Julio González
⚽ Bramkarz 🏟️ Puebla FC 🏳️ Mexico Spain
| 📝 | Imię ojczyste | Julio José González Vela Alvizu |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.04.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Acapulco de Juárez, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Mexico Spain |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Puebla FC |
| 📅 | Dołączył | 28.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2027 |
| 🤝 | Agent | HIJAR |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Puebla FC | 3 | 17 | 0 | 0 |
| Puebla FC U23 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| UNAM Pumas | 9 | 189 | 0 | 1 |
| UNAM Pumas U20 | 4 | 36 | 0 | 0 |
| Santos Laguna | 9 | 219 | 0 | 0 |
| Tiburones Rojos de Veracruz U20 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Tiburones Rojos de Veracruz | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Tampico Madero | 2 | 54 | 0 | 0 |
| Santos Laguna U20 | 8 | 99 | 0 | 0 |
| Santos Laguna A | 1 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
148 | 0 | 1 |
4 | 0 | 5 573 |
| Liga MX Clausura |
160 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 164 |
| Liga MX U23 Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla Apertura |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Liguilla Clausura |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 474 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
63 | 0 | 0 |
5 | 0 | 5 335 |
| CONCACAF CL |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
60 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 220 |
| Leagues Cup |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Copa MX Clausura |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Ascenso MX Ap. |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 450 |
| Copa MX Apertura |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 620 |
| Ascenso MX Cl. |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 139 |
| Liguilla Asc. Ap |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Primera Clausura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 719 |
| Primera Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Prim. A Clausura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Apert. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 0G / 148M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Puebla FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
405 |
| 24/25 | UNAM Pumas |
13 | 0 |
1 | 0 |
1 170 |
| 23/24 | UNAM Pumas |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 22/23 | UNAM Pumas |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 21/22 | UNAM Pumas |
17 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 20/21 | UNAM Pumas |
17 | 0 |
0 | 0 |
316 |
| 16/17 | Santos Laguna |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Santos Laguna |
16 | 0 |
0 | 0 |
172 |
| 14/15 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 160M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Puebla FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 23/24 | UNAM Pumas |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 22/23 | UNAM Pumas |
17 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 21/22 | UNAM Pumas |
17 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | UNAM Pumas |
15 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | UNAM Pumas |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Tiburones Rojos... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Santos Laguna |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Santos Laguna |
16 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Santos Laguna |
14 | 0 |
0 | 0 |
104 |
| 12/13 | Santos Laguna |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Puebla FC U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Apertura — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | UNAM Pumas |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | UNAM Pumas |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | UNAM Pumas |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | UNAM Pumas |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 13/14 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | UNAM Pumas |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
136 |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
68 |
| 12/13 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | UNAM Pumas U20 |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 21/22 | UNAM Pumas U20 |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 20/21 | UNAM Pumas U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | UNAM Pumas U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Tiburones Rojos... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 15/16 | Santos Laguna U20 |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 14/15 | Santos Laguna U20 |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 13/14 | Santos Laguna U20 |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 12/13 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Santos Laguna U20 |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 10/11 | Santos Laguna U20 |
8 | 0 |
0 | 1 |
385 |
CONCACAF CL — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Santos Laguna |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Santos Laguna |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas U20 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 20/21 | UNAM Pumas U20 |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 19/20 | UNAM Pumas U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Santos Laguna U20 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 12/13 | Santos Laguna U20 |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 11/12 | Santos Laguna U20 |
11 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 10/11 | Santos Laguna U20 |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
Leagues Cup — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2024 | UNAM Pumas |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2023 | UNAM Pumas |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | UNAM Pumas |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Santos Laguna |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa MX Clausura — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tiburones Rojos... |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Tampico Madero |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 16/17 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tampico Madero |
13 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 17/18 | Tampico Madero |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tampico Madero |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Santos Laguna |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 13/14 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Tampico Madero |
15 | 0 |
0 | 0 |
139 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Tampico Madero |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primera Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Santos Laguna |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna U20 |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 10/11 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
179 |
Primera Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Santos Laguna U20 |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Prim. A Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Santos Laguna A |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Santos Laguna A |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
4 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz mięśniowy |
23.08.2022 |
02.09.2022 |
11 |
2 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
28.01.2025 |
UNAM Pumas |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
1M € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
CD Praviano |
→ |
UNAM Pumas |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
12.10.2019 |
Without Club |
→ |
CD Praviano |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Tiburones Rojos |
→ |
Without Club |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Tampico Madero |
→ |
Tiburones Rojos |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Santos Laguna |
→ |
Tampico Madero |
Transfer |
400k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Tampico Madero |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Santos Laguna |
→ |
Tampico Madero |
Wypożyczenie |
400k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Santos U20 |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
200k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Santos C |
→ |
Santos U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Julio González?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.