Jonathan Rougier
⚽ Bramkarz 🏟️ CA Racing 🏳️ Honduras Argentina
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Motagua Tegucigalpa | 10 | 408 | 0 | 0 |
| CA Racing (Córdoba) | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Club Defensores de Pronunciamiento | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| LNPHN Clausura Playoff |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 340 |
| Liga Nacional Clausura |
143 | 0 | 0 |
5 | 0 | 9 360 |
| CONCACAF CC |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| LNPHN Apertura Playoff |
31 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 100 |
| Liga Nacional Apertura |
135 | 0 | 0 |
5 | 0 | 8 325 |
| Central American Cup |
15 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 080 |
| CONCACAF CL |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| CONCACAF League |
33 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 880 |
| Primera Nacional |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa de Honduras |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Copa Argentina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| LNA Pentagonal |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 351 |
📋 Szczegóły per sezon
LNPHN Clausura Playoff — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | CD Motagua... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | CD Motagua... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | CD Motagua... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CD Motagua... |
6 | 0 |
0 | 0 |
600 |
| 18/19 | CD Motagua... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 17/18 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 16/17 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Liga Nacional Clausura — 0G / 143M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 23/24 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 22/23 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 21/22 | CD Motagua... |
12 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 20/21 | CD Motagua... |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 19/20 | CD Motagua... |
13 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 18/19 | CD Motagua... |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 17/18 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 16/17 | CD Motagua... |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
CONCACAF CC — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Motagua... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
LNPHN Apertura Playoff — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | CD Motagua... |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 22/23 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | CD Motagua... |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 18/19 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | CD Motagua... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liga Nacional Apertura — 0G / 135M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 23/24 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 22/23 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 21/22 | CD Motagua... |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 20/21 | CD Motagua... |
14 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 19/20 | CD Motagua... |
16 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 18/19 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 17/18 | CD Motagua... |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 485 |
Central American Cup — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Motagua... |
8 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 23/24 | CD Motagua... |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
CONCACAF CL — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | CD Motagua... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | CD Motagua... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | CD Motagua... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
CONCACAF League — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CD Motagua... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 21/22 | CD Motagua... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 20/21 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | CD Motagua... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 18/19 | CD Motagua... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Primera Nacional — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Racing (Córdoba) |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa de Honduras — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CD Motagua... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Club Defensores... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
LNA Pentagonal — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CD Motagua... |
4 | 0 |
0 | 0 |
351 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 18
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
FC Motagua |
→ |
Racing (Cba) |
Transfer |
50k € |
| 16/17 |
07.01.2017 |
DEPRO |
→ |
FC Motagua |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.01.2012 |
Textil Mandiyú |
→ |
DEPRO |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2011 |
Boca Unidos |
→ |
Textil Mandiyú |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.01.2009 |
Boca Unidos U19 |
→ |
Boca Unidos |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jonathan Rougier?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.