Konstantinos Katsouranis
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Grecja
| 📝 | Imię ojczyste | Κωνσταντίνος Κατσουράνης |
| 🎂 | Data urodzenia | 20.06.1979 (46 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Patras, Grecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Grecja |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 29.09.2015 |
| 🤝 | Agent | Juzzt Football |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AEK Athens | 4 | 164 | 38 | 8 |
| Panathinaikos FC | 4 | 126 | 20 | 16 |
| Panachaiki GE | 5 | 138 | 15 | 0 |
| SL Benfica | 3 | 126 | 15 | 15 |
| PAOK Thessaloniki | 2 | 71 | 8 | 7 |
| FC Pune City | 1 | 14 | 4 | 2 |
| Atromitos Athens | 1 | 24 | 3 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| A' Ethniki |
232 | 42 | 7 |
40 | 0 | 3 808 |
| Super League 1 |
137 | 22 | 23 |
33 | 2 | 4 109 |
| Liga Bwin |
56 | 8 | 6 |
14 | 0 | 1 547 |
| Kypello Elladas |
61 | 6 | 0 |
12 | 1 | 2 346 |
| SL1 Play-off |
24 | 5 | 1 |
5 | 0 | 894 |
| Indian Super League |
14 | 4 | 2 |
3 | 0 | 307 |
| Champions League Qu. |
22 | 4 | 3 |
7 | 0 | 994 |
| UEFA Cup |
24 | 3 | 1 |
5 | 0 | 997 |
| Liga Sagres |
26 | 2 | 3 |
9 | 0 | 907 |
| Allianz Cup |
5 | 2 | 2 |
0 | 0 | 240 |
| UI Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 240 |
| Europa League |
18 | 1 | 0 |
0 | 1 | 615 |
| Champions League |
29 | 1 | 3 |
4 | 0 | 540 |
| Taça de Portugal |
8 | 1 | 0 |
1 | 0 | 135 |
| Rel. A' Ethniki |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Carlsberg Cup |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
A' Ethniki — 42G / 232M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Panachaiki GE |
33 | 5 |
0 | 4 |
253 |
| 97/98 | Panachaiki GE |
22 | 1 |
0 | 2 |
224 |
| 96/97 | Panachaiki GE |
15 | 2 |
0 | 1 |
282 |
| 05/06 | AEK Athens |
29 | 6 |
4 | 7 |
434 |
| 04/05 | AEK Athens |
28 | 10 |
0 | 6 |
242 |
| 03/04 | AEK Athens |
28 | 7 |
1 | 6 |
336 |
| 02/03 | AEK Athens |
27 | 6 |
2 | 5 |
359 |
| 01/02 | Panachaiki GE |
25 | 3 |
0 | 3 |
750 |
| 00/01 | Panachaiki GE |
25 | 2 |
0 | 6 |
928 |
Super League 1 — 22G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Atromitos Athens |
17 | 1 |
2 | 2 |
1 317 |
| 13/14 | PAOK Thessaloniki |
26 | 2 |
4 | 5 |
1 081 |
| 12/13 | PAOK Thessaloniki |
13 | 2 |
3 | 5 |
511 |
| 12/13 | Panathinaikos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Panathinaikos FC |
24 | 4 |
3 | 10 |
464 |
| 10/11 | Panathinaikos FC |
28 | 5 |
6 | 6 |
427 |
| 09/10 | Panathinaikos FC |
28 | 8 |
5 | 5 |
309 |
Liga Bwin — 8G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | SL Benfica |
27 | 2 |
2 | 9 |
1 165 |
| 06/07 | SL Benfica |
29 | 6 |
4 | 5 |
382 |
Kypello Elladas — 6G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Panachaiki GE |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 96/97 | Panachaiki GE |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Atromitos Athens |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | PAOK Thessaloniki |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | PAOK Thessaloniki |
6 | 1 |
0 | 1 |
484 |
| 11/12 | Panathinaikos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Panathinaikos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Panathinaikos FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | AEK Athens |
4 | 1 |
0 | 2 |
345 |
| 04/05 | AEK Athens |
7 | 1 |
0 | 2 |
560 |
| 03/04 | AEK Athens |
7 | 2 |
0 | 1 |
315 |
| 02/03 | AEK Athens |
8 | 1 |
0 | 2 |
642 |
| 01/02 | Panachaiki GE |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 00/01 | Panachaiki GE |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SL1 Play-off — 5G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Atromitos Athens |
6 | 2 |
1 | 0 |
264 |
| 13/14 | PAOK Thessaloniki |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | PAOK Thessaloniki |
6 | 2 |
0 | 2 |
270 |
| 11/12 | Panathinaikos FC |
5 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 10/11 | Panathinaikos FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Indian Super League — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Pune City |
14 | 4 |
2 | 3 |
307 |
Champions League Qu. — 4G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | PAOK Thessaloniki |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 12/13 | Panathinaikos FC |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 11/12 | Panathinaikos FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 09/10 | Panathinaikos FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
274 |
| 07/08 | SL Benfica |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 06/07 | SL Benfica |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 03/04 | AEK Athens |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 02/03 | AEK Athens |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UEFA Cup — 3G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SL Benfica |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 07/08 | SL Benfica |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | SL Benfica |
4 | 1 |
0 | 1 |
277 |
| 05/06 | AEK Athens |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 04/05 | AEK Athens |
6 | 1 |
0 | 2 |
540 |
| 02/03 | AEK Athens |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Liga Sagres — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SL Benfica |
26 | 2 |
3 | 9 |
907 |
Allianz Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SL Benfica |
5 | 2 |
2 | 0 |
240 |
UI Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Panachaiki GE |
3 | 1 |
0 | 0 |
240 |
Europa League — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | PAOK Thessaloniki |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Panathinaikos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Panathinaikos FC |
9 | 1 |
0 | 0 |
615 |
Champions League — 1G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Panathinaikos FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | SL Benfica |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 06/07 | SL Benfica |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 03/04 | AEK Athens |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 02/03 | AEK Athens |
6 | 1 |
1 | 0 |
540 |
Taça de Portugal — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SL Benfica |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | SL Benfica |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | SL Benfica |
2 | 1 |
0 | 0 |
135 |
Rel. A' Ethniki — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 00/01 | Panachaiki GE |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Panathinaikos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carlsberg Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | SL Benfica |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
116 meczów, 10 goli
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
22 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 13/14 |
Injury to abdominal muscles |
30.04.2014 |
10.05.2014 |
11 |
3 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 15/16 |
29.09.2015 |
Heidelberg Utd. |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 15/16 |
15.09.2015 |
Without Club |
→ |
Heidelberg Utd. |
Transfer |
1M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Atromitos |
→ |
Without Club |
Transfer |
1M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Pune City |
→ |
Atromitos |
Transfer |
1.5M € |
| 14/15 |
01.10.2014 |
Without Club |
→ |
Pune City |
Transfer |
1.5M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
PAOK Salonika |
→ |
Without Club |
Transfer |
1.5M € |
| 12/13 |
11.12.2012 |
Without Club |
→ |
PAOK Salonika |
Transfer |
1.8M € |
| 12/13 |
03.10.2012 |
Panathinaikos |
→ |
Without Club |
Transfer |
2.8M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Benfica |
→ |
Panathinaikos |
Transfer |
7M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
AEK Athens |
→ |
Benfica |
Transfer |
7M € |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Panachaiki |
→ |
AEK Athens |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.07.1996 |
Doxa Chalandr. |
→ |
Panachaiki |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Konstantinos Katsouranis?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.