Kyle Turner
⚽ Pomocnik 🏟️ Partick Thistle FC 🏳️ Szkocja
| 🎂 | Data urodzenia | 09.11.1997 (28 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Paisley, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 176 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Partick Thistle FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | Consilium Sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Stranraer FC | 4 | 162 | 18 | 14 |
| Partick Thistle FC | 4 | 142 | 13 | 37 |
| Dunfermline Athletic FC | 2 | 56 | 6 | 6 |
| Ross County FC | 1 | 25 | 3 | 2 |
| Airdrieonians FC | 1 | 14 | 1 | 1 |
| Raith Rovers FC | 1 | 19 | 0 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
139 | 16 | 14 |
26 | 1 | 2 304 |
| Championship |
167 | 13 | 34 |
26 | 1 | 5 422 |
| Viaplay Cup |
11 | 3 | 1 |
2 | 0 | 495 |
| Betfred Cup |
22 | 3 | 1 |
0 | 0 | 450 |
| Prem. Sports Cup |
8 | 2 | 5 |
0 | 0 | 180 |
| Premiership Play-offs |
11 | 1 | 3 |
3 | 0 | 570 |
| Premiership |
19 | 1 | 1 |
3 | 0 | 687 |
| League One Meisterr. |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Irn-Bru Cup |
7 | 1 | 0 |
2 | 0 | 209 |
| SFA Cup |
16 | 0 | 3 |
2 | 0 | 0 |
| Trust Trophy |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Challenge Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Scottish Championship... |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Tunnock Ch. Cup |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 16G / 139M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Airdrieonians FC |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | Stranraer FC |
35 | 7 |
5 | 12 |
439 |
| 17/18 | Stranraer FC |
34 | 6 |
6 | 6 |
425 |
| 16/17 | Stranraer FC |
34 | 2 |
1 | 6 |
929 |
| 15/16 | Stranraer FC |
30 | 1 |
1 | 1 |
511 |
Championship — 13G / 167M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Partick Thistle FC |
36 | 1 |
5 | 9 |
2 633 |
| 23/24 | Raith Rovers FC |
15 | 0 |
3 | 3 |
0 |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
35 | 5 |
11 | 2 |
546 |
| 21/22 | Partick Thistle FC |
36 | 3 |
11 | 5 |
652 |
| 20/21 | Dunfermline... |
16 | 1 |
2 | 1 |
902 |
| 19/20 | Dunfermline... |
27 | 3 |
2 | 6 |
689 |
Viaplay Cup — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
6 | 2 |
1 | 1 |
129 |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
5 | 1 |
0 | 1 |
366 |
Betfred Cup — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Dunfermline... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | Dunfermline... |
5 | 2 |
0 | 0 |
150 |
| 18/19 | Stranraer FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
300 |
| 17/18 | Stranraer FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Stranraer FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prem. Sports Cup — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Partick Thistle FC |
4 | 2 |
4 | 0 |
180 |
| 21/22 | Partick Thistle FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Premiership Play-offs — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
6 | 1 |
3 | 1 |
570 |
| 21/22 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
19 | 1 |
1 | 3 |
687 |
League One Meisterr. — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Airdrieonians FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
Irn-Bru Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Stranraer FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Stranraer FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Stranraer FC |
3 | 1 |
0 | 1 |
209 |
SFA Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
3 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 21/22 | Partick Thistle FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Dunfermline... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Stranraer FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Stranraer FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Stranraer FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 15/16 | Stranraer FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trust Trophy — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Challenge Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scottish Championship Play-offs — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Airdrieonians FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Stranraer FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Tunnock Ch. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dunfermline... |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Ross County |
→ |
Partick Thistle |
Transfer |
375k € |
| 23/24 |
31.05.2024 |
Raith Rovers |
→ |
Ross County |
Powrót z wyp. |
375k € |
| 23/24 |
10.01.2024 |
Ross County |
→ |
Raith Rovers |
Wypożyczenie |
375k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Partick Thistle |
→ |
Ross County |
Transfer |
350k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Dunfermline A. |
→ |
Partick Thistle |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
22.05.2021 |
Airdrieonians |
→ |
Dunfermline A. |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 20/21 |
16.03.2021 |
Dunfermline A. |
→ |
Airdrieonians |
Wypożyczenie |
250k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Stranraer |
→ |
Dunfermline A. |
Transfer |
— |
| 15/16 |
11.09.2015 |
Stranraer U20 |
→ |
Stranraer |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Kyle Turner?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.