Jordan White
⚽ Napastnik 🏟️ Ross County FC 🏳️ Szkocja
| 📝 | Imię ojczyste | Jordan Neil White |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.02.1992 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bellshill, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Ross County FC |
| 📅 | Dołączył | 28.01.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | 14 Sports Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ross County FC | 6 | 202 | 41 | 22 |
| Stirling Albion FC | 2 | 75 | 36 | 13 |
| Livingston FC | 2 | 90 | 31 | 13 |
| Inverness Caledonian Thistle FC | 2 | 90 | 26 | 9 |
| Barrow AFC | 1 | 45 | 7 | 2 |
| Wrexham AFC | 1 | 25 | 7 | 4 |
| Clyde FC | 2 | 30 | 5 | 1 |
| Drogheda United FC | 1 | 16 | 2 | 0 |
| Motherwell FC | 1 | 23 | 0 | 0 |
| Falkirk FC | 2 | 25 | 0 | 0 |
| Dumbarton FC | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Dunfermline Athletic FC | 2 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
159 | 35 | 15 |
14 | 0 | 1 092 |
| League Two |
72 | 31 | 10 |
3 | 0 | 895 |
| Premiership |
159 | 23 | 11 |
18 | 0 | 2 082 |
| SFA Cup |
27 | 15 | 4 |
4 | 0 | 686 |
| National League |
70 | 14 | 6 |
4 | 0 | 526 |
| Premiership Relegation |
20 | 7 | 4 |
5 | 0 | 602 |
| Prem. Sports Cup |
7 | 5 | 0 |
0 | 0 | 167 |
| Petrofac Tr. Cup |
8 | 5 | 1 |
0 | 0 | 401 |
| League One |
32 | 4 | 0 |
1 | 0 | 364 |
| Premiership Play-offs |
10 | 3 | 2 |
2 | 0 | 356 |
| Viaplay Cup |
11 | 2 | 5 |
1 | 0 | 234 |
| Betfred Cup |
9 | 2 | 2 |
0 | 0 | 170 |
| Scottish Championship... |
2 | 2 | 1 |
0 | 0 | 105 |
| League Cup |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 139 |
| Scottish Premiership Top... |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 388 |
| Premier Division |
14 | 1 | 0 |
1 | 0 | 682 |
| FAI Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 39 |
| Irn-Bru Cup |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| SCL by Utilita |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 195 |
| Ramsdens Cup |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Tunnock Ch. Cup |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Scottish League One Play-offs |
1 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Scot. League Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| ALBA Chal. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 35G / 159M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Inverness... |
27 | 7 |
2 | 2 |
262 |
| 18/19 | Inverness... |
36 | 7 |
3 | 0 |
362 |
| 15/16 | Livingston FC |
36 | 10 |
4 | 5 |
231 |
| 14/15 | Livingston FC |
35 | 11 |
6 | 5 |
237 |
| 12/13 | Falkirk FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Falkirk FC |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 10/11 | Dunfermline... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Dunfermline... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 31G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Stirling Albion FC |
36 | 16 |
4 | 2 |
195 |
| 12/13 | Stirling Albion FC |
30 | 14 |
5 | 1 |
185 |
| 11/12 | Clyde FC |
6 | 1 |
1 | 0 |
515 |
Premiership — 23G / 159M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ross County FC |
33 | 6 |
0 | 4 |
323 |
| 23/24 | Ross County FC |
33 | 4 |
2 | 7 |
491 |
| 22/23 | Ross County FC |
33 | 7 |
2 | 2 |
359 |
| 21/22 | Ross County FC |
33 | 4 |
5 | 3 |
625 |
| 20/21 | Ross County FC |
7 | 2 |
2 | 1 |
284 |
| 20/21 | Motherwell FC |
20 | 0 |
0 | 1 |
0 |
SFA Cup — 15G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ross County FC |
1 | 1 |
0 | 1 |
80 |
| 23/24 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Inverness... |
3 | 1 |
0 | 0 |
243 |
| 18/19 | Inverness... |
7 | 6 |
1 | 1 |
99 |
| 15/16 | Livingston FC |
2 | 2 |
0 | 1 |
57 |
| 14/15 | Livingston FC |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | Stirling Albion FC |
4 | 3 |
1 | 0 |
120 |
| 12/13 | Stirling Albion FC |
2 | 2 |
1 | 0 |
87 |
| 11/12 | Falkirk FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Clyde FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National League — 14G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Barrow AFC |
45 | 7 |
2 | 2 |
304 |
| 16/17 | Wrexham AFC |
25 | 7 |
4 | 2 |
222 |
Premiership Relegation — 7G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Ross County FC |
5 | 1 |
1 | 2 |
284 |
| 22/23 | Ross County FC |
5 | 4 |
0 | 2 |
93 |
| 20/21 | Ross County FC |
5 | 2 |
3 | 1 |
225 |
Prem. Sports Cup — 5G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ross County FC |
5 | 4 |
0 | 0 |
85 |
| 21/22 | Ross County FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
82 |
Petrofac Tr. Cup — 5G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Livingston FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
