Kjartan Finnbogason
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Islandia
| 📝 | Imię ojczyste | Kjartan Henrý Finnbogason |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.07.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Reykjavík, Islandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Islandia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2024 |
| 🤝 | Agent | Olafur Gardarsson |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| KR Reykjavík | 16 | 190 | 67 | 6 |
| AC Horsens | 5 | 142 | 56 | 3 |
| Vejle Boldklub | 3 | 45 | 22 | 4 |
| FH Hafnarfjördur | 2 | 32 | 13 | 5 |
| Sandefjord Fotball | 2 | 43 | 10 | 4 |
| Ferencvárosi TC | 1 | 23 | 6 | 2 |
| Esbjerg fB | 1 | 8 | 2 | 1 |
| Falkirk FC | 1 | 9 | 1 | 0 |
| AC Horsens Reserves | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Pepsideild |
70 | 34 | 0 |
17 | 1 | 622 |
| 1.Division |
54 | 28 | 0 |
7 | 0 | 274 |
| NordicBet LIGA |
35 | 19 | 3 |
8 | 0 | 354 |
| Superliga |
64 | 17 | 3 |
11 | 1 | 970 |
| Besta deild |
55 | 16 | 4 |
6 | 0 | 429 |
| Adeccoligaen |
27 | 9 | 3 |
3 | 0 | 160 |
| Europa League Qualifying |
16 | 8 | 2 |
4 | 0 | 537 |
| Pepsi Max deild |
17 | 7 | 4 |
6 | 1 | 208 |
| Borgunarbikar |
8 | 6 | 0 |
2 | 0 | 121 |
| Magyar Kupa |
3 | 6 | 1 |
0 | 0 | 30 |
| Lengjubikarinn |
15 | 5 | 0 |
1 | 0 | 334 |
| DBU Pokalen |
8 | 4 | 0 |
0 | 0 | 211 |
| Superliga Relegation round |
10 | 3 | 1 |
2 | 0 | 503 |
| Superliga Championship round |
9 | 3 | 0 |
1 | 0 | 198 |
| Besta Deild - Finals |
7 | 2 | 1 |
1 | 0 | 200 |
| Sydbank Pokalen |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 120 |
| Landsbankadeild |
21 | 2 | 0 |
3 | 0 | 507 |
| Superligaen Releg. |
4 | 2 | 0 |
2 | 0 | 390 |
| Superliga Europa Playoff |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Tippeligaen |
16 | 1 | 1 |
1 | 0 | 308 |
| Premiership |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 569 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Mjólkurbikar |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 1.Division Promotion |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Reserveligaen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| VISA-bikar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| NB I. |
18 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Pepsideild — 34G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | KR Reykjavík |
16 | 5 |
0 | 3 |
180 |
| 2012 | KR Reykjavík |
14 | 9 |
0 | 2 |
118 |
| 2011 | KR Reykjavík |
19 | 12 |
0 | 5 |
127 |
| 2010 | KR Reykjavík |
21 | 8 |
0 | 7 |
197 |
1.Division — 28G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AC Horsens |
29 | 17 |
0 | 5 |
139 |
| 14/15 | AC Horsens |
25 | 11 |
0 | 2 |
135 |
NordicBet LIGA — 19G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Esbjerg fB |
5 | 2 |
0 | 2 |
219 |
| 19/20 | Vejle Boldklub |
30 | 17 |
3 | 6 |
135 |
Superliga — 17G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AC Horsens |
7 | 2 |
0 | 1 |
250 |
| 20/21 | Vejle Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Vejle Boldklub |
6 | 2 |
0 | 3 |
224 |
| 17/18 | AC Horsens |
24 | 6 |
2 | 4 |
331 |
| 16/17 | AC Horsens |
26 | 7 |
1 | 3 |
165 |
Besta deild — 16G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | FH Hafnarfjördur |
19 | 9 |
4 | 4 |
134 |
| 2022 | KR Reykjavík |
19 | 4 |
0 | 2 |
190 |
| 2013 | KR Reykjavík |
17 | 3 |
0 | 0 |
105 |
Adeccoligaen — 9G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Sandefjord Fotball |
27 | 9 |
3 | 3 |
160 |
Europa League Qualifying — 8G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ferencvárosi TC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | KR Reykjavík |
4 | 1 |
2 | 1 |
289 |
| 11/12 | KR Reykjavík |
6 | 3 |
0 | 1 |
164 |
| 10/11 | KR Reykjavík |
4 | 4 |
0 | 1 |
84 |
Pepsi Max deild — 7G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | KR Reykjavík |
17 | 7 |
4 | 6 |
208 |
Borgunarbikar — 6G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | KR Reykjavík |
4 | 3 |
0 | 1 |
58 |
| 2013 | KR Reykjavík |
3 | 3 |
0 | 0 |
63 |
| 2012 | KR Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Magyar Kupa — 6G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ferencvárosi TC |
3 | 6 |
1 | 0 |
30 |
Lengjubikarinn — 5G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | FH Hafnarfjördur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | FH Hafnarfjördur |
4 | 2 |
0 | 0 |
71 |
| 2022 | KR Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | KR Reykjavík |
7 | 2 |
0 | 1 |
86 |
| 2010 | KR Reykjavík |
