Jorge Fernández
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | Jorge Fernández Pérez |
| 🎂 | Data urodzenia | 27.01.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Avilés, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 170 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Lealtad | 5 | 91 | 17 | 1 |
| Caudal Deportivo | 2 | 74 | 11 | 1 |
| Real Avilés Industrial | 2 | 72 | 7 | 6 |
| Real Zaragoza B | 2 | 65 | 7 | 3 |
| CD Calahorra | 1 | 29 | 6 | 3 |
| Zamora CF | 1 | 38 | 3 | 4 |
| Real Sporting de Gijón B | 2 | 55 | 3 | 0 |
| Pontevedra CF | 1 | 25 | 2 | 0 |
| Burgos CF | 1 | 41 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| 2ª B - Grupo I |
175 | 23 | 3 |
24 | 0 | 3 061 |
| 2ª B - Grupo II |
152 | 17 | 6 |
24 | 0 | 4 984 |
| Segunda Federación - Gr. I |
64 | 6 | 6 |
8 | 1 | 1 455 |
| Primera Federación - Gr. I |
36 | 3 | 4 |
2 | 0 | 680 |
| Permanencia en 2ª Federación |
12 | 2 | 0 |
2 | 1 | 140 |
| Copa Federation |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Copa del Rey |
10 | 1 | 0 |
2 | 0 | 151 |
| Promoción a 1ª Federación |
4 | 1 | 0 |
2 | 0 | 342 |
| 2ª B - Fase de descenso |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 222 |
| 2ª B - Grupo III |
25 | 1 | 0 |
6 | 0 | 1 663 |
| Seg. B Play-off |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
2ª B - Grupo I — 23G / 175M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Pontevedra CF |
18 | 1 |
0 | 1 |
872 |
| 16/17 | Burgos CF |
38 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 15/16 | CD Lealtad |
28 | 5 |
0 | 4 |
417 |
| 14/15 | CD Lealtad |
28 | 10 |
1 | 6 |
250 |
| 13/14 | Caudal Deportivo |
32 | 6 |
1 | 5 |
351 |
| 08/09 | Real Sporting de... |
31 | 1 |
0 | 3 |
1 171 |
2ª B - Grupo II — 17G / 152M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CD Calahorra |
27 | 6 |
3 | 5 |
367 |
| 17/18 | CD Lealtad |
29 | 1 |
0 | 7 |
2 393 |
| 12/13 | Real Zaragoza B |
36 | 5 |
3 | 5 |
511 |
| 10/11 | Caudal Deportivo |
37 | 4 |
0 | 5 |
683 |
| 09/10 | Real Sporting de... |
23 | 1 |
0 | 2 |
1 030 |
Segunda Federación - Gr. I — 6G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Avilés... |
31 | 2 |
6 | 3 |
838 |
| 22/23 | Real Avilés... |
33 | 4 |
0 | 5 |
617 |
Primera Federación - Gr. I — 3G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Zamora CF |
36 | 3 |
4 | 2 |
680 |
Permanencia en 2ª Federación — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Avilés... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Burgos CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Caudal Deportivo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Real Zaragoza B |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Real Zaragoza B |
2 | 1 |
0 | 0 |
115 |
| 10/11 | Caudal Deportivo |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | Real Sporting de... |
1 | 1 |
0 | 1 |
25 |
Copa Federation — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Lealtad |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Real Avilés... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | CD Calahorra |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa del Rey — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Avilés... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Zamora CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Pontevedra CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Burgos CF |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | CD Lealtad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Caudal Deportivo |
2 | 1 |
0 | 1 |
151 |
Promoción a 1ª Federación — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Real Avilés... |
4 | 1 |
0 | 2 |
342 |
2ª B - Fase de descenso — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Pontevedra CF |
5 | 1 |
0 | 0 |
222 |
2ª B - Grupo III — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Real Zaragoza B |
25 | 1 |
0 | 6 |
1 663 |
Seg. B Play-off — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Lealtad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
CD Lealtad |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 24/25 |
14.08.2024 |
Real Avilés |
→ |
CD Lealtad |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Zamora CF |
→ |
Real Avilés |
Transfer |
200k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Pontevedra CF |
→ |
Zamora CF |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
22.08.2020 |
Calahorra |
→ |
Pontevedra CF |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
04.07.2019 |
CD Lealtad |
→ |
Calahorra |
Transfer |
200k € |
| 17/18 |
10.07.2017 |
Burgos CF |
→ |
CD Lealtad |
Transfer |
250k € |
| 16/17 |
12.07.2016 |
CD Lealtad |
→ |
Burgos CF |
Transfer |
— |
| 14/15 |
13.08.2014 |
Caudal Dep. |
→ |
CD Lealtad |
Transfer |
— |
| 13/14 |
22.07.2013 |
Real Zaragoza B |
→ |
Caudal Dep. |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Sporting B |
→ |
Real Zaragoza B |
Transfer |
— |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Caudal Dep. |
→ |
Sporting B |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Sporting B |
→ |
Caudal Dep. |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Sporting U19 |
→ |
Sporting B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jorge Fernández?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.