Julio Furch
⚽ Napastnik 🏟️ CA Banfield 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Julio César Furch |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.07.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Winifreda, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Banfield |
| 📅 | Dołączył | 16.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Santos Laguna | 6 | 165 | 69 | 21 |
| Tiburones Rojos de Veracruz | 4 | 80 | 32 | 8 |
| Atlas Guadalajara | 5 | 88 | 25 | 10 |
| Arsenal FC | 3 | 77 | 18 | 8 |
| Santos FC | 2 | 66 | 9 | 1 |
| Club Atlético Belgrano | 1 | 18 | 8 | 1 |
| Club Olimpo | 3 | 71 | 7 | 4 |
| CA Banfield | 1 | 4 | 0 | 0 |
| CA San Lorenzo de Almagro | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Santos Laguna U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
130 | 56 | 21 |
10 | 1 | 1 978 |
| Liga MX Clausura |
125 | 40 | 13 |
16 | 1 | 2 317 |
| Liguilla Clausura |
21 | 9 | 3 |
3 | 0 | 769 |
| Transición |
18 | 8 | 1 |
2 | 0 | 179 |
| Final |
36 | 8 | 2 |
5 | 0 | 553 |
| CONCACAF CL |
10 | 7 | 1 |
2 | 0 | 250 |
| Inicial |
34 | 6 | 4 |
1 | 0 | 229 |
| Copa MX Clausura |
14 | 6 | 0 |
1 | 0 | 577 |
| Apertura |
30 | 5 | 2 |
1 | 0 | 1 056 |
| Liguilla Apertura |
13 | 4 | 1 |
1 | 0 | 370 |
| Libertadores |
15 | 4 | 1 |
1 | 0 | 481 |
| Copa MX Apertura |
13 | 4 | 0 |
2 | 0 | 186 |
| Série B |
30 | 3 | 1 |
0 | 0 | 380 |
| Campeonato Paulista |
10 | 3 | 0 |
0 | 0 | 147 |
| Série A |
22 | 3 | 0 |
2 | 0 | 200 |
| Clausura |
41 | 2 | 1 |
2 | 0 | 196 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeones Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercup Liga MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
8 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. B Nacional |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa Argentina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 56G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
12 | 1 |
1 | 0 |
614 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
17 | 6 |
3 | 0 |
234 |
| 20/21 | Santos Laguna |
17 | 5 |
4 | 1 |
261 |
| 19/20 | Santos Laguna |
17 | 9 |
2 | 0 |
160 |
| 18/19 | Santos Laguna |
16 | 12 |
5 | 0 |
118 |
| 17/18 | Santos Laguna |
15 | 9 |
2 | 3 |
148 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
17 | 6 |
2 | 3 |
255 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
17 | 8 |
2 | 3 |
188 |
Liga MX Clausura — 40G / 125M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
17 | 4 |
1 | 2 |
317 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
13 | 5 |
3 | 0 |
218 |
| 20/21 | Atlas Guadalajara |
4 | 1 |
0 | 0 |
58 |
| 19/20 | Santos Laguna |
10 | 3 |
0 | 2 |
273 |
| 18/19 | Santos Laguna |
16 | 6 |
1 | 1 |
215 |
| 17/18 | Santos Laguna |
17 | 5 |
3 | 2 |
283 |
| 16/17 | Santos Laguna |
17 | 4 |
1 | 3 |
365 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
15 | 3 |
1 | 4 |
428 |
| 14/15 | Tiburones Rojos... |
16 | 9 |
3 | 2 |
160 |
Liguilla Clausura — 9G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
6 | 2 |
1 | 1 |
234 |
| 20/21 | Atlas Guadalajara |
3 | 1 |
0 | 0 |
43 |
| 17/18 | Santos Laguna |
6 | 4 |
0 | 1 |
132 |
| 16/17 | Santos Laguna |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 14/15 | Tiburones Rojos... |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Transición — 8G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético... |
18 | 8 |
1 | 2 |
179 |
Final — 8G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Arsenal FC |
17 | 4 |
2 | 2 |
281 |
| 2013 | Arsenal FC |
19 | 4 |
0 | 3 |
272 |
CONCACAF CL — 7G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
4 | 2 |
0 | 0 |
155 |
| 18/19 | Santos Laguna |
6 | 5 |
1 | 2 |
95 |
Inicial — 6G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Arsenal FC |
19 | 6 |
4 | 1 |
229 |
| 2013 | CA San Lorenzo de... |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 6G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Santos Laguna |
5 | 1 |
0 | 1 |
271 |
| 16/17 | Santos Laguna |
5 | 3 |
0 | 0 |
143 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
4 | 2 |
0 | 0 |
163 |
Apertura — 5G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Club Olimpo |
15 | 4 |
0 | 1 |
211 |
| 2011 | Club Olimpo |
15 | 1 |
2 | 0 |
845 |
Liguilla Apertura — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
6 | 3 |
0 | 0 |
190 |
| 20/21 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Santos Laguna |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 18/19 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Libertadores — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Arsenal FC |
9 | 2 |
1 | 1 |
259 |
| 2013 | Arsenal FC |
6 | 2 |
0 | 0 |
222 |
Copa MX Apertura — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Santos Laguna |
6 | 1 |
0 | 0 |
126 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
4 | 3 |
0 | 1 |
60 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série B — 3G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
30 | 3 |
1 | 0 |
380 |
Campeonato Paulista — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
10 | 3 |
0 | 0 |
147 |
Série A — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Santos FC |
22 | 3 |
0 | 2 |
200 |
Clausura — 2G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Banfield |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Club Olimpo |
19 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2011 | Club Olimpo |
18 | 2 |
1 | 0 |
196 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeones Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercup Liga MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Arsenal FC |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2012 | Club Olimpo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. B Nacional — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Club Olimpo |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
07.05.2024 |
13.06.2024 |
38 |
7 |
| 22/23 |
Nose surgery |
28.06.2022 |
12.07.2022 |
15 |
2 |
| 20/21 |
Ankle surgery |
06.01.2021 |
04.04.2021 |
89 |
13 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
16.07.2025 |
Santos |
→ |
Banfield |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
26.07.2023 |
Atlas |
→ |
Santos |
Transfer |
1.2M € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Santos Laguna |
→ |
Atlas |
Transfer |
3.5M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Tiburones Rojos |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
2.5M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Belgrano |
→ |
Tiburones Rojos |
Transfer |
1.3M € |
| 14/15 |
07.08.2014 |
Olimpo |
→ |
Belgrano |
Transfer |
1.3M € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Arsenal Sarandí |
→ |
Olimpo |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 12/13 |
04.01.2013 |
Olimpo |
→ |
Arsenal Sarandí |
Wypożyczenie |
1M € |
| 12/13 |
31.12.2012 |
San Lorenzo |
→ |
Olimpo |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 12/13 |
23.07.2012 |
Olimpo |
→ |
San Lorenzo |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Olimpo U19 |
→ |
Olimpo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Julio Furch?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.