300 |
| 14/15 | Livingston FC |
5 | 4 |
1 | 0 |
101 |
League One — 4G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Dumbarton FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Clyde FC |
22 | 4 |
0 | 1 |
364 |
Premiership Play-offs — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ross County FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 23/24 | Ross County FC |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 22/23 | Ross County FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Inverness... |
4 | 2 |
0 | 1 |
176 |
Viaplay Cup — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
6 | 2 |
4 | 1 |
234 |
| 22/23 | Ross County FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Betfred Cup — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Motherwell FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Inverness... |
4 | 2 |
0 | 0 |
170 |
| 18/19 | Inverness... |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Scottish Championship Play-offs — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Livingston FC |
2 | 2 |
1 | 0 |
105 |
League Cup — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ross County FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
139 |
| 14/15 | Livingston FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Stirling Albion FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scottish Premiership Top Six Split — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Ross County FC |
5 | 1 |
0 | 1 |
388 |
Premier Division — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Drogheda United FC |
14 | 1 |
0 | 1 |
682 |
FAI Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Drogheda United FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
39 |
Irn-Bru Cup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Inverness... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
SCL by Utilita — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Livingston FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
195 |
Ramsdens Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Stirling Albion FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Falkirk FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Falkirk FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Motherwell FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Tunnock Ch. Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Inverness... |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Scottish League One Play-offs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Stirling Albion FC |
1 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Scot. League Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Falkirk FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Falkirk FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Dunfermline... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ALBA Chal. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Dunfermline... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
infection |
01.07.2016 |
28.12.2016 |
181 |
26 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
28.01.2021 |
Motherwell FC |
→ |
Ross County |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Inverness CT |
→ |
Motherwell FC |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Barrow |
→ |
Inverness CT |
Transfer |
150k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Wrexham |
→ |
Barrow |
Transfer |
150k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Livingston FC |
→ |
Wrexham |
Transfer |
150k € |
| 14/15 |
04.07.2014 |
Stirling Albion |
→ |
Livingston FC |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Falkirk |
→ |
Stirling Albion |
Transfer |
50k € |
| 12/13 |
31.12.2012 |
Stirling Albion |
→ |
Falkirk |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 12/13 |
23.09.2012 |
Falkirk |
→ |
Stirling Albion |
Wypożyczenie |
50k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Clyde FC |
→ |
Falkirk |
Transfer |
75k € |
| 11/12 |
01.12.2011 |
Drogheda United |
→ |
Clyde FC |
Transfer |
75k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Dunfermline A. |
→ |
Drogheda United |
Transfer |
75k € |
| 10/11 |
01.05.2011 |
Dumbarton |
→ |
Dunfermline A. |
Powrót z wyp. |
75k € |
| 10/11 |
01.03.2011 |
Dunfermline A. |
→ |
Dumbarton |
Wypożyczenie |
75k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Clyde FC |
→ |
Dunfermline A. |
Powrót z wyp. |
25k € |
| 09/10 |
01.11.2009 |
Dunfermline U20 |
→ |
Clyde FC |
Wypożyczenie |
25k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Dunfermline Athletic FC U17 |
→ |
Dunfermline U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jordan White?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.