Jorge Zárate
⚽ Napastnik 🏟️ Without Club 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Jorge Alejandro Zárate Careaga |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.01.1992 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | San Luis Potosí, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 168 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Monarcas Morelia | 7 | 156 | 11 | 5 |
| Puebla FC U20 | 3 | 51 | 7 | 0 |
| Tlaxcala FC | 1 | 26 | 4 | 1 |
| Lobos BUAP U20 | 1 | 10 | 3 | 0 |
| Lobos BUAP (- 2019) | 2 | 38 | 3 | 0 |
| Club Atlético Morelia U20 | 5 | 9 | 3 | 0 |
| Jaguares de Chiapas | 1 | 28 | 2 | 1 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 1 | 17 | 2 | 0 |
| Puebla FC | 3 | 29 | 1 | 1 |
| Correcaminos de la UAT | 1 | 19 | 0 | 0 |
| Mazatlán FC | 1 | 26 | 0 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Atlas Guadalajara U20 | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
38 | 8 | 0 |
5 | 0 | 1 087 |
| Copa MX Apertura |
27 | 5 | 0 |
2 | 0 | 967 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
23 | 4 | 0 |
3 | 2 | 649 |
| Liga MX Clausura |
93 | 3 | 3 |
3 | 1 | 1 009 |
| Liga MX Apertura |
81 | 3 | 3 |
3 | 0 | 1 662 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
28 | 3 | 0 |
4 | 1 | 729 |
| Liga Expansión MX Cl. |
23 | 2 | 0 |
2 | 0 | 468 |
| Liga Expansión MX Ap. |
20 | 2 | 1 |
3 | 0 | 366 |
| Copa MX Clausura |
25 | 2 | 0 |
1 | 0 | 842 |
| Ascenso Apertura |
13 | 2 | 0 |
3 | 0 | 550 |
| Supercopa MX |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 147 |
| Ascenso Clausura |
14 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 212 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primera Apertura |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Sub-20 Apertura — 8G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Puebla FC U20 |
6 | 2 |
0 | 1 |
259 |
| 18/19 | Lobos BUAP U20 |
6 | 3 |
0 | 1 |
175 |
| 17/18 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club Atlético... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Jaguares de... |
15 | 2 |
0 | 2 |
563 |
| 10/11 | Puebla FC U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 5G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
5 | 2 |
0 | 0 |
158 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
0 | 1 |
269 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Monarcas Morelia |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Jaguares de Chiapas |
6 | 1 |
0 | 1 |
450 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 4G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Puebla FC U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Lobos BUAP U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club Atlético... |
1 | 1 |
0 | 0 |
69 |
| 14/15 | Club Atlético... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Jaguares de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Puebla FC U20 |
10 | 2 |
0 | 3 |
400 |
Liga MX Clausura — 3G / 93M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mazatlán FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Puebla FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Monarcas Morelia |
13 | 2 |
2 | 1 |
255 |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Monarcas Morelia |
13 | 1 |
0 | 2 |
754 |
| 12/13 | Jaguares de Chiapas |
14 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 3G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mazatlán FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Puebla FC |
11 | 1 |
1 | 0 |
257 |
| 18/19 | Lobos BUAP (- 2019) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
12 | 1 |
2 | 0 |
186 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
17 | 1 |
0 | 3 |
1 219 |
| 13/14 | Monarcas Morelia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Jaguares de Chiapas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Puebla FC U20 |
28 | 3 |
0 | 4 |
729 |
Liga Expansión MX Cl. — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Correcaminos de... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Tlaxcala FC |
13 | 2 |
0 | 2 |
468 |
Liga Expansión MX Ap. — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Correcaminos de... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Tlaxcala FC |
12 | 2 |
1 | 2 |
366 |
Copa MX Clausura — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lobos BUAP (- 2019) |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
7 | 1 |
0 | 1 |
300 |
| 15/16 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Jaguares de Chiapas |
7 | 1 |
0 | 0 |
542 |
Ascenso Apertura — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Lobos BUAP (- 2019) |
13 | 2 |
0 | 3 |
550 |
Supercopa MX — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Monarcas Morelia |
2 | 1 |
0 | 0 |
147 |
Ascenso Clausura — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Lobos BUAP (- 2019) |
14 | 1 |
0 | 3 |
1 212 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Correcaminos de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mazatlán FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tlaxcala FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Lobos BUAP (- 2019) |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera Apertura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Puebla FC |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Puebla FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Correcaminos |
→ |
Without Club |
Transfer |
350k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Mazatlán FC |
→ |
Correcaminos |
Transfer |
500k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Tlaxcala |
→ |
Mazatlán FC |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
09.08.2020 |
Puebla FC |
→ |
Tlaxcala |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Monarcas Morelia |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Lobos BUAP |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Monarcas Morelia |
→ |
Lobos BUAP |
Wypożyczenie |
700k € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Atlas |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Monarcas Morelia |
→ |
Atlas |
Wypożyczenie |
700k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Puebla FC U20 |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Jaguares |
→ |
Puebla FC U20 |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 12/13 |
02.07.2012 |
Puebla FC U20 |
→ |
Jaguares |
Wypożyczenie |
500k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Lobos BUAP |
→ |
Puebla FC U20 |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Puebla FC U20 |
→ |
Lobos BUAP |
Wypożyczenie |
500k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Puebla FC II |
→ |
Puebla FC U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jorge Zárate?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.