Kenta Tokushige
⚽ Bramkarz 🏟️ Ehime FC 🏳️ Japonia
| 📝 | Imię ojczyste | 徳重 健太 |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.03.1984 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kagoshima, Kagoshima, Japonia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Japonia |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Ehime FC |
| 📅 | Dołączył | 09.01.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.01.2026 |
| 🤝 | Agent | R4SE |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ehime FC | 4 | 128 | 0 | 0 |
| V-Varen Nagasaki | 4 | 118 | 0 | 0 |
| Vissel Kobe | 13 | 505 | 0 | 0 |
| Urawa Red Diamonds | 3 | 11 | 0 | 0 |
| Cerezo Osaka | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| J2 League |
134 | 0 | 0 |
2 | 0 | 7 324 |
| Emperor's Cup |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 130 |
| J. League Cup |
69 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 748 |
| J3 League |
69 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 690 |
| J1 League |
61 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 790 |
| J1 - 2nd Stage |
40 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| J1 - 1st Stage |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| J.League Div.1 |
243 | 0 | 0 |
4 | 0 | 9 175 |
| J.League Div.2 |
79 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 341 |
| J1 Relegation |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
J2 League — 0G / 134M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Ehime FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2024 | Ehime FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 2021 | V-Varen Nagasaki |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2020 | V-Varen Nagasaki |
36 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
| 2019 | V-Varen Nagasaki |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 374 |
Emperor's Cup — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Ehime FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Ehime FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | V-Varen Nagasaki |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | V-Varen Nagasaki |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2017 | Vissel Kobe |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2016 | Vissel Kobe |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2015 | Vissel Kobe |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2014 | Vissel Kobe |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | Vissel Kobe |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Vissel Kobe |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2011 | Vissel Kobe |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Vissel Kobe |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2009 | Vissel Kobe |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2008 | Vissel Kobe |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2007 | Vissel Kobe |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2006 | Vissel Kobe |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2005 | Vissel Kobe |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J. League Cup — 0G / 69M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Ehime FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Ehime FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2019 | V-Varen Nagasaki |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | V-Varen Nagasaki |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2017 | Vissel Kobe |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2016 | Vissel Kobe |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2015 | Vissel Kobe |
10 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | Vissel Kobe |
7 | 0 |
0 | 0 |
18 |
| 2012 | Vissel Kobe |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2011 | Vissel Kobe |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2010 | Vissel Kobe |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2009 | Vissel Kobe |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2008 | Vissel Kobe |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | Vissel Kobe |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2005 | Urawa Red Diamonds |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J3 League — 0G / 69M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Ehime FC |
35 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2022 | Ehime FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
J1 League — 0G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | V-Varen Nagasaki |
31 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 2017 | Vissel Kobe |
30 | 0 |
0 | 0 |
270 |
J1 - 2nd Stage — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Vissel Kobe |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Vissel Kobe |
17 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2004 | Cerezo Osaka |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2003 | Urawa Red Diamonds |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2002 | Urawa Red Diamonds |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J1 - 1st Stage — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Vissel Kobe |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Vissel Kobe |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | Urawa Red Diamonds |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J.League Div.1 — 0G / 243M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Vissel Kobe |
33 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2012 | Vissel Kobe |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 790 |
| 2011 | Vissel Kobe |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 2010 | Vissel Kobe |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 2009 | Vissel Kobe |
34 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | Vissel Kobe |
34 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2007 | Vissel Kobe |
31 | 0 |
0 | 0 |
355 |
| 2005 | Vissel Kobe |
18 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2005 | Urawa Red Diamonds |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J.League Div.2 — 0G / 79M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Vissel Kobe |
37 | 0 |
0 | 2 |
2 160 |
| 2006 | Vissel Kobe |
42 | 0 |
0 | 1 |
181 |
J1 Relegation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | Vissel Kobe |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 18/19 |
unknown injury |
21.10.2018 |
07.11.2018 |
18 |
2 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
09.01.2022 |
V-V. Nagasaki |
→ |
Ehime FC |
Transfer |
100k € |
| 17/18 |
05.01.2018 |
Vissel Kobe |
→ |
V-V. Nagasaki |
Transfer |
150k € |
| 08/09 |
01.02.2009 |
Urawa Reds |
→ |
Vissel Kobe |
Transfer |
— |
| 08/09 |
31.01.2009 |
Vissel Kobe |
→ |
Urawa Reds |
Powrót z wyp. |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Urawa Reds |
→ |
Vissel Kobe |
Wypożyczenie |
— |
| 04/05 |
31.01.2005 |
Cerezo Osaka |
→ |
Urawa Reds |
Powrót z wyp. |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Urawa Reds |
→ |
Cerezo Osaka |
Wypożyczenie |
— |
| 01/02 |
01.02.2002 |
Kunimi HS |
→ |
Urawa Reds |
Transfer |
— |
| 01/02 |
31.01.2002 |
Avispa Fukuoka |
→ |
Kunimi HS |
Powrót z wyp. |
— |
| 00/01 |
01.02.2001 |
Kunimi HS |
→ |
Avispa Fukuoka |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Kenta Tokushige?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.