09/10 | Bradford City |
46 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 08/09 | Bradford City |
16 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Two Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Bradford City |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
🏳️ Kadra narodowa
2 meczów
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
unknown injury |
09.09.2022 |
03.10.2022 |
25 |
3 |
| 21/22 |
Koronawirus |
24.08.2021 |
08.09.2021 |
16 |
2 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.09.2025 |
Swansea |
→ |
Middlesbrough |
Transfer |
75k € |
| 24/25 |
28.08.2024 |
Rangers |
→ |
Swansea |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Sunderland |
→ |
Rangers |
Transfer |
325k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Heart of Midl. |
→ |
Sunderland |
Transfer |
400k € |
| 17/18 |
25.08.2017 |
Burton Albion |
→ |
Heart of Midl. |
Transfer |
300k € |
| 14/15 |
23.07.2014 |
Bradford |
→ |
Burton Albion |
Transfer |
50k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Harrogate Town |
→ |
Bradford |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Harrogate R. |
→ |
Harrogate Town |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jon McLaughlin?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.