Kevin Müller
⚽ Bramkarz 🏟️ 1.FC Heidenheim 1846 🏳️ Niemcy
| 🎂 | Data urodzenia | 14.03.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rostock, Niemcy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Niemcy |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | 1.FC Heidenheim 1846 |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2015 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Jordie Isen, ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.FC Heidenheim 1846 | 11 | 373 | 0 | 0 |
| FC Energie Cottbus | 1 | 44 | 0 | 0 |
| VfB Stuttgart II | 2 | 32 | 0 | 0 |
| VfB Stuttgart | 1 | 4 | 0 | 0 |
| FC Hansa Rostock | 3 | 103 | 0 | 0 |
| FC Hansa Rostock II | 2 | 5 | 0 | 0 |
| FC Hansa Rostock U19 | 2 | 54 | 0 | 0 |
| FC Hansa Rostock U17 | 1 | 24 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Bundesliga |
72 | 0 | 0 |
1 | 0 | 6 000 |
| DFB-Pokal |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 950 |
| Bundesliga Playoffs |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Conference League |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| 2. Bundesliga |
299 | 0 | 0 |
5 | 0 | 23 618 |
| 3. Liga |
137 | 0 | 0 |
4 | 0 | 7 965 |
| Brandenburgpokal |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| NOFV-Oberliga Nord |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| U19-BL Finals |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| U19-BL N/NE |
48 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 233 |
| DFB-Jun.-Pokal |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| U17-BL N/NE |
24 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 160 |
📋 Szczegóły per sezon
Bundesliga — 0G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | 1.FC Heidenheim 1846 |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 940 |
| 23/24 | 1.FC Heidenheim 1846 |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 13/14 | VfB Stuttgart |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-Pokal — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Heidenheim 1846 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Heidenheim 1846 |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 20/21 | 1.FC Heidenheim 1846 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | 1.FC Heidenheim 1846 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | 1.FC Heidenheim 1846 |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 16/17 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 15/16 | 1.FC Heidenheim 1846 |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 14/15 | FC Energie Cottbus |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 13/14 | VfB Stuttgart |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Hansa Rostock |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | FC Hansa Rostock |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 10/11 | FC Hansa Rostock |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bundesliga Playoffs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Conference League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | 1.FC Heidenheim 1846 |
7 | 0 |
0 | 0 |
450 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | 1.FC Heidenheim 1846 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
2. Bundesliga — 0G / 299M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Heidenheim 1846 |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 21/22 | 1.FC Heidenheim 1846 |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 20/21 | 1.FC Heidenheim 1846 |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 19/20 | 1.FC Heidenheim 1846 |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 18/19 | 1.FC Heidenheim 1846 |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 17/18 | 1.FC Heidenheim 1846 |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 790 |
| 16/17 | 1.FC Heidenheim 1846 |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 008 |
| 15/16 | 1.FC Heidenheim 1846 |
34 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 11/12 | FC Hansa Rostock |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 430 |
3. Liga — 0G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Energie Cottbus |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
| 14/15 | VfB Stuttgart II |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | VfB Stuttgart II |
31 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 12/13 | FC Hansa Rostock |
35 | 0 |
0 | 1 |
2 475 |
| 10/11 | FC Hansa Rostock |
33 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Brandenburgpokal — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Energie Cottbus |
6 | 0 |
0 | 1 |
270 |
NOFV-Oberliga Nord — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Hansa Rostock II |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | FC Hansa Rostock II |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
U19-BL Finals — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Hansa Rostock U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
U19-BL N/NE — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Hansa Rostock U19 |
24 | 0 |
0 | 1 |
2 073 |
| 08/09 | FC Hansa Rostock U19 |
24 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
DFB-Jun.-Pokal — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Hansa Rostock U19 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | FC Hansa Rostock U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U17-BL N/NE — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Hansa Rostock U17 |
24 | 0 |
0 | 2 |
2 160 |
🏳️ Kadra narodowa
7 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
concussion |
03.05.2025 |
14.05.2025 |
12 |
1 |
| 18/19 |
Ill |
21.09.2018 |
24.09.2018 |
4 |
1 |
| 16/17 |
Cut |
02.12.2016 |
08.12.2016 |
7 |
1 |
| 13/14 |
Arm injury |
18.11.2013 |
25.11.2013 |
8 |
2 |
| 12/13 |
Outer ligament problems |
26.09.2012 |
19.10.2012 |
24 |
3 |
| 11/12 |
bruise |
22.03.2012 |
27.03.2012 |
6 |
1 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Stuttgart II |
→ |
Heidenheim |
Transfer |
450k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Energie Cottbus |
→ |
Stuttgart II |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 14/15 |
01.08.2014 |
Stuttgart II |
→ |
Energie Cottbus |
Wypożyczenie |
300k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Hansa Rostock |
→ |
Stuttgart II |
Transfer |
500k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
H. Rostock U19 |
→ |
Hansa Rostock |
Transfer |
100k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
H. Rostock U17 |
→ |
H. Rostock U19 |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
H. Rostock Yth. |
→ |
H. Rostock U17 |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Bad Münder Yth. |
→ |
H. Rostock Yth. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Kevin Müller?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.