José Francisco Cevallos Jr.
⚽ Pomocnik 🏟️ CS Emelec 🏳️ Ekwador
| 📝 | Imię ojczyste | José Francisco Cevallos Enríquez |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.01.1995 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Guayaquil, Ekwador |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Ekwador |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CS Emelec |
| 📅 | Dołączył | 07.06.2025 |
| 🤝 | Agent | IMAGESPORT |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| LDU Quito | 6 | 209 | 41 | 13 |
| CS Emelec | 5 | 156 | 33 | 16 |
| KSC Lokeren (-2020) | 3 | 46 | 12 | 5 |
| FC Aktobe | 2 | 32 | 4 | 1 |
| CD El Nacional | 1 | 19 | 1 | 2 |
| Juventus Primavera | 2 | 30 | 1 | 0 |
| Portimonense SAD | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Juventus FC UEFA U19 | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie A Segunda Etapa |
157 | 38 | 13 |
23 | 0 | 2 859 |
| Serie A Primera Etapa |
139 | 25 | 10 |
18 | 0 | 2 282 |
| JPL |
32 | 5 | 2 |
7 | 0 | 853 |
| JPL Playoff II |
10 | 5 | 3 |
1 | 0 | 157 |
| Copa Sudamericana |
36 | 4 | 3 |
2 | 0 | 1 230 |
| Libertadores |
19 | 3 | 1 |
0 | 0 | 468 |
| Serie A Tercera Etapa |
6 | 3 | 1 |
1 | 0 | 247 |
| LigaPro Serie A |
24 | 2 | 3 |
2 | 0 | 1 244 |
| Premier Liga |
23 | 2 | 0 |
1 | 0 | 527 |
| QFL League Cup |
2 | 2 | 1 |
0 | 0 | 90 |
| Croky Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 95 |
| Jupiler Pro League playoff... |
1 | 1 | 0 |
1 | 0 | 120 |
| Primavera A |
19 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 024 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Supercopa Ecuador |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Kazakhstan Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Ecuador |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga NOS |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Taça de Portugal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Allianz Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Proximus League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera Fase Finale |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coppa Primavera |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Youth League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercoppa Primavera |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie A Segunda Etapa — 38G / 157M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CS Emelec |
11 | 1 |
2 | 2 |
873 |
| 2022 | CS Emelec |
13 | 4 |
1 | 2 |
209 |
| 2021 | CS Emelec |
15 | 6 |
2 | 1 |
161 |
| 2020 | CS Emelec |
15 | 9 |
1 | 3 |
64 |
| 2017 | LDU Quito |
20 | 2 |
2 | 4 |
503 |
| 2016 | LDU Quito |
22 | 8 |
1 | 4 |
228 |
| 2015 | LDU Quito |
22 | 6 |
3 | 4 |
291 |
| 2014 | LDU Quito |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | LDU Quito |
20 | 2 |
1 | 3 |
530 |
Serie A Primera Etapa — 25G / 139M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CS Emelec |
15 | 2 |
1 | 2 |
428 |
| 2022 | CS Emelec |
13 | 2 |
3 | 2 |
366 |
| 2021 | CS Emelec |
14 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2020 | CS Emelec |
15 | 4 |
1 | 3 |
290 |
| 2017 | LDU Quito |
17 | 4 |
3 | 3 |
305 |
| 2016 | LDU Quito |
20 | 2 |
0 | 2 |
502 |
| 2015 | LDU Quito |
22 | 5 |
0 | 4 |
247 |
| 2014 | LDU Quito |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | LDU Quito |
19 | 6 |
1 | 1 |
144 |
JPL — 5G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KSC Lokeren (-2020) |
27 | 4 |
2 | 6 |
424 |
| 17/18 | KSC Lokeren (-2020) |
5 | 1 |
0 | 1 |
429 |
JPL Playoff II — 5G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | KSC Lokeren (-2020) |
10 | 5 |
3 | 1 |
157 |
Copa Sudamericana — 4G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CS Emelec |
11 | 1 |
2 | 0 |
679 |
| 2021 | CS Emelec |
8 | 1 |
0 | 1 |
98 |
| 2020 | CS Emelec |
4 | 1 |
0 | 1 |
225 |
| 2017 | LDU Quito |
6 | 1 |
1 | 0 |
228 |
| 2015 | LDU Quito |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | LDU Quito |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CD El Nacional |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CS Emelec |
8 | 1 |
1 | 0 |
346 |
| 2016 | LDU Quito |
6 | 2 |
0 | 0 |
122 |
| 2011 | LDU Quito |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A Tercera Etapa — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CS Emelec |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | LDU Quito |
2 | 2 |
1 | 0 |
67 |
| 2015 | LDU Quito |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
LigaPro Serie A — 2G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CS Emelec |
10 | 1 |
1 | 1 |
556 |
| 2025 | CD El Nacional |
14 | 1 |
2 | 1 |
688 |
Premier Liga — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | FC Aktobe |
23 | 2 |
0 | 1 |
527 |
QFL League Cup — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | FC Aktobe |
2 | 2 |
1 | 0 |
90 |
Croky Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KSC Lokeren (-2020) |
2 | 1 |
0 | 0 |
95 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | KSC Lokeren (-2020) |
1 | 1 |
0 | 1 |
120 |
Primavera A — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Juventus Primavera |
14 | 1 |
0 | 3 |
1 024 |
| 12/13 | Juventus Primavera |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Aktobe |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Supercopa Ecuador — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CD El Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | CS Emelec |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Kazakhstan Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | FC Aktobe |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Ecuador — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CS Emelec |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga NOS — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Portimonense SAD |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça de Portugal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Portimonense SAD |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allianz Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Portimonense SAD |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Proximus League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | KSC Lokeren (-2020) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera Fase Finale — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Juventus Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Primavera — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Juventus Primavera |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Youth League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Juventus FC UEFA U19 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercoppa Primavera — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
3 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
12 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 15
Były kadrowicz
14 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 8
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
07.06.2025 |
CD El Nacional |
→ |
CS Emelec |
Transfer |
500k € |
| 24/25 |
17.01.2025 |
Aktobe |
→ |
CD El Nacional |
Transfer |
600k € |
| 23/24 |
08.02.2024 |
CS Emelec |
→ |
Aktobe |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
09.01.2020 |
KSC Lokeren |
→ |
CS Emelec |
Transfer |
900k € |
| 19/20 |
08.01.2020 |
Portimonense |
→ |
KSC Lokeren |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 19/20 |
06.08.2019 |
KSC Lokeren |
→ |
Portimonense |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 17/18 |
31.01.2018 |
LDU Quito |
→ |
KSC Lokeren |
Transfer |
1M € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Juventus U19 |
→ |
LDU Quito |
Powrót z wyp. |
75k € |
| 12/13 |
28.01.2013 |
LDU Quito |
→ |
Juventus U19 |
Wypożyczenie |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
LDU Quito B |
→ |
LDU Quito |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
LDU Quito U20 |
→ |
LDU Quito B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o José Francisco Cevallos Jr.?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.