Diogo Silva
⚽ Bramkarz 🏟️ Associação Atlética Ponte Preta 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Associação Atlética Ponte Preta | 1 | 31 | 0 | 0 |
| Paysandu SC | 1 | 61 | 0 | 0 |
| Clube de Regatas Brasil (AL) | 3 | 179 | 0 | 1 |
| Ceará Sporting Club | 3 | 101 | 0 | 0 |
| Luverdense EC (MT) | 3 | 83 | 0 | 0 |
| Clube de Regatas Vasco da Gama | 4 | 94 | 0 | 0 |
| EC XV de Piracicaba | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Nova Iguaçu FC (RJ) | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Bangu Atlético Clube (RJ) | 2 | 27 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série C |
35 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 102 |
| Copa do Brasil |
41 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 980 |
| Campeonato Paulista |
26 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 435 |
| Série B |
234 | 0 | 1 |
12 | 0 | 17 362 |
| Copa Verde |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Campeonato Paraense |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeonato Alagoano |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 520 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Copa do Nordeste |
33 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 788 |
| Copa do Nordeste - Fase... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Série A |
107 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 355 |
| Campeonato Cearense - Finals |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeonato Cearense - Group |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeonato Carioca |
33 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 980 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
25 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 160 |
📋 Szczegóły per sezon
Série C — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Associação... |
19 | 0 |
0 | 4 |
1 710 |
| 2018 | Luverdense EC (MT) |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 392 |
Copa do Brasil — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Associação... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2024 | Paysandu SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Clube de Regatas... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Luverdense EC (MT) |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2017 | Luverdense EC (MT) |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2016 | Clube de Regatas... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Clube de Regatas... |
8 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2013 | Clube de Regatas... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Paulista — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Associação... |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 2015 | EC XV de Piracicaba |
15 | 0 |
0 | 1 |
445 |
Série B — 0G / 234M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Paysandu SC |
38 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 2023 | Clube de Regatas... |
35 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
36 | 0 |
1 | 1 |
3 240 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 2017 | Luverdense EC (MT) |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 232 |
| 2016 | Luverdense EC (MT) |
24 | 0 |
0 | 3 |
1 890 |
| 2016 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Clube de Regatas... |
24 | 0 |
0 | 3 |
810 |
Copa Verde — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Paysandu SC |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
Campeonato Paraense — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Paysandu SC |
14 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Alagoano — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
11 | 0 |
0 | 1 |
900 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
8 | 0 |
0 | 0 |
168 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa do Nordeste - Fase Preliminar — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Série A — 0G / 107M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 285 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
18 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | Clube de Regatas... |
33 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
| 2012 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Cearense - Group — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Carioca — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Clube de Regatas... |
11 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2012 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Nova Iguaçu FC (RJ) |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2010 | Bangu Atlético... |
5 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2009 | Bangu Atlético... |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | EC XV de Piracicaba |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Clube de Regatas... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Nova Iguaçu FC (RJ) |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2010 | Bangu Atlético... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2009 | Bangu Atlético... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Paysandu |
→ |
Ponte Preta |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
01.01.2024 |
CRB |
→ |
Paysandu |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
23.02.2021 |
Ceará SC |
→ |
CRB |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
14.08.2018 |
Luverdense-MT |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
250k € |
| 15/16 |
09.06.2016 |
Vasco da Gama |
→ |
Luverdense-MT |
Transfer |
150k € |
| 14/15 |
30.04.2015 |
XV Piracicaba |
→ |
Vasco da Gama |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Vasco da Gama |
→ |
XV Piracicaba |
Wypożyczenie |
400k € |
| 11/12 |
01.06.2012 |
Nova Iguaçu-RJ |
→ |
Vasco da Gama |
Transfer |
50k € |
| 11/12 |
01.05.2012 |
Vasco da Gama |
→ |
Nova Iguaçu-RJ |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 10/11 |
01.05.2011 |
Nova Iguaçu-RJ |
→ |
Vasco da Gama |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.05.2010 |
Bangu-RJ |
→ |
Nova Iguaçu-RJ |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Diogo Silva?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.