Jorge De Olivera
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Jorge Alberto De Olivera |
| 🎂 | Data urodzenia | 20.08.1982 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Posadas, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 196 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 06.12.2022 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CS Independiente Rivadavia | 1 | 22 | 0 | 0 |
| Club Atlético Platense | 6 | 113 | 0 | 1 |
| Asociación Deportivo Pasto | 1 | 13 | 0 | 0 |
| CD Cobreloa | 2 | 14 | 0 | 0 |
| Racing Club | 4 | 146 | 0 | 0 |
| CA Nueva Chicago | 4 | 59 | 0 | 0 |
| CA Colón | 2 | 74 | 0 | 0 |
| CD Guaraní Antonio Franco | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Prim. Nacional - Reducido |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 690 |
| Primera Nacional |
40 | 0 | 1 |
0 | 0 | 3 600 |
| Copa Argentina |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 340 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 847 |
| Prim. Nacional - Promotion... |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Prim. B Nacional |
24 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 160 |
| Liga DIMAYOR II |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 170 |
| Primera B Clausura |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 170 |
| Copa Chile |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Final |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Inicial |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 186 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Clausura |
128 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 425 |
| Apertura |
103 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 870 |
| First Division Promotion... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Prim. Nacional - Reducido — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CS Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2020 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 2019 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primera Nacional — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CS Independiente... |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
| 2020 | Club Atlético... |
21 | 0 |
1 | 0 |
1 890 |
Copa Argentina — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CS Independiente... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2013 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | Racing Club |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Club Atlético... |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 2021 | Club Atlético... |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Atlético... |
24 | 0 |
0 | 0 |
847 |
Prim. Nacional - Promotion Stage — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Club Atlético... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 13/14 | CD Guaraní... |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Prim. B Nacional — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Atlético... |
24 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
Liga DIMAYOR II — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Asociación... |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
Primera B Clausura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CD Cobreloa |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
Copa Chile — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CD Cobreloa |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Final — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Racing Club |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Inicial — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Racing Club |
18 | 0 |
0 | 0 |
186 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Racing Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Clausura — 0G / 128M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Racing Club |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Racing Club |
14 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2010 | Racing Club |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 2006 | CA Colón |
19 | 0 |
0 | 0 |
105 |
| 2005 | CA Colón |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2004 | CA Nueva Chicago |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 2003 | CA Nueva Chicago |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Apertura — 0G / 103M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Racing Club |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Racing Club |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 2010 | Racing Club |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 2007 | CA Nueva Chicago |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | CA Colón |
17 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2005 | CA Colón |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2004 | CA Nueva Chicago |
11 | 0 |
0 | 1 |
630 |
First Division Promotion (-11/12) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | CA Nueva Chicago |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
06.12.2022 |
Ind. Rivadavia |
→ |
Retired |
Transfer |
75k € |
| 21/22 |
01.06.2022 |
Platense |
→ |
Ind. Rivadavia |
Transfer |
75k € |
| 17/18 |
25.08.2017 |
Deportivo Pasto |
→ |
Platense |
Transfer |
350k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Cobreloa |
→ |
Deportivo Pasto |
Transfer |
300k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Guaraní A. F. |
→ |
Cobreloa |
Transfer |
300k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Rubio Ñú |
→ |
Guaraní A. F. |
Transfer |
300k € |
| 13/14 |
23.01.2014 |
Unknown |
→ |
Rubio Ñú |
Transfer |
300k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Racing Club |
→ |
Unknown |
Transfer |
300k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Nueva Chicago |
→ |
Racing Club |
Transfer |
800k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Racing Club |
→ |
Nueva Chicago |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Nueva Chicago |
→ |
Racing Club |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Aldosivi |
→ |
Nueva Chicago |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Nueva Chicago |
→ |
Aldosivi |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Colon |
→ |
Nueva Chicago |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Nueva Chicago |
→ |
Colon |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Nueva Chic. U20 |
→ |
Nueva Chicago |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jorge De Olivera?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.