Kiko Casilla
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | Francisco Casilla Cortés |
| 🎂 | Data urodzenia | 01.10.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Alcover, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
| 🤝 | Agent | CONTROL ORIENTADO |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Getafe CF | 1 | 40 | 0 | 0 |
| Elche CF | 1 | 36 | 0 | 0 |
| Leeds United | 3 | 96 | 0 | 0 |
| Leeds United U23 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Real Madrid | 7 | 182 | 0 | 0 |
| RCD Espanyol Barcelona | 6 | 180 | 0 | 0 |
| FC Cartagena | 1 | 40 | 0 | 0 |
| Cádiz CF | 2 | 82 | 0 | 0 |
| RCD Espanyol B | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Real Madrid Castilla | 2 | 27 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| LaLiga |
344 | 0 | 0 |
14 | 0 | 13 607 |
| Copa del Rey |
45 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 526 |
| Premier League |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Premier League 2 |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| FA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| EFL Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| EFL Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Club World Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship |
55 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 770 |
| Championship Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Champions League |
40 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| UEFA Super Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Supercopa |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2ª División |
108 | 0 | 0 |
8 | 0 | 6 434 |
| Ascenso a 2ª |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| 2ª B - Grupo IV |
35 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 077 |
| 2ª B - Grupo III |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 170 |
📋 Szczegóły per sezon
LaLiga — 0G / 344M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Getafe CF |
37 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Elche CF |
34 | 0 |
0 | 3 |
1 260 |
| 18/19 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Real Madrid |
38 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 16/17 | Real Madrid |
38 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 15/16 | Real Madrid |
38 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | RCD Espanyol... |
37 | 0 |
0 | 4 |
3 280 |
| 13/14 | RCD Espanyol... |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 323 |
| 12/13 | RCD Espanyol... |
38 | 0 |
0 | 4 |
1 822 |
| 11/12 | RCD Espanyol... |
37 | 0 |
0 | 2 |
1 360 |
| 10/11 | RCD Espanyol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | RCD Espanyol... |
7 | 0 |
0 | 1 |
312 |
Copa del Rey — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Getafe CF |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 21/22 | Elche CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Real Madrid |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 16/17 | Real Madrid |
6 | 0 |
0 | 1 |
526 |
| 15/16 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | RCD Espanyol... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | RCD Espanyol... |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | RCD Espanyol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | RCD Espanyol... |
5 | 0 |
0 | 1 |
410 |
| 09/10 | Cádiz CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Cádiz CF |
1 | 0 |
0 | 1 |
120 |
| 07/08 | RCD Espanyol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Leeds United |
34 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Premier League 2 — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Leeds United U23 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
FA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Leeds United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Leeds United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Leeds United U23 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
EFL Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Leeds United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Leeds United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Club World Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Leeds United |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 240 |
| 18/19 | Leeds United |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
Championship Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Leeds United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Real Madrid |
13 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Real Madrid |
13 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Real Madrid |
13 | 0 |
0 | 0 |
180 |
UEFA Super Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Supercopa — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2ª División — 0G / 108M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Cartagena |
40 | 0 |
0 | 5 |
3 150 |
| 09/10 | Cádiz CF |
41 | 0 |
0 | 3 |
2 744 |
| 06/07 | Real Madrid Castilla |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Real Madrid Castilla |
21 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Ascenso a 2ª — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Cádiz CF |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
2ª B - Grupo IV — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Cádiz CF |
35 | 0 |
0 | 5 |
3 077 |
2ª B - Grupo III — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | RCD Espanyol B |
13 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Uraz kostki |
17.09.2020 |
18.10.2020 |
32 |
3 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Getafe |
→ |
Retired |
Transfer |
300k € |
| 22/23 |
10.08.2022 |
Leeds |
→ |
Getafe |
Transfer |
700k € |
| 21/22 |
30.06.2022 |
Elche CF |
→ |
Leeds |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 21/22 |
12.07.2021 |
Leeds |
→ |
Elche CF |
Wypożyczenie |
800k € |
| 18/19 |
17.01.2019 |
Real Madrid |
→ |
Leeds |
Transfer |
3M € |
| 15/16 |
17.07.2015 |
Espanyol |
→ |
Real Madrid |
Transfer |
7.5M € |
| 10/11 |
01.06.2011 |
FC Cartagena |
→ |
Espanyol |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Espanyol |
→ |
FC Cartagena |
Wypożyczenie |
600k € |
| 09/10 |
01.06.2010 |
Cádiz CF |
→ |
Espanyol |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Espanyol |
→ |
Cádiz CF |
Wypożyczenie |
800k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
RCD Espanyol B |
→ |
Espanyol |
Transfer |
500k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
RM Castilla |
→ |
RCD Espanyol B |
Transfer |
450k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Real Madrid C |
→ |
RM Castilla |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Real Madrid U19 |
→ |
Real Madrid C |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Real Madrid U18 |
→ |
Real Madrid U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Kiko Casilla?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.