Kristoffer Nordfeldt
⚽ Bramkarz 🏟️ AIK 🏳️ Szwecja
| 📝 | Imię ojczyste | Bo Kristoffer Nordfeldt |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.06.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Stockholm, Szwecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szwecja |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | AIK |
| 📅 | Dołączył | 09.08.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | HCM Sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AIK | 10 | 149 | 0 | 2 |
| Genclerbirligi Ankara | 2 | 50 | 0 | 0 |
| IF Brommapojkarna | 6 | 111 | 0 | 0 |
| Swansea City | 5 | 201 | 0 | 1 |
| Swansea City U23 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| SC Heerenveen | 4 | 125 | 0 | 0 |
| sc Heerenveen/Emmen II | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| UECL Qualifiers |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Svenska Cupen |
21 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 710 |
| UECL Quali |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| Allsvenskan |
170 | 0 | 2 |
10 | 0 | 14 862 |
| Süper Lig |
50 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 500 |
| Superettan |
59 | 0 | 0 |
1 | 0 | 5 116 |
| Championship |
66 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 913 |
| FA Cup |
14 | 0 | 1 |
1 | 0 | 1 080 |
| EFL Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Premier League |
110 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Premier League 2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| EFL Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| League Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Play-Offs Conference League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Eredivisie |
106 | 0 | 0 |
3 | 0 | 9 306 |
| KNVB Beker |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 690 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Beloften Eredivisie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
UECL Qualifiers — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | AIK |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Svenska Cupen — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AIK |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 23/24 | AIK |
6 | 0 |
0 | 1 |
480 |
| 22/23 | AIK |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | AIK |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 10/11 | IF Brommapojkarna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | IF Brommapojkarna |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
UECL Quali — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AIK |
6 | 0 |
0 | 0 |
600 |
Allsvenskan — 0G / 170M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | AIK |
20 | 0 |
1 | 3 |
1 800 |
| 2024 | AIK |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 504 |
| 2023 | AIK |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 2022 | AIK |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
| 2021 | AIK |
15 | 0 |
1 | 1 |
1 260 |
| 2010 | IF Brommapojkarna |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 188 |
| 2009 | IF Brommapojkarna |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 890 |
Süper Lig — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Genclerbirligi... |
36 | 0 |
0 | 2 |
3 240 |
| 19/20 | Genclerbirligi... |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
Superettan — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | IF Brommapojkarna |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 2008 | IF Brommapojkarna |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 596 |
Championship — 0G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Swansea City |
24 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Swansea City |
42 | 0 |
0 | 1 |
1 913 |
FA Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Swansea City |
4 | 0 |
1 | 0 |
180 |
| 17/18 | Swansea City |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 16/17 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
EFL Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Swansea City |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Swansea City |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Premier League — 0G / 110M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Swansea City |
35 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Swansea City |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Swansea City |
37 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Premier League 2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Swansea City U23 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
EFL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Swansea City U23 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Play-Offs Conference League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SC Heerenveen |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 13/14 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Eredivisie — 0G / 106M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SC Heerenveen |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 13/14 | SC Heerenveen |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 966 |
| 12/13 | SC Heerenveen |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 745 |
| 11/12 | SC Heerenveen |
8 | 0 |
0 | 0 |
535 |
KNVB Beker — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SC Heerenveen |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | SC Heerenveen |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 12/13 | SC Heerenveen |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SC Heerenveen |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Beloften Eredivisie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | sc... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
18 meczów
Nr koszulki: 23
Aktywny kadrowicz
16 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
2 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
2 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Koronawirus |
16.04.2021 |
27.04.2021 |
12 |
4 |
| 20/21 |
Calf problems |
19.01.2021 |
24.01.2021 |
6 |
2 |
| 20/21 |
unknown injury |
08.01.2021 |
11.01.2021 |
4 |
1 |
| 19/20 |
unknown injury |
19.07.2020 |
26.07.2020 |
8 |
2 |
| 19/20 |
unknown injury |
07.07.2020 |
13.07.2020 |
7 |
2 |
| 12/13 |
Thigh problems |
05.11.2012 |
28.11.2012 |
24 |
4 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
09.08.2021 |
Genclerbirligi |
→ |
AIK |
Transfer |
900k € |
| 19/20 |
15.01.2020 |
Swansea |
→ |
Genclerbirligi |
Transfer |
1M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Heerenveen |
→ |
Swansea |
Transfer |
3M € |
| 11/12 |
01.03.2012 |
Brommapojkarna |
→ |
Heerenveen |
Transfer |
750k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
IF Bromma U19 |
→ |
Brommapojkarna |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Kristoffer Nordfeldt?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.