Juninho Valoura
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Paulo Roberto Valoura Júnior |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.03.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rio de Janeiro, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 172 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 12.06.2024 |
| 🤝 | Agent | Brazil Soccer |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Esporte Clube Bahia | 2 | 118 | 15 | 4 |
| Duque de Caxias FC (RJ) | 5 | 168 | 15 | 0 |
| Fortaleza Esporte Clube | 3 | 93 | 8 | 15 |
| Macaé Esporte Futebol Clube (RJ) | 1 | 52 | 6 | 6 |
| Ceará Sporting Club | 2 | 77 | 5 | 1 |
| América Futebol Clube (MG) | 3 | 123 | 4 | 4 |
| Clube de Regatas Brasil (AL) | 2 | 70 | 2 | 8 |
| Centro Sportivo Alagoano (AL) | 1 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
212 | 14 | 13 |
29 | 1 | 3 314 |
| Série A |
191 | 12 | 15 |
17 | 1 | 4 524 |
| Campeonato Carioca |
55 | 7 | 0 |
8 | 0 | 1 979 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
16 | 4 | 0 |
2 | 0 | 442 |
| Carioca - Taça Rio |
33 | 4 | 0 |
5 | 0 | 1 365 |
| Série C |
27 | 3 | 0 |
6 | 0 | 541 |
| Copa do Nordeste |
41 | 3 | 4 |
2 | 0 | 1 141 |
| Copa do Brasil |
30 | 2 | 3 |
5 | 0 | 646 |
| Campeonato Cearense - Group |
22 | 2 | 1 |
4 | 0 | 510 |
| Campeonato Mineiro |
27 | 1 | 0 |
4 | 0 | 528 |
| Campeonato Cearense - Finals |
10 | 1 | 1 |
1 | 0 | 270 |
| Copa Sudamericana |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeonato Baiano |
23 | 1 | 0 |
2 | 0 | 879 |
| Campeonato Alagoano |
13 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Libertadores |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Troféu Inconfidência |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 14G / 212M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
35 | 1 |
4 | 2 |
1 533 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
13 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
34 | 6 |
1 | 8 |
440 |
| 2015 | Macaé Esporte... |
37 | 5 |
6 | 4 |
663 |
| 2013 | América Futebol... |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | Duque de Caxias... |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Duque de Caxias... |
25 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2009 | Duque de Caxias... |
32 | 2 |
0 | 9 |
678 |
Série A — 12G / 191M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | América Futebol... |
21 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | América Futebol... |
38 | 3 |
3 | 2 |
403 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
32 | 3 |
3 | 6 |
916 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
33 | 3 |
6 | 5 |
904 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
31 | 1 |
0 | 1 |
1 407 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
36 | 2 |
3 | 3 |
894 |
Campeonato Carioca — 7G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Macaé Esporte... |
15 | 1 |
0 | 2 |
767 |
| 2014 | Duque de Caxias... |
15 | 3 |
0 | 1 |
433 |
| 2012 | Duque de Caxias... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | Duque de Caxias... |
7 | 2 |
0 | 1 |
310 |
| 2010 | Duque de Caxias... |
6 | 1 |
0 | 3 |
469 |
| 2009 | Duque de Caxias... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 4G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
6 | 1 |
0 | 0 |
322 |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
4 | 3 |
0 | 2 |
120 |
Carioca - Taça Rio — 4G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Duque de Caxias... |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2011 | Duque de Caxias... |
7 | 2 |
0 | 1 |
315 |
| 2010 | Duque de Caxias... |
11 | 1 |
0 | 2 |
594 |
| 2009 | Duque de Caxias... |
8 | 1 |
0 | 0 |
456 |
Série C — 3G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Centro Sportivo... |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2012 | Duque de Caxias... |
19 | 3 |
0 | 4 |
541 |
Copa do Nordeste — 3G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
8 | 1 |
1 | 1 |
463 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
7 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
5 | 1 |
0 | 0 |
318 |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Copa do Brasil — 2G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2022 | América Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
4 | 1 |
0 | 2 |
360 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
4 | 1 |
0 | 0 |
286 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | América Futebol... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 2G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
5 | 1 |
1 | 0 |
150 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
6 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
10 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Campeonato Mineiro — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | América Futebol... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | América Futebol... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | América Futebol... |
9 | 1 |
0 | 3 |
528 |
Campeonato Cearense - Finals — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
Copa Sudamericana — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Baiano — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
11 | 1 |
0 | 0 |
879 |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Alagoano — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Centro Sportivo... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Clube de Regatas... |
9 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Libertadores — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | América Futebol... |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Troféu Inconfidência — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | América Futebol... |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
12.06.2024 |
CSA |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 23/24 |
01.02.2024 |
CRB |
→ |
CSA |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
América-MG |
→ |
CRB |
Transfer |
300k € |
| 22/23 |
31.12.2022 |
CRB |
→ |
América-MG |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 21/22 |
18.08.2022 |
América-MG |
→ |
CRB |
Wypożyczenie |
500k € |
| 20/21 |
31.03.2021 |
Fortaleza |
→ |
América-MG |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
07.01.2020 |
EC Bahia |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
850k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
Fortaleza |
→ |
EC Bahia |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 18/19 |
01.05.2019 |
EC Bahia |
→ |
Fortaleza |
Wypożyczenie |
1M € |
| 18/19 |
29.04.2019 |
Ceará SC |
→ |
EC Bahia |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 17/18 |
13.01.2018 |
EC Bahia |
→ |
Ceará SC |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Macaé |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
600k € |
| 14/15 |
23.12.2014 |
Tombense |
→ |
Macaé |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Duque de Caxias |
→ |
Tombense |
Transfer |
— |
| 13/14 |
31.12.2013 |
América-MG |
→ |
Duque de Caxias |
Powrót z wyp. |
— |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Duque de Caxias |
→ |
América-MG |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.04.2007 |
Petrópolis |
→ |
Duque de Caxias |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Juninho Valoura?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.