Jonathan McDonald
⚽ Napastnik 🏟️ AD San Carlos 🏳️ Costa Rica
| 📝 | Imię ojczyste | Jonathan Andrés McDonald Porras |
| 🎂 | Data urodzenia | 27.10.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | San José, Costa Rica |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Costa Rica |
| 📏 | Wzrost | 172 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | AD San Carlos |
| 📅 | Dołączył | 04.07.2022 |
| 🤝 | Agent | Carlos Urrutia |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| LD Alajuelense | 9 | 287 | 134 | 18 |
| AD San Carlos | 4 | 127 | 28 | 9 |
| CS Herediano | 5 | 104 | 25 | 7 |
| Kalmar FF | 4 | 67 | 6 | 4 |
| Kalmar FF U21 | 1 | 4 | 5 | 0 |
| Vancouver Whitecaps FC | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Al-Ahli SC | 1 | 7 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera División Apertura |
147 | 52 | 10 |
23 | 2 | 1 944 |
| Primera División Clausura |
115 | 43 | 10 |
25 | 2 | 1 034 |
| Primera Div. Ver |
91 | 38 | 4 |
17 | 2 | 1 827 |
| Primera Div. In. |
71 | 28 | 6 |
12 | 3 | 1 397 |
| Verano Play-Off |
23 | 7 | 0 |
4 | 2 | 436 |
| Allsvenskan |
57 | 6 | 4 |
7 | 0 | 1 163 |
| CONCACAF CL |
15 | 6 | 1 |
5 | 1 | 616 |
| U21 Allsvenskan Södra |
4 | 5 | 0 |
2 | 0 | 69 |
| Apertura Play-Off |
12 | 3 | 1 |
2 | 0 | 549 |
| Copa de Costa Rica |
8 | 3 | 1 |
2 | 0 | 480 |
| Inv. 2. Phase |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 179 |
| Supercopa de Costa Rica |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| Clausura Second Stage |
4 | 1 | 0 |
0 | 1 | 360 |
| Inv. Play-Off |
12 | 1 | 1 |
6 | 0 | 360 |
| Clausura Play-Off |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Apertura Finale |
4 | 0 | 0 |
1 | 1 | 0 |
| CONCACAF League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| USSF Div. 2 |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Stars League |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Svenska Cupen |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera División Apertura — 52G / 147M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | AD San Carlos |
7 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 24/25 | AD San Carlos |
21 | 3 |
0 | 4 |
183 |
| 23/24 | AD San Carlos |
19 | 6 |
1 | 1 |
235 |
| 22/23 | AD San Carlos |
14 | 1 |
0 | 1 |
718 |
| 21/22 | CS Herediano |
20 | 3 |
1 | 2 |
245 |
| 20/21 | CS Herediano |
9 | 5 |
2 | 3 |
144 |
| 19/20 | LD Alajuelense |
19 | 7 |
2 | 4 |
178 |
| 18/19 | LD Alajuelense |
17 | 12 |
1 | 5 |
120 |
| 17/18 | LD Alajuelense |
21 | 15 |
2 | 1 |
121 |
Primera División Clausura — 43G / 115M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AD San Carlos |
14 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 23/24 | AD San Carlos |
21 | 8 |
2 | 5 |
178 |
| 22/23 | AD San Carlos |
21 | 8 |
4 | 6 |
219 |
| 21/22 | CS Herediano |
16 | 5 |
0 | 1 |
111 |
| 20/21 | CS Herediano |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | LD Alajuelense |
13 | 6 |
0 | 2 |
151 |
| 18/19 | LD Alajuelense |
3 | 1 |
0 | 2 |
270 |
| 17/18 | LD Alajuelense |
19 | 15 |
4 | 5 |
105 |
Primera Div. Ver — 38G / 91M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | LD Alajuelense |
15 | 2 |
0 | 1 |
653 |
| 15/16 | LD Alajuelense |
15 | 6 |
0 | 7 |
164 |
| 14/15 | LD Alajuelense |
19 | 14 |
1 | 4 |
98 |
| 13/14 | LD Alajuelense |
8 | 4 |
1 | 1 |
94 |
| 10/11 | LD Alajuelense |
11 | 4 |
1 | 4 |
138 |
| 09/10 | CS Herediano |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 08/09 | CS Herediano |
5 | 1 |
0 | 0 |
206 |
| 07/08 | CS Herediano |
15 | 6 |
1 | 0 |
204 |
Primera Div. In. — 28G / 71M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | LD Alajuelense |
17 | 9 |
0 | 4 |
140 |
| 15/16 | LD Alajuelense |
19 | 8 |
1 | 6 |
195 |
| 14/15 | LD Alajuelense |
12 | 3 |
2 | 1 |
133 |
| 11/12 | LD Alajuelense |
10 | 7 |
1 | 1 |
105 |
| 08/09 | CS Herediano |
13 | 1 |
2 | 0 |
824 |
Verano Play-Off — 7G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AD San Carlos |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | LD Alajuelense |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | LD Alajuelense |
4 | 2 |
0 | 0 |
183 |
| 13/14 | LD Alajuelense |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | LD Alajuelense |
6 | 4 |
0 | 1 |
97 |
| 09/10 | CS Herediano |
2 | 1 |
0 | 1 |
156 |
| 07/08 | CS Herediano |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allsvenskan — 6G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Kalmar FF |
28 | 2 |
2 | 5 |
799 |
| 2012 | Kalmar FF |
29 | 4 |
2 | 2 |
