Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Julian Von Moos
Julian Von Moos

Julian Von Moos

⚽ Napastnik 🏟️ FC Luzern 🏳️ Szwajcaria
226
Meczów
45
Goli
24
Asyst
18
Żółtych
1
Czerwonych
4 676
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteJulian Tobias Emilio Vonmoos
🎂Data urodzenia31.03.2001 (25 lat)
📍Miejsce urodzeniaMünsterlingen, Szwajcaria
🏳️ObywatelstwoSzwajcaria
📏Wzrost181 cm
PozycjaNapastnik
🦶Preferowana nogalewa
🏟️Aktualny klubFC Luzern
📅Dołączył21.07.2025
📄Kontrakt do30.06.2026
🤝AgentSBE Management AG

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Grasshopper Club Zürich U18222150
FC St. Gallen 18793681315
FC Wil 190011373
FC Basel 1893 U2134240
Servette FC12431
Vitesse Arnhem U211110
FC Basel 189332613
FC Basel 1893 UEFA U191110
FC Luzern1301
Vitesse Arnhem12601

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
U18 Elite League 18130 0087
Super League 1061019 1211 854
Swiss Cup 871 00195
Challenge League 1373 20146
Promotion League 3830 201 810
Schweizer Cup U18 320 00130
U21 Div. 2 Fall 110 0066
Promotion League - Aufstiegsr. 410 10298
UEFA Youth League 110 0090
UECL Qualifiers 200 000
Europa League Qualifying 400 000
Eredivisie 1601 000
KNVB Beker 100 000
Conference L. 600 000
UECL Quali 300 100
Schweizer Cup 100 000
U18 Playoffs 100 000

📋 Szczegóły per sezon

U18 Elite League — 13G / 18M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18Grasshopper Club... 1613 00 87
16/17Grasshopper Club... 20 00 0
Super League — 10G / 106M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26FC Luzern 30 11 0
24/25Servette FC 180 11 0
23/24FC St. Gallen 1879 241 35 1 268
22/23FC St. Gallen 1879 224 63 318
21/22FC St. Gallen 1879 164 51 252
20/21FC Basel 1893 190 31 0
19/20FC Basel 1893 20 00 0
18/19FC Basel 1893 21 00 16
Swiss Cup — 7G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Servette FC 23 00 35
23/24FC St. Gallen 1879 21 00 132
22/23FC St. Gallen 1879 23 10 28
21/22FC St. Gallen 1879 20 00 0
Challenge League — 7G / 13M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20FC Wil 1900 137 32 146
Promotion League — 3G / 38M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21FC Basel 1893 U21 40 00 0
19/20FC Basel 1893 U21 131 01 1 009
18/19FC Basel 1893 U21 212 01 801
Schweizer Cup U18 — 2G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18Grasshopper Club... 32 00 130
U21 Div. 2 Fall — 1G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Vitesse Arnhem U21 11 00 66
Promotion League - Aufstiegsr. — 1G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21FC Basel 1893 U21 41 01 298
UEFA Youth League — 1G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19FC Basel 1893... 11 00 90
UECL Qualifiers — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Servette FC 20 00 0
Europa League Qualifying — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Servette FC 20 00 0
20/21FC Basel 1893 20 00 0
Eredivisie — 0G / 16M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Vitesse Arnhem 160 10 0
KNVB Beker — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Vitesse Arnhem 10 00 0
Conference L. — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Vitesse Arnhem 60 00 0
UECL Quali — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Vitesse Arnhem 30 01 0
Schweizer Cup — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20FC Basel 1893 10 00 0
U18 Playoffs — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18Grasshopper Club... 10 00 0

Historia kontuzji (15)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
25/26 Adductor injury 28.07.2025 20.08.2025 24 3
24/25 Uraz stopy 13.12.2024 12.05.2025 151 18
23/24 unknown injury 22.05.2024 30.06.2024 40 1
23/24 unknown injury 15.05.2024 18.05.2024 4 1
23/24 Uraz stopy 22.11.2023 14.02.2024 85 9
22/23 unknown injury 28.10.2022 22.02.2023 118 9
22/23 unknown injury 29.09.2022 14.10.2022 16 2
21/22 Ill 28.04.2022 06.05.2022 9 1
21/22 unknown injury 11.02.2022 17.02.2022 7 1
20/21 unknown injury 12.02.2021 01.04.2021 49 11
19/20 unknown injury 17.07.2020 20.07.2020 4 1
19/20 unknown injury 17.06.2020 24.06.2020 8 2
19/20 surgery 28.11.2019 30.12.2019 33 5
19/20 unknown injury 20.11.2019 28.11.2019 9 2
19/20 Ill 15.07.2019 24.07.2019 10 2

🔄 Historia transferów (11)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 30.06.2026 FC Luzern Servette FC Powrót z wyp. 500k €
25/26 21.07.2025 Servette FC FC Luzern Wypożyczenie 500k €
24/25 01.07.2024 FC St. Gallen Servette FC Transfer 1.5M €
21/22 03.01.2022 FC Basel FC St. Gallen Transfer 500k €
21/22 02.01.2022 Vitesse FC Basel Powrót z wyp. 500k €
21/22 01.07.2021 FC Basel Vitesse Wypożyczenie 500k €
19/20 03.08.2020 FC Wil 1900 FC Basel Powrót z wyp. 500k €
19/20 07.02.2020 FC Basel FC Wil 1900 Wypożyczenie 600k €
18/19 09.07.2018 GC Zürich U18 FC Basel Transfer
17/18 01.07.2017 GC Zürich U16 GC Zürich U18 Transfer
16/17 01.07.2016 St. Gallen U15 GC Zürich U16 Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Julian Von Moos?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy