Juraj Halenar
⚽ Napastnik 🏟️ --- 🏳️ Słowacja
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Slovan Bratislava | 7 | 205 | 65 | 21 |
| FC Artmedia Petrzalka | 2 | 40 | 18 | 4 |
| FC Artmedia Bratislava | 2 | 60 | 16 | 10 |
| Inter Bratislava | 2 | 35 | 14 | 8 |
| SV Gaflenz | 2 | 13 | 9 | 0 |
| SK Sigma Olomouc | 1 | 16 | 1 | 1 |
| Nyíregyháza Spartacus | 1 | 13 | 1 | 6 |
| Iskra Borcice | 1 | 5 | 0 | 0 |
| SK Sigma Olomouc B | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Corgon Liga |
252 | 92 | 38 |
31 | 0 | 2 457 |
| LL Niederösterreich |
13 | 9 | 0 |
1 | 0 | 112 |
| Champions League Qu. |
21 | 8 | 3 |
2 | 1 | 608 |
| Fortuna Liga |
17 | 5 | 0 |
1 | 0 | 178 |
| Slovnaft Cup |
14 | 4 | 0 |
2 | 0 | 799 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
6 | 2 | 1 |
1 | 0 | 135 |
| Synot Liga |
14 | 1 | 1 |
2 | 0 | 601 |
| NB I. |
13 | 1 | 6 |
3 | 0 | 1 121 |
| Slovak Super Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| UEFA Cup |
6 | 1 | 1 |
0 | 0 | 180 |
| II. Liga Promotion |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| DOXXbet Liga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| MOL Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FNL |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Slovenský pohár |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Corgon Liga — 92G / 252M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Slovan Bratislava |
28 | 6 |
5 | 2 |
349 |
| 12/13 | Slovan Bratislava |
31 | 8 |
2 | 1 |
261 |
| 11/12 | Slovan Bratislava |
30 | 14 |
2 | 6 |
168 |
| 10/11 | Slovan Bratislava |
12 | 3 |
6 | 0 |
209 |
| 09/10 | Slovan Bratislava |
21 | 11 |
2 | 1 |
152 |
| 08/09 | Slovan Bratislava |
23 | 9 |
2 | 1 |
207 |
| 08/09 | FC Artmedia... |
5 | 1 |
0 | 0 |
158 |
| 07/08 | FC Artmedia... |
24 | 16 |
3 | 3 |
119 |
| 06/07 | FC Artmedia... |
15 | 4 |
3 | 3 |
225 |
| 05/06 | FC Artmedia... |
28 | 6 |
5 | 7 |
341 |
| 05/06 | Inter Bratislava |
1 | 2 |
0 | 1 |
45 |
| 04/05 | Inter Bratislava |
34 | 12 |
8 | 6 |
223 |
LL Niederösterreich — 9G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SV Gaflenz |
12 | 9 |
0 | 1 |
112 |
| 16/17 | SV Gaflenz |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 8G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Slovan Bratislava |
6 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 13/14 | Slovan Bratislava |
2 | 2 |
0 | 1 |
53 |
| 11/12 | Slovan Bratislava |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Slovan Bratislava |
3 | 2 |
0 | 1 |
125 |
| 08/09 | FC Artmedia... |
5 | 1 |
0 | 0 |
301 |
| 05/06 | FC Artmedia... |
4 | 3 |
1 | 0 |
129 |
Fortuna Liga — 5G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Slovan Bratislava |
17 | 5 |
0 | 1 |
178 |
Slovnaft Cup — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Slovan Bratislava |
6 | 1 |
0 | 1 |
331 |
| 12/13 | Slovan Bratislava |
5 | 1 |
0 | 0 |
335 |
| 11/12 | Slovan Bratislava |
3 | 2 |
0 | 1 |
133 |
UEFA-Cup Qualifikation — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Artmedia... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FC Artmedia... |
3 | 2 |
1 | 1 |
135 |
Synot Liga — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | SK Sigma Olomouc |
14 | 1 |
1 | 2 |
601 |
NB I. — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Nyíregyháza... |
13 | 1 |
6 | 3 |
1 121 |
Slovak Super Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Slovan Bratislava |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Slovan Bratislava |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 09/10 | Slovan Bratislava |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Artmedia... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 06/07 | FC Artmedia... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | FC Artmedia... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
II. Liga Promotion — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Iskra Borcice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DOXXbet Liga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Iskra Borcice |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
MOL Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | SK Sigma Olomouc |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FNL — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | SK Sigma Olomouc B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Slovan Bratislava |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Slovan Bratislava |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Slovenský pohár — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Artmedia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | FC Artmedia... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
6 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
4 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Petrzalka |
→ |
Gaflenz |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
05.08.2016 |
Iskra Borcice |
→ |
Petrzalka |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
01.02.2016 |
Sigma Olomouc |
→ |
Iskra Borcice |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Nyíregyháza |
→ |
Sigma Olomouc |
Transfer |
275k € |
| 14/15 |
20.01.2015 |
Slo. Bratislava |
→ |
Nyíregyháza |
Transfer |
275k € |
| 08/09 |
01.09.2008 |
Petrzalka |
→ |
Slo. Bratislava |
Transfer |
500k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Inter Bratislava |
→ |
Artmedia Brat. |
Transfer |
175k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Juraj Halenar?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.