Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Valmir Sallaj
Valmir Sallaj

Valmir Sallaj

⚽ Bramkarz 🏟️ FC Lausanne-Sport II 🏳️ Switzerland Kosovo
306
Meczów
0
Goli
0
Asyst
9
Żółtych
0
Czerwonych
9 960
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia07.08.1993 (32 lat)
📍Miejsce urodzeniaGjakovë, Szwajcaria
🏳️ObywatelstwoSwitzerland Kosovo
📏Wzrost184 cm
PozycjaBramkarz
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubFC Lausanne-Sport II
📅Dołączył20.01.2024

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
FC Lausanne-Sport II3800
FC Stade-Payerne11900
SR Delémont34600
Yverdon Sport FC24700
FC Bavois1900
Neuchâtel Xamax FCS515300
FC Baulmes1300
Team BEJUNE U1822100

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Promotion League 8400 001 260
1. Liga gr. 1 700 000
2. Liga Inter - Gr. 1 1900 201 557
1. Liga Gr. 2 4000 402 565
Swiss Cup qualifiers 400 10300
Swiss Cup 100 0090
Schweizer Cup 1000 00540
Challenge League 6800 00180
1. Liga Playoff 400 000
1.Liga Cl. Gr. 2 2500 00360
2. Liga Inter - Gr. 3 2000 001 710
1. Liga Gr. 1 (- 11/12) 300 00102
U18 Elite League 2100 201 296

📋 Szczegóły per sezon

Promotion League — 0G / 84M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26FC Lausanne-Sport II 10 00 0
19/20Yverdon Sport FC 150 00 0
18/19Yverdon Sport FC 300 00 900
17/18FC Bavois 80 00 0
14/15Neuchâtel Xamax FCS 300 00 360
1. Liga gr. 1 — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25FC Lausanne-Sport II 40 00 0
23/24FC Lausanne-Sport II 30 00 0
2. Liga Inter - Gr. 1 — 0G / 19M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Stade-Payerne 190 02 1 557
1. Liga Gr. 2 — 0G / 40M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22SR Delémont 140 01 495
20/21SR Delémont 130 01 1 080
17/18SR Delémont 130 02 990
Swiss Cup qualifiers — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22SR Delémont 10 00 0
20/21SR Delémont 30 01 300
Swiss Cup — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22SR Delémont 10 00 90
Schweizer Cup — 0G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20Yverdon Sport FC 10 00 90
18/19Yverdon Sport FC 10 00 0
17/18SR Delémont 10 00 90
17/18FC Bavois 10 00 90
16/17Neuchâtel Xamax FCS 20 00 90
15/16Neuchâtel Xamax FCS 20 00 90
14/15Neuchâtel Xamax FCS 10 00 0
13/14Neuchâtel Xamax FCS 10 00 90
Challenge League — 0G / 68M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17Neuchâtel Xamax FCS 330 00 90
15/16Neuchâtel Xamax FCS 350 00 90
1. Liga Playoff — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Neuchâtel Xamax FCS 40 00 0
1.Liga Cl. Gr. 2 — 0G / 25M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Neuchâtel Xamax FCS 250 00 360
2. Liga Inter - Gr. 3 — 0G / 20M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13Neuchâtel Xamax FCS 200 00 1 710
1. Liga Gr. 1 (- 11/12) — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
11/12FC Baulmes 30 00 102
U18 Elite League — 0G / 21M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11Team BEJUNE U18 180 02 1 260
09/10Team BEJUNE U18 30 00 36

Historia kontuzji (1)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
16/17 unknown injury 06.04.2017 20.04.2017 15 2

🔄 Historia transferów (9)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
23/24 20.01.2024 Without Club Lausanne II Transfer
23/24 01.07.2023 Stade-Payerne Without Club Transfer
22/23 13.07.2022 SR Delémont Stade-Payerne Transfer
20/21 01.07.2020 Yverdon Sport SR Delémont Transfer 100k €
18/19 01.07.2018 SR Delémont Yverdon Sport Transfer 50k €
17/18 20.09.2017 FC Bavois SR Delémont Transfer 50k €
17/18 01.07.2017 Neuchâtel Xamax FC Bavois Transfer 50k €
12/13 01.07.2012 FC Baulmes Neuchâtel Xamax Transfer
11/12 17.08.2011 Xamax FCS U21 FC Baulmes Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Valmir Sallaj?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy