Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Jonathan Urretaviscaya
Jonathan Urretaviscaya

Jonathan Urretaviscaya

⚽ Napastnik 🏟️ CA Juventud 🏳️ Uruguay Spain
516
Meczów
72
Goli
105
Asyst
58
Żółtych
3
Czerwonych
11 530
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteJonathan Matías Urretaviscaya da Luz
🎂Data urodzenia18.03.1990 (36 lat)
📍Miejsce urodzeniaMontevideo, Urugwaj
🏳️ObywatelstwoUruguay Spain
📏Wzrost172 cm
PozycjaNapastnik
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubCA Juventud
📅Dołączył24.01.2025
📄Kontrakt do31.12.2025
🤝AgentGF Sports

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
CF Pachuca51071935
CA Peñarol4621612
CA River Plate Montevideo358119
FC Paços de Ferreira11767
SL Benfica B22749
CA Rentistas13431
CA Juventud127211
Racing Club de Montevideo26028
CF Monterrey43525
CF Monterrey U201520
SL Benfica34122
Vitória Guimarães SC11420
CA Boston River12316
Deportivo de La Coruña1600

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Liga AUF Clausura 1182715 1802 119
Liga MX Apertura 59721 301 864
Liga MX Clausura 38512 301 447
Liga NOS 1454 50227
Liga Portugal 2 2749 611 084
Liga AUF Apertura 73317 601 344
Copa MX Apertura 1030 10350
CONCACAF CL 931 10228
Liga ZON Sagres 2230 40416
Libertadores 1822 10410
Liga MX Sub-20 Apertura 520 00166
Liguilla Clausura 822 10250
Copa Sudamericana 1915 00590
Club World Cup 612 10311
Playoffs Liga AUF 412 1190
Taça de Portugal 713 00180
Liga Sagres 1412 20364
Liguilla Pre-Libertadores 110 0090
Copa AUF Uruguay 300 000
Liga AUF Intermedio 2806 210
Campeón de Campeones 100 000
Liguilla Apertura 300 000
Copa MX 301 000
Copa MX Clausura 501 000
Allianz Cup 400 200
Europa League 500 000
LaLiga 600 000
UEFA Cup 600 100

📋 Szczegóły per sezon

Liga AUF Clausura — 27G / 118M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025CA Juventud 40 20 0
2024Racing Club de... 140 03 0
2023Racing Club de... 150 03 0
2022CA River Plate... 141 21 689
2021CA Rentistas 143 14 356
2020CA Peñarol 71 02 257
2015CA Peñarol 137 41 166
2011CA Peñarol 83 20 183
2010CA Peñarol 154 42 316
2008CA River Plate... 148 02 152
Liga MX Apertura — 7G / 59M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20CF Monterrey 20 00 0
18/19CF Monterrey 90 20 0
17/18CF Pachuca 141 90 1 191
16/17CF Pachuca 174 51 363
15/16CF Pachuca 172 52 310
Liga MX Clausura — 5G / 38M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18CF Monterrey 111 11 507
16/17CF Pachuca 163 72 438
15/16CF Pachuca 111 40 502
Liga NOS — 5G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Paços de Ferreira 145 45 227
Liga Portugal 2 — 4G / 27M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14SL Benfica B 232 94 916
12/13SL Benfica B 42 02 168
Liga AUF Apertura — 3G / 73M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025CA Juventud 152 52 619
2024Racing Club de... 151 31 725
2023CA Boston River 130 40 0
2022CA River Plate... 140 51 0
2021CA Rentistas 140 02 0
2020CA Peñarol 20 00 0
Copa MX Apertura — 3G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19CF Monterrey 21 00 155
17/18CF Pachuca 30 00 0
15/16CF Pachuca 52 01 195
CONCACAF CL — 3G / 9M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17CF Pachuca 93 11 228
Liga ZON Sagres — 3G / 22M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13SL Benfica 91 00 88
11/12Vitória Guimarães SC 132 04 328
Libertadores — 2G / 18M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2023CA Boston River 41 20 305
2021CA Rentistas 60 01 0
2020CA Peñarol 21 00 105
2011CA Peñarol 60 00 0
Liga MX Sub-20 Apertura — 2G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20CF Monterrey U20 52 00 166
Liguilla Clausura — 2G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18CF Monterrey 20 00 0
15/16CF Pachuca 62 21 250
Copa Sudamericana — 1G / 19M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Racing Club de... 91 50 590
2022CA River Plate... 80 00 0
2020CA Peñarol 20 00 0
Club World Cup — 1G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2020CF Monterrey 30 11 0
2018CF Pachuca 31 10 311
Playoffs Liga AUF — 1G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2015CA Peñarol 10 11 0
2010CA Peñarol 20 00 0
2008CA River Plate... 11 10 90
Taça de Portugal — 1G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Paços de Ferreira 21 30 180
12/13SL Benfica 20 00 0
09/10SL Benfica 10 00 0
08/09SL Benfica 20 00 0
Liga Sagres — 1G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
09/10SL Benfica 20 00 0
08/09SL Benfica 121 22 364
Liguilla Pre-Libertadores — 1G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
07/08CA River Plate... 11 00 90
Copa AUF Uruguay — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025CA Juventud 10 00 0
2024Racing Club de... 10 00 0
2023Racing Club de... 10 00 0
Liga AUF Intermedio — 0G / 28M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025CA Juventud 70 41 0
2024Racing Club de... 50 00 0
2023CA Boston River 60 00 0
2022CA River Plate... 60 11 0
2020CA Peñarol 40 10 0
Campeón de Campeones — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2016CF Pachuca 10 00 0
Liguilla Apertura — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20CF Monterrey 10 00 0
16/17CF Pachuca 20 00 0
Copa MX — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20CF Monterrey 30 10 0
Copa MX Clausura — 0G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18CF Monterrey 20 00 0
15/16CF Pachuca 30 10 0
Allianz Cup — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Paços de Ferreira 10 00 0
12/13SL Benfica 10 00 0
11/12Vitória Guimarães SC 10 01 0
09/10SL Benfica 10 01 0
Europa League — 0G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13SL Benfica 50 00 0
LaLiga — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11Deportivo de La... 60 00 0
UEFA Cup — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
08/09SL Benfica 60 01 0

