Juan Roldán
⚽ Bramkarz 🏟️ Unknown 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Juan Ricardo Roldán Trujillo |
| 🎂 | Data urodzenia | 30.03.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lagos de Moreno, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | Unknown |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2019 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Celaya FC | 6 | 210 | 0 | 0 |
| Zacatepec Siglo XXI | 2 | 60 | 0 | 0 |
| Club León FC | 1 | 18 | 0 | 0 |
| CF La Piedad | 1 | 36 | 0 | 0 |
| Petroleros de Salamanca | 2 | 45 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ascenso MX Ap. |
100 | 0 | 0 |
2 | 0 | 6 542 |
| Copa MX Apertura |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Liguilla Asc. Cl |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Ascenso MX Cl. |
88 | 0 | 0 |
5 | 0 | 6 750 |
| Copa MX Clausura |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Liguilla Asc. Ap |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Ascenso Clausura |
31 | 0 | 0 |
5 | 0 | 2 700 |
| Ascenso Apertura |
48 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 240 |
| Liguilla Pr.A Cl |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Prim. A Clausura |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Primera A Apert. |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Ascenso MX Ap. — 0G / 100M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 17/18 | Celaya FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 16/17 | Celaya FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 15/16 | Zacatepec Siglo XXI |
14 | 0 |
0 | 0 |
962 |
| 14/15 | Zacatepec Siglo XXI |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 13/14 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Copa MX Apertura — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Celaya FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | Zacatepec Siglo XXI |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Celaya FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | Celaya FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | CF La Piedad |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Celaya FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 16/17 | Celaya FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 15/16 | Zacatepec Siglo XXI |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 14/15 | Zacatepec Siglo XXI |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 13/14 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 3 |
1 080 |
Copa MX Clausura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Celaya FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Zacatepec Siglo XXI |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Celaya FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 16/17 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Ascenso Clausura — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 10/11 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF La Piedad |
16 | 0 |
0 | 4 |
1 440 |
Ascenso Apertura — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Celaya FC |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
| 10/11 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 09/10 | CF La Piedad |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Petroleros de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Prim. A Clausura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Petroleros de... |
16 | 0 |
0 | 1 |
630 |
Primera A Apert. — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Petroleros de... |
16 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | Petroleros de... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Celaya |
→ |
Unknown |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Zacatepec |
→ |
Celaya |
Powrót z wyp. |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Celaya |
→ |
Zacatepec |
Wypożyczenie |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
La Piedad |
→ |
Celaya |
Transfer |
— |
| 10/11 |
30.06.2011 |
León |
→ |
La Piedad |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
La Piedad |
→ |
León |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Salamanca |
→ |
La Piedad |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Juan Roldán?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.