2 | 1 |
0 | 0 |
177 |
DBU Pokalen — 4G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | AC Horsens |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | AC Horsens |
4 | 3 |
0 | 0 |
94 |
| 15/16 | AC Horsens |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | AC Horsens |
2 | 1 |
0 | 0 |
117 |
Superliga Relegation round — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Vejle Boldklub |
5 | 2 |
1 | 1 |
211 |
| 16/17 | AC Horsens |
5 | 1 |
0 | 1 |
292 |
Superliga Championship round — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | AC Horsens |
9 | 3 |
0 | 1 |
198 |
Besta Deild - Finals — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | FH Hafnarfjördur |
5 | 2 |
1 | 1 |
200 |
| 2022 | KR Reykjavík |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Sydbank Pokalen — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AC Horsens |
3 | 2 |
0 | 0 |
120 |
| 19/20 | Vejle Boldklub |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Landsbankadeild — 2G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2004 | KR Reykjavík |
17 | 2 |
0 | 3 |
507 |
| 2003 | KR Reykjavík |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superligaen Releg. — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Vejle Boldklub |
2 | 1 |
0 | 1 |
210 |
| 16/17 | AC Horsens |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Superliga Europa Playoff — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AC Horsens |
4 | 2 |
0 | 1 |
180 |
Tippeligaen — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Sandefjord Fotball |
16 | 1 |
1 | 1 |
308 |
Premiership — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Falkirk FC |
8 | 1 |
0 | 0 |
569 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | KR Reykjavík |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Mjólkurbikar — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | FH Hafnarfjördur |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | KR Reykjavík |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | KR Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | KR Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Division Promotion — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Esbjerg fB |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Reserveligaen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AC Horsens Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
VISA-bikar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | KR Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
NB I. — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ferencvárosi TC |
18 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KR Reykjavík |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | KR Reykjavík |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | KR Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Falkirk FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
13 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
10 meczów, 4 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
unknown injury |
01.04.2021 |
27.04.2021 |
27 |
4 |
| 20/21 |
Uraz mechaniczny |
17.03.2021 |
30.03.2021 |
14 |
1 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Hafnarfjördur |
→ |
Retired |
Transfer |
125k € |
| 22/23 |
02.02.2023 |
KR Reykjavík |
→ |
Hafnarfjördur |
Transfer |
125k € |
| 20/21 |
13.05.2021 |
Esbjerg fB |
→ |
KR Reykjavík |
Transfer |
200k € |
| 20/21 |
31.01.2021 |
AC Horsens |
→ |
Esbjerg fB |
Transfer |
200k € |
| 20/21 |
05.10.2020 |
Vejle BK |
→ |
AC Horsens |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
20.01.2019 |
Ferencváros |
→ |
Vejle BK |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
11.07.2018 |
AC Horsens |
→ |
Ferencváros |
Transfer |
350k € |
| 14/15 |
01.09.2014 |
KR Reykjavík |
→ |
AC Horsens |
Transfer |
150k € |
| 09/10 |
20.02.2010 |
Sandefjord |
→ |
KR Reykjavík |
Transfer |
225k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Falkirk |
→ |
Sandefjord |
Powrót z wyp. |
225k € |
| 09/10 |
29.08.2009 |
Sandefjord |
→ |
Falkirk |
Wypożyczenie |
200k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Åtvidabergs FF |
→ |
Sandefjord |
Transfer |
50k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Celtic U20 |
→ |
Åtvidabergs FF |
Transfer |
50k € |
| 04/05 |
07.01.2005 |
KR Reykjavík |
→ |
Celtic U20 |
Transfer |
— |
| 03/04 |
15.05.2004 |
KR U19 |
→ |
KR Reykjavík |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Kjartan Finnbogason?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.