🏳️ Kadra narodowa

6 meczów
Nr koszulki: 20
Były kadrowicz
8 meczów
Były kadrowicz
9 meczów, 5 goli
Były kadrowicz
2 meczów
Były kadrowicz
2 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz

Historia kontuzji (9)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
25/26 unknown injury 29.08.2025 16 2
24/25 Uraz mięśniowy 08.09.2024 11.09.2024 4 0
20/21 Knee problems 04.02.2021 19.02.2021 16 4
19/20 Cruciate ligament tear 08.02.2020 28.09.2020 234 17
19/20 Hamstring strain 05.08.2019 28.08.2019 24 3
18/19 Cruciate ligament tear 17.09.2018 19.07.2019 306 45
15/16 Uraz mięśniowy 29.01.2016 08.03.2016 40 9
14/15 Contracture 25.03.2015 08.04.2015 15 4
10/11 Outer ligament problems 19.09.2010 22.10.2010 34 7

🔄 Historia transferów (25)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
24/25 24.01.2025 Racing Club Juventud Transfer 175k €
23/24 31.07.2023 Boston River Racing Club Transfer 250k €
22/23 09.01.2023 River Plate Boston River Transfer 350k €
21/22 08.02.2022 Without Club River Plate Transfer 350k €
21/22 01.01.2022 Rentistas Without Club Transfer 350k €
20/21 15.04.2021 Peñarol Rentistas Transfer 800k €
20/21 27.07.2020 Monterrey Peñarol Transfer 1.6M €
19/20 30.06.2020 Peñarol Monterrey Powrót z wyp. 1.6M €
19/20 09.01.2020 Monterrey Peñarol Wypożyczenie 2.5M €
17/18 01.01.2018 Pachuca Monterrey Transfer 3.5M €
15/16 01.07.2015 Paços Ferreira Pachuca Transfer 1.7M €
14/15 30.06.2015 Peñarol Paços Ferreira Powrót z wyp. 1.5M €
14/15 26.01.2015 Paços Ferreira Peñarol Wypożyczenie 1M €
14/15 01.09.2014 Benfica B Paços Ferreira Transfer 1M €
13/14 01.07.2013 Benfica Benfica B Transfer 1.8M €
11/12 30.06.2012 Vit. Guimarães Benfica Powrót z wyp. 1.5M €
11/12 31.08.2011 Benfica Vit. Guimarães Wypożyczenie 1.5M €
10/11 30.06.2011 Peñarol Benfica Powrót z wyp. 1.5M €
10/11 01.02.2011 Benfica Peñarol Wypożyczenie 1.5M €
10/11 31.12.2010 Dep. La Coruña Benfica Powrót z wyp. 1.5M €
10/11 01.07.2010 Benfica Dep. La Coruña Wypożyczenie 1.5M €
09/10 30.06.2010 Peñarol Benfica Powrót z wyp. 1.5M €
09/10 13.01.2010 Benfica Peñarol Wypożyczenie 2M €
08/09 07.07.2008 River Plate Benfica Transfer
07/08 01.01.2008 River Plate B River Plate Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Jonathan Urretaviscaya?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy