Miguel Sansores
⚽ Napastnik 🏟️ Without Club 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Miguel Ángel Sansores Sánchez |
| 🎂 | Data urodzenia | 27.04.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mérida, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 176 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 26.08.2025 |
| 🤝 | Agent | PitZGroup |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Monarcas Morelia | 11 | 228 | 36 | 14 |
| Club Atlético Morelia U20 | 8 | 68 | 24 | 0 |
| Mazatlán FC | 5 | 70 | 8 | 1 |
| CD Malacateco | 1 | 13 | 4 | 2 |
| Puebla FC | 1 | 32 | 4 | 2 |
| Neza FC | 2 | 57 | 4 | 1 |
| CD Cruz Azul Hidalgo | 1 | 31 | 3 | 0 |
| Puntarenas FC | 1 | 18 | 2 | 2 |
| Club Tijuana | 2 | 31 | 2 | 0 |
| Club Tijuana U20 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Mérida FC | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
139 | 18 | 5 |
12 | 0 | 2 218 |
| Liga MX Clausura |
135 | 17 | 9 |
13 | 2 | 2 696 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
24 | 14 | 0 |
1 | 0 | 128 |
| Copa MX Clausura |
27 | 6 | 1 |
4 | 0 | 805 |
| Copa MX Apertura |
34 | 6 | 1 |
4 | 0 | 911 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
30 | 5 | 0 |
8 | 1 | 1 765 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
14 | 5 | 0 |
1 | 2 | 209 |
| Liga Guate Apertura |
11 | 4 | 2 |
3 | 1 | 210 |
| Ascenso MX Ap. |
20 | 4 | 0 |
2 | 0 | 387 |
| Primera División Clausura |
15 | 2 | 2 |
5 | 0 | 339 |
| Liguilla Clausura |
9 | 2 | 1 |
1 | 0 | 206 |
| Liguilla Apertura |
8 | 1 | 0 |
1 | 1 | 268 |
| Ascenso MX Cl. |
24 | 1 | 0 |
1 | 0 | 501 |
| Ascenso Clausura |
14 | 1 | 0 |
2 | 0 | 676 |
| CONCACAF CL |
3 | 1 | 1 |
0 | 0 | 195 |
| Verano Play-Off |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa de Costa Rica |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga Guate Ap. Play-Off |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Leagues Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Ap |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ascenso Apertura |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Primera Apertura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 18G / 139M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Puebla FC |
14 | 1 |
1 | 2 |
312 |
| 23/24 | Mazatlán FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Mazatlán FC |
17 | 1 |
0 | 2 |
297 |
| 21/22 | Club Tijuana |
16 | 1 |
0 | 3 |
243 |
| 20/21 | Mazatlán FC |
17 | 3 |
0 | 3 |
238 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
14 | 3 |
1 | 0 |
185 |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
17 | 5 |
0 | 1 |
145 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
13 | 1 |
0 | 0 |
304 |
| 15/16 | Monarcas Morelia |
10 | 2 |
2 | 0 |
354 |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
9 | 1 |
1 | 1 |
140 |
Liga MX Clausura — 17G / 135M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Puebla FC |
16 | 3 |
1 | 2 |
222 |
| 22/23 | Mazatlán FC |
13 | 1 |
1 | 1 |
498 |
| 21/22 | Mazatlán FC |
16 | 3 |
0 | 3 |
170 |
| 20/21 | Club Tijuana |
15 | 1 |
0 | 3 |
539 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
9 | 1 |
0 | 1 |
414 |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
16 | 4 |
2 | 1 |
247 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
15 | 2 |
2 | 0 |
186 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
12 | 1 |
2 | 0 |
241 |
| 15/16 | Monarcas Morelia |
13 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
10 | 1 |
0 | 2 |
179 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 14G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Club Atlético... |
24 | 14 |
0 | 1 |
128 |
Copa MX Clausura — 6G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
5 | 2 |
0 | 0 |
138 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
8 | 1 |
0 | 1 |
497 |
| 15/16 | Monarcas Morelia |
6 | 3 |
0 | 1 |
170 |
| 13/14 | CD Cruz Azul Hidalgo |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Neza FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 6G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
1 | 0 |
346 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
5 | 3 |
0 | 0 |
150 |
| 15/16 | Monarcas Morelia |
5 | 1 |
0 | 1 |
151 |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 13/14 | CD Cruz Azul Hidalgo |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Neza FC |
7 | 1 |
0 | 0 |
264 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 5G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Club Tijuana U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Club Atlético... |
3 | 1 |
0 | 0 |
264 |
| 16/17 | Club Atlético... |
3 | 1 |
0 | 0 |
241 |
| 15/16 | Club Atlético... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Club Atlético... |
5 | 2 |
0 | 2 |
225 |
| 12/13 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Club Atlético... |
12 | 1 |
0 | 4 |
1 035 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 5G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Club Tijuana U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club Atlético... |
2 | 3 |
0 | 0 |
59 |
| 15/16 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Club Atlético... |
7 | 2 |
0 | 1 |
150 |
Liga Guate Apertura — 4G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Malacateco |
11 | 4 |
2 | 3 |
210 |
Ascenso MX Ap. — 4G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CD Cruz Azul Hidalgo |
11 | 3 |
0 | 1 |
243 |
| 12/13 | Neza FC |
9 | 1 |
0 | 1 |
144 |
Primera División Clausura — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Puntarenas FC |
15 | 2 |
2 | 5 |
339 |
Liguilla Clausura — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mazatlán FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 1 |
0 | 0 |
26 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
0 | 1 |
268 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CD Cruz Azul Hidalgo |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Neza FC |
11 | 1 |
0 | 1 |
501 |
Ascenso Clausura — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Neza FC |
14 | 1 |
0 | 2 |
676 |
CONCACAF CL — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
3 | 1 |
1 | 0 |
195 |
Verano Play-Off — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Puntarenas FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa de Costa Rica — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Puntarenas FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Guate Ap. Play-Off — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Malacateco |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Mazatlán FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Neza FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Neza FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Neza FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ascenso Apertura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Neza FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Mérida FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Partial tear of the plantar fascia |
24.08.2024 |
18.09.2024 |
26 |
4 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
26.08.2025 |
Puntarenas FC |
→ |
Without Club |
Transfer |
175k € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Malacateco |
→ |
Puntarenas FC |
Transfer |
200k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Mazatlán FC |
→ |
Malacateco |
Transfer |
300k € |
| 23/24 |
30.06.2024 |
Puebla FC |
→ |
Mazatlán FC |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 23/24 |
16.08.2023 |
Mazatlán FC |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
500k € |
| 21/22 |
31.12.2021 |
Club Tijuana |
→ |
Mazatlán FC |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Mazatlán FC |
→ |
Club Tijuana |
Wypożyczenie |
800k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Morelia |
→ |
Mazatlán FC |
Transfer |
800k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
CA Morelia U20 |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
300k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Cruz Azul Hid. |
→ |
CA Morelia U20 |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
CA Morelia U20 |
→ |
Cruz Azul Hid. |
Wypożyczenie |
300k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Neza |
→ |
CA Morelia U20 |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
CA Morelia U20 |
→ |
Neza |
Wypożyczenie |
300k € |
| 10/11 |
31.12.2010 |
Mérida FC |
→ |
CA Morelia U20 |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
CA Morelia U20 |
→ |
Mérida FC |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
CA Morelia II |
→ |
CA Morelia U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Miguel Sansores?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.