Juninho
⚽ Obrońca 🏟️ Sport Club Internacional 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | José Carlos Ferreira Júnior |
| 🎂 | Data urodzenia | 31.01.1995 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Londrina, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Sport Club Internacional |
| 📅 | Dołączył | 28.02.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2027 |
| 🤝 | Agent | COMUNIGOAL |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Esporte Clube Bahia | 3 | 114 | 6 | 1 |
| FC Midtjylland | 4 | 143 | 5 | 5 |
| Coritiba Foot Ball Club | 3 | 72 | 1 | 1 |
| FC Midtjylland Reserves | 4 | 8 | 0 | 0 |
| Sport Club Internacional | 1 | 28 | 0 | 0 |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 3 | 56 | 0 | 3 |
| Clube Atlético Mineiro | 1 | 26 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
208 | 5 | 4 |
16 | 2 | 7 652 |
| Europa League |
22 | 1 | 0 |
2 | 1 | 192 |
| Superliga |
65 | 1 | 0 |
2 | 0 | 417 |
| Superliga Championship round |
16 | 1 | 0 |
1 | 0 | 290 |
| UECL Quali |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 585 |
| Superliga Relegation round |
10 | 1 | 2 |
2 | 0 | 855 |
| Copa Sudamericana |
19 | 1 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Copa do Nordeste |
15 | 1 | 0 |
2 | 0 | 720 |
| Future Cup |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Oddset Pokalen |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
11 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Superliga Europa Playoff |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Pokalen |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Sydbank Pokalen |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Reserveligaen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
9 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
8 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Campeonato Baiano |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
12 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 5G / 208M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sport Club... |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2021 | Esporte Clube Bahia |
9 | 1 |
1 | 0 |
810 |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
35 | 2 |
0 | 3 |
1 172 |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
27 | 1 |
0 | 1 |
2 430 |
| 2019 | Sociedade... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Clube Atlético... |
25 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Sociedade... |
34 | 0 |
2 | 4 |
0 |
| 2016 | Coritiba Foot... |
36 | 1 |
1 | 5 |
3 240 |
| 2015 | Coritiba Foot... |
22 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Midtjylland |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FC Midtjylland |
8 | 1 |
0 | 2 |
192 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 1G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Midtjylland |
13 | 1 |
0 | 1 |
417 |
| 23/24 | FC Midtjylland |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FC Midtjylland |
20 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga Championship round — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
6 | 1 |
0 | 0 |
290 |
UECL Quali — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
6 | 1 |
1 | 1 |
585 |
Superliga Relegation round — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
10 | 1 |
2 | 2 |
855 |
Copa Sudamericana — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Esporte Clube Bahia |
5 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Coritiba Foot... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Esporte Clube Bahia |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
8 | 1 |
0 | 1 |
720 |
Future Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Midtjylland... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FC Midtjylland... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | FC Midtjylland... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Oddset Pokalen — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Midtjylland |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 22/23 | FC Midtjylland |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga Europa Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Pokalen — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Sydbank Pokalen — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserveligaen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sport Club... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2018 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Esporte Clube Bahia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Clube Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Coritiba Foot... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Coritiba Foot... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Coritiba Foot... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Baiano — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Sociedade... |
12 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Coritiba Foot... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
04.04.2025 |
18.04.2025 |
15 |
5 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
28.02.2025 |
FC Midtjylland |
→ |
Internacional |
Transfer |
1M € |
| 21/22 |
13.07.2021 |
Palmeiras |
→ |
FC Midtjylland |
Transfer |
950k € |
| 21/22 |
12.07.2021 |
EC Bahia |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
950k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Palmeiras |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
1M € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
EC Bahia |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 19/20 |
05.07.2019 |
Palmeiras |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
1M € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Atlético-MG |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 17/18 |
01.05.2018 |
Palmeiras |
→ |
Atlético-MG |
Wypożyczenie |
2.3M € |
| 16/17 |
16.05.2017 |
Coritiba FC |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
1.8M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Coritiba U20 |
→ |
Coritiba FC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Juninho?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.