Peter van der Vlag
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Holandia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| BV Veendam | 7 | 157 | 0 | 0 |
| SC Cambuur Leeuwarden | 1 | 13 | 0 | 0 |
| FC Emmen | 4 | 154 | 0 | 0 |
| FC Emmen U21 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| FC Groningen | 3 | 121 | 0 | 0 |
| FC Groningen U21 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| FC Groningen/Cambuur U21 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Go Ahead Eagles | 2 | 70 | 0 | 0 |
| Cambuur-Leeuwarden bvo | 5 | 190 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Eerste Divisie |
182 | 0 | 0 |
6 | 0 | 16 365 |
| Amstel Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| Keuken Kampioen Divisie |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| KNVB Beker |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 530 |
| Eredivisie |
132 | 0 | 0 |
0 | 0 | 194 |
| Beloften Eredivisie |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Beloften Preliminary Round |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Jupiler PO |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Jupiler League |
315 | 0 | 0 |
13 | 0 | 24 678 |
| Play-Offs Conference League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Derde Div. Sat |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Johan Cruijff Schaal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gatorade Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Eerste Divisie — 0G / 182M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | BV Veendam |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 161 |
| 98/99 | BV Veendam |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 05/06 | Cambuur-Leeuwarde... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 04/05 | Cambuur-Leeuwarde... |
35 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
| 03/04 | Go Ahead Eagles |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 054 |
| 02/03 | BV Veendam |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 970 |
| 01/02 | BV Veendam |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 00/01 | BV Veendam |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Amstel Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | BV Veendam |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 98/99 | BV Veendam |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 01/02 | BV Veendam |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Keuken Kampioen Divisie — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SC Cambuur... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SC Cambuur... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Emmen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Emmen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Groningen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Groningen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Groningen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Emmen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | FC Emmen |
2 | 0 |
0 | 0 |
240 |
| 11/12 | Go Ahead Eagles |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 10/11 | BV Veendam |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 09/10 | BV Veendam |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Cambuur-Leeuwarde... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 07/08 | Cambuur-Leeuwarde... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | Cambuur-Leeuwarde... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Eredivisie — 0G / 132M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Emmen |
34 | 0 |
0 | 0 |
14 |
| 16/17 | FC Groningen |
30 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Groningen |
34 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Groningen |
34 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Beloften Eredivisie — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Emmen U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | FC Groningen U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | FC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Beloften Preliminary Round — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Emmen U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | FC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Jupiler PO — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Emmen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Go Ahead Eagles |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | BV Veendam |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Cambuur-Leeuwarde... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Jupiler League — 0G / 315M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Emmen |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Emmen |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 12/13 | FC Emmen |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 11/12 | Go Ahead Eagles |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
| 10/11 | BV Veendam |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 09/10 | BV Veendam |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
| 08/09 | Cambuur-Leeuwarde... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 07/08 | Cambuur-Leeuwarde... |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 420 |
| 06/07 | Cambuur-Leeuwarde... |
28 | 0 |
0 | 3 |
2 448 |
Play-Offs Conference League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Groningen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Groningen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Derde Div. Sat — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Groningen U21 |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Groningen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Johan Cruijff Schaal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Groningen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Groningen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gatorade Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Cambuur-Leeuwarde... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 06/07 |
Uraz mechaniczny |
30.09.2006 |
02.12.2006 |
64 |
10 |
| 99/00 |
Uraz barku |
06.11.1999 |
01.01.2000 |
57 |
6 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
01.07.2019 |
FC Emmen |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 17/18 |
20.07.2017 |
FC Groningen |
→ |
FC Emmen |
Transfer |
50k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
FC Emmen |
→ |
FC Groningen |
Transfer |
100k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Go Ahead Eagles |
→ |
FC Emmen |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
SC Veendam |
→ |
Go Ahead Eagles |
Transfer |
300k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
SC Cambuur |
→ |
BV Veendam |
Transfer |
400k € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Go Ahead Eagles |
→ |
Cambuur L. |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
BV Veendam |
→ |
Go Ahead Eagles |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.07.1997 |
Wildervank |
→ |
BV Veendam |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Peter van der Vlag?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.