Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Juliën Mesbahi
Juliën Mesbahi

Juliën Mesbahi

⚽ Obrońca 🏟️ FC Emmen 🏳️ Morocco Netherlands
145
Meczów
1
Goli
1
Asyst
0
Żółtych
0
Czerwonych
1 224
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteJuliën Merijn Mesbahi, جوليان ميريجن مصباحي
🎂Data urodzenia30.01.2006 (20 lat)
📍Miejsce urodzeniaEnschede, Maroko
🏳️ObywatelstwoMorocco Netherlands
📏Wzrost181 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubFC Emmen
📅Dołączył08.07.2025
📄Kontrakt do30.06.2026
🤝AgentWasserman

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
FC Twente Enschede U2123710
FC Emmen1401
Twente Enschede FC35400
FC Twente U1825000

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
U21 Div. 1 Fall 2410 001 224
Keuken Kampioen Divisie 401 000
Eredivisie 3600 000
U21 Div. 1 Spring 1100 000
U21 Cup Netherlands 200 000
Europa League 700 000
KNVB Beker 300 000
Champions League Qu. 200 000
UECL Quali 600 000
O18 Div. 1 Spring 1000 000
U19 Cup Netherlands 900 000
O18 Div. 1 Fall 1400 000
U18 Div. 2 Spring 700 000
U18 Div. 2 Fall 1000 000

📋 Szczegóły per sezon

U21 Div. 1 Fall — 1G / 24M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25FC Twente... 141 00 1 224
23/24FC Twente... 100 00 0
Keuken Kampioen Divisie — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26FC Emmen 40 10 0
Eredivisie — 0G / 36M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Twente Enschede FC 170 00 0
23/24Twente Enschede FC 170 00 0
22/23Twente Enschede FC 20 00 0
U21 Div. 1 Spring — 0G / 11M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25FC Twente... 40 00 0
23/24FC Twente... 70 00 0
U21 Cup Netherlands — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25FC Twente... 20 00 0
Europa League — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Twente Enschede FC 70 00 0
KNVB Beker — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Twente Enschede FC 20 00 0
23/24Twente Enschede FC 10 00 0
Champions League Qu. — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Twente Enschede FC 20 00 0
UECL Quali — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Twente Enschede FC 60 00 0
O18 Div. 1 Spring — 0G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Twente U18 100 00 0
U19 Cup Netherlands — 0G / 9M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Twente U18 30 00 0
21/22FC Twente U18 60 00 0
O18 Div. 1 Fall — 0G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Twente U18 140 00 0
U18 Div. 2 Spring — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22FC Twente U18 70 00 0
U18 Div. 2 Fall — 0G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22FC Twente U18 100 00 0

Historia kontuzji (1)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
22/23 Uraz mechaniczny 12.05.2023 30.06.2023 50 8

🔄 Historia transferów (4)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 30.06.2026 FC Emmen Twente FC Powrót z wyp. 150k €
25/26 08.07.2025 Twente FC FC Emmen Wypożyczenie 150k €
23/24 01.07.2023 Twente U18 Twente FC Transfer
21/22 01.07.2021 FC Twente Youth Twente U18 Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Juliën Mesbahi?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy