Lars Saetra
⚽ Obrońca 🏟️ Kalmar FF 🏳️ Norwegia
| 📝 | Imię ojczyste | Lars Sætra |
| 🎂 | Data urodzenia | 23.07.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Drammen, Norwegia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Norwegia |
| 📏 | Wzrost | 195 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Kalmar FF |
| 📅 | Dołączył | 31.03.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Kalmar FF | 9 | 152 | 14 | 5 |
| Strømsgodset IF | 9 | 179 | 8 | 3 |
| Hammarby IF | 6 | 77 | 4 | 2 |
| Tromsø IL | 1 | 29 | 2 | 5 |
| Baoding Yingli ETS (-2020) | 1 | 14 | 1 | 0 |
| Hammarby IF U21 (- 2018) | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Sandefjord Fotball | 1 | 9 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Allsvenskan |
166 | 11 | 4 |
23 | 1 | 6 649 |
| Superettan |
34 | 6 | 2 |
10 | 0 | 1 583 |
| Tippeligaen |
102 | 4 | 1 |
5 | 0 | 1 137 |
| Eliteserien |
57 | 3 | 2 |
3 | 0 | 1 658 |
| OBOS-ligaen |
29 | 2 | 5 |
6 | 0 | 923 |
| Svenska Cupen |
27 | 1 | 1 |
5 | 0 | 559 |
| NM-Cup |
19 | 1 | 0 |
2 | 0 | 183 |
| League One |
14 | 1 | 0 |
0 | 0 | 1 215 |
| U21 Allsvenskan Norra |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Adeccoligaen |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 184 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| U21 Allsvenskan Slutspelet |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Allsvenskan — 11G / 166M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Kalmar FF |
28 | 3 |
1 | 5 |
803 |
| 2023 | Kalmar FF |
29 | 3 |
0 | 6 |
864 |
| 2022 | Kalmar FF |
30 | 3 |
1 | 2 |
827 |
| 2021 | Kalmar FF |
28 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2016 | Hammarby IF |
22 | 1 |
1 | 4 |
1 571 |
| 2015 | Hammarby IF |
29 | 1 |
0 | 3 |
2 584 |
Superettan — 6G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Kalmar FF |
20 | 5 |
2 | 6 |
323 |
| 2014 | Hammarby IF |
14 | 1 |
0 | 4 |
1 260 |
Tippeligaen — 4G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Strømsgodset IF |
13 | 1 |
0 | 2 |
776 |
| 2013 | Strømsgodset IF |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Strømsgodset IF |
27 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2011 | Strømsgodset IF |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Strømsgodset IF |
27 | 3 |
1 | 0 |
361 |
| 2009 | Strømsgodset IF |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Eliteserien — 3G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Strømsgodset IF |
28 | 2 |
0 | 1 |
501 |
| 2018 | Strømsgodset IF |
29 | 1 |
2 | 2 |
1 157 |
OBOS-ligaen — 2G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Tromsø IL |
29 | 2 |
5 | 6 |
923 |
Svenska Cupen — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Kalmar FF |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Kalmar FF |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Kalmar FF |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Kalmar FF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Hammarby IF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Hammarby IF |
6 | 1 |
0 | 2 |
559 |
| 13/14 | Hammarby IF |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
NM-Cup — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Strømsgodset IF |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Strømsgodset IF |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2014 | Strømsgodset IF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Strømsgodset IF |
5 | 1 |
0 | 0 |
183 |
| 2011 | Strømsgodset IF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Strømsgodset IF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Baoding Yingli... |
14 | 1 |
0 | 0 |
1 215 |
U21 Allsvenskan Norra — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Hammarby IF U21... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Adeccoligaen — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Sandefjord Fotball |
9 | 1 |
0 | 0 |
184 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Kalmar FF |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
U21 Allsvenskan Slutspelet — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Hammarby IF U21... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Strømsgodset IF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
Uraz łąkotki |
25.08.2016 |
26.09.2016 |
33 |
5 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
31.03.2021 |
Tromsø |
→ |
Kalmar FF |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
20.02.2020 |
Strømsgodset |
→ |
Tromsø |
Transfer |
300k € |
| 17/18 |
22.02.2018 |
BD Yingli Res. |
→ |
Strømsgodset |
Transfer |
400k € |
| 17/18 |
11.07.2017 |
BD Yingli ETS |
→ |
BD Yingli Res. |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
09.01.2017 |
Hammarby |
→ |
BD Yingli ETS |
Transfer |
500k € |
| 14/15 |
15.07.2014 |
Strømsgodset |
→ |
Hammarby |
Transfer |
100k € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Sandefjord |
→ |
Strømsgodset |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 11/12 |
01.09.2011 |
Strømsgodset |
→ |
Sandefjord |
Wypożyczenie |
400k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Godset Yth. |
→ |
Strømsgodset |
Transfer |
100k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lars Saetra?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.