364 |
CONCACAF CL — 6G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | LD Alajuelense |
7 | 2 |
1 | 2 |
182 |
| 13/14 | LD Alajuelense |
4 | 1 |
0 | 1 |
314 |
| 11/12 | LD Alajuelense |
4 | 3 |
0 | 2 |
120 |
U21 Allsvenskan Södra — 5G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Kalmar FF U21 |
4 | 5 |
0 | 2 |
69 |
Apertura Play-Off — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AD San Carlos |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CS Herediano |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | LD Alajuelense |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 18/19 | LD Alajuelense |
4 | 2 |
1 | 1 |
189 |
Copa de Costa Rica — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AD San Carlos |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
| 23/24 | AD San Carlos |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | AD San Carlos |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 15/16 | LD Alajuelense |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
| 14/15 | LD Alajuelense |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Inv. 2. Phase — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | LD Alajuelense |
6 | 3 |
0 | 1 |
179 |
Supercopa de Costa Rica — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CS Herediano |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
Clausura Second Stage — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | LD Alajuelense |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Inv. Play-Off — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | LD Alajuelense |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 14/15 | LD Alajuelense |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | LD Alajuelense |
4 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 07/08 | CS Herediano |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Clausura Play-Off — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CS Herediano |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | LD Alajuelense |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Apertura Finale — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CS Herediano |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | LD Alajuelense |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CS Herediano |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | LD Alajuelense |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
USSF Div. 2 — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Vancouver... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Stars League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Ahli SC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Svenska Cupen — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Kalmar FF |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Kalmar FF |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Kalmar FF |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
16 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 14
Były kadrowicz
7 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
unknown injury |
23.12.2019 |
18.01.2020 |
27 |
2 |
| 18/19 |
Zerwanie ścięgna Achillesa |
27.09.2018 |
10.10.2018 |
14 |
3 |
| 17/18 |
Facial fracture |
27.03.2018 |
13.04.2018 |
18 |
2 |
| 16/17 |
ankle sprain |
10.01.2017 |
30.01.2017 |
21 |
10 |
| 16/17 |
sprain |
21.07.2016 |
31.07.2016 |
11 |
3 |
| 14/15 |
Uraz mięśniowy |
07.11.2014 |
27.11.2014 |
21 |
6 |
| 11/12 |
Groin problems |
26.04.2012 |
04.05.2012 |
9 |
2 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
04.07.2022 |
Herediano |
→ |
AD San Carlos |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
06.07.2020 |
LD Alajuelense |
→ |
Herediano |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
02.07.2019 |
Al-Ahli SC |
→ |
LD Alajuelense |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
06.02.2019 |
LD Alajuelense |
→ |
Al-Ahli SC |
Transfer |
375k € |
| 13/14 |
08.01.2014 |
Kalmar FF |
→ |
LD Alajuelense |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
LD Alajuelense |
→ |
Kalmar FF |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Vancouver |
→ |
LD Alajuelense |
Transfer |
— |
| 10/11 |
05.08.2010 |
Herediano |
→ |
Vancouver |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Herediano II |
→ |
Herediano |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
AD Carmelita |
→ |
Herediano II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jonathan McDonald?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.