Kyle Benedictus
⚽ Obrońca 🏟️ Dunfermline Athletic FC 🏳️ Szkocja
| 🎂 | Data urodzenia | 06.12.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Dundee, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Dunfermline Athletic FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | Superior Sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Raith Rovers FC | 7 | 262 | 12 | 9 |
| Dunfermline Athletic FC | 4 | 112 | 9 | 1 |
| Alloa Athletic FC | 1 | 39 | 2 | 0 |
| Dundee FC | 7 | 162 | 2 | 0 |
| Montrose FC | 1 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
302 | 12 | 6 |
49 | 3 | 6 632 |
| League One |
108 | 4 | 3 |
18 | 1 | 781 |
| Scottish Championship... |
12 | 2 | 0 |
3 | 0 | 180 |
| SCL by Utilita |
3 | 2 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| SFA Cup |
31 | 1 | 0 |
2 | 0 | 210 |
| Challenge Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Betfred Cup |
19 | 1 | 0 |
3 | 0 | 390 |
| Tunnock Ch. Cup |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 334 |
| Premiership |
36 | 1 | 0 |
7 | 0 | 2 218 |
| League Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Trust Trophy |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Prem. Sports Cup |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Viaplay Cup |
8 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Premiership Play-offs |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Irn-Bru Cup |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Petrofac Tr. Cup |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Ramsdens Cup |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Scot. League Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| League Two |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| ALBA Chal. Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 12G / 302M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Dunfermline... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 24/25 | Dunfermline... |
32 | 2 |
0 | 3 |
1 299 |
| 23/24 | Dunfermline... |
16 | 1 |
0 | 3 |
1 114 |
| 21/22 | Raith Rovers FC |
31 | 2 |
1 | 4 |
1 233 |
| 20/21 | Raith Rovers FC |
25 | 3 |
2 | 5 |
734 |
| 16/17 | Raith Rovers FC |
33 | 0 |
1 | 7 |
0 |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
30 | 3 |
2 | 6 |
889 |
| 14/15 | Alloa Athletic FC |
29 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 13/14 | Dundee FC |
24 | 1 |
0 | 7 |
1 363 |
| 11/12 | Dundee FC |
26 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Dundee FC |
24 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 09/10 | Dundee FC |
12 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 08/09 | Dundee FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
League One — 4G / 108M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Dunfermline... |
35 | 4 |
0 | 5 |
781 |
| 19/20 | Raith Rovers FC |
27 | 0 |
2 | 5 |
0 |
| 18/19 | Raith Rovers FC |
27 | 0 |
1 | 7 |
0 |
| 17/18 | Raith Rovers FC |
19 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Scottish Championship Play-offs — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Alloa Athletic FC |
4 | 2 |
0 | 1 |
180 |
SCL by Utilita — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
3 | 2 |
0 | 0 |
135 |
SFA Cup — 1G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dunfermline... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Dunfermline... |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
| 21/22 | Raith Rovers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Raith Rovers FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Alloa Athletic FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Dundee FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Dundee FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Challenge Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Dunfermline... |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Betfred Cup — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Raith Rovers FC |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 19/20 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Raith Rovers FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
390 |
Tunnock Ch. Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Raith Rovers FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
334 |
Premiership — 1G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Dundee FC |
35 | 1 |
0 | 7 |
2 218 |
League Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Dunfermline... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trust Trophy — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dunfermline... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Prem. Sports Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dunfermline... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Raith Rovers FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viaplay Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Dunfermline... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Dunfermline... |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Premiership Play-offs — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Irn-Bru Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Petrofac Tr. Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Alloa Athletic FC |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Ramsdens Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Dundee FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scot. League Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Montrose FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
ALBA Chal. Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Dundee FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Uraz mechaniczny |
23.10.2021 |
07.11.2021 |
16 |
4 |
| 20/21 |
Uraz mechaniczny |
30.01.2021 |
18.02.2021 |
20 |
3 |
| 19/20 |
Uraz uda (dwugłowy) |
05.10.2019 |
18.10.2019 |
14 |
2 |
| 17/18 |
Broken fibula |
10.09.2017 |
03.11.2017 |
55 |
6 |
| 23/24 |
Uraz stopy |
— |
28.02.2024 |
— |
0 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Raith Rovers |
→ |
Dunfermline A. |
Transfer |
350k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Dundee FC |
→ |
Raith Rovers |
Transfer |
250k € |
| 14/15 |
18.05.2015 |
Alloa Athletic |
→ |
Dundee FC |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 14/15 |
01.09.2014 |
Dundee FC |
→ |
Alloa Athletic |
Wypożyczenie |
300k € |
| 10/11 |
01.03.2011 |
Dundee FC U20 |
→ |
Dundee FC |
Transfer |
250k € |
| 10/11 |
01.02.2011 |
Montrose |
→ |
Dundee FC U20 |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Dundee FC U20 |
→ |
Montrose |
Wypożyczenie |
250k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Kyle Benedictus?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.