Laurent Henkinet
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Belgia
| 📝 | Imię ojczyste | Laurent Claude Henkinet |
| 🎂 | Data urodzenia | 13.09.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rocourt, Belgia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Belgia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 02.07.2025 |
| 🤝 | Agent | MLA Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Standard Liège | 6 | 156 | 0 | 0 |
| Oud-Heverlee Leuven | 4 | 90 | 0 | 0 |
| KVRS Waasland - SK Beveren | 2 | 46 | 0 | 0 |
| KV Kortrijk | 1 | 41 | 0 | 0 |
| KFC Dessel Sport | 2 | 25 | 0 | 0 |
| Sint-Truidense VV | 2 | 32 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| JPL Europe PO |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Jupiler Pro League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 315 |
| Croky Cup |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 780 |
| JPL |
190 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 989 |
| Europa League |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| PL Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Proximus League |
76 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 651 |
| PL Relegation |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| JPL Playoff II |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| JPL Play-Offs I |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Cofidis Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Belgacom League |
43 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 321 |
📋 Szczegóły per sezon
JPL Europe PO — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Standard Liège |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Standard Liège |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler Pro League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Standard Liège |
8 | 0 |
0 | 0 |
315 |
Croky Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Standard Liège |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Standard Liège |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Standard Liège |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Standard Liège |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 20/21 | Standard Liège |
4 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 18/19 | Oud-Heverlee Leuven |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | KVRS Waasland -... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | KVRS Waasland -... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
JPL — 0G / 190M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Standard Liège |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Standard Liège |
33 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Standard Liège |
24 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 20/21 | Standard Liège |
33 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | KVRS Waasland -... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | KVRS Waasland -... |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 14/15 | KV Kortrijk |
29 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 11/12 | Standard Liège |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Sint-Truidense VV |
13 | 0 |
0 | 0 |
569 |
Europa League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Standard Liège |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Standard Liège |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Standard Liège |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PL Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Oud-Heverlee Leuven |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Proximus League — 0G / 76M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Oud-Heverlee Leuven |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 008 |
| 18/19 | Oud-Heverlee Leuven |
22 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 17/18 | Oud-Heverlee Leuven |
18 | 0 |
0 | 0 |
203 |
| 16/17 | Oud-Heverlee Leuven |
8 | 0 |
0 | 1 |
540 |
PL Relegation — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Oud-Heverlee Leuven |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Oud-Heverlee Leuven |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
JPL Playoff II — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | KVRS Waasland -... |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
JPL Play-Offs I — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KV Kortrijk |
10 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 11/12 | Standard Liège |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cofidis Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KV Kortrijk |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Standard Liège |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Sint-Truidense VV |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Belgacom League — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | KFC Dessel Sport |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | Sint-Truidense VV |
18 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 12/13 | KFC Dessel Sport |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 151 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Hamstring muscle injury |
01.02.2025 |
21.04.2025 |
80 |
11 |
| 23/24 |
Knee surgery |
28.03.2024 |
02.12.2024 |
250 |
27 |
| 23/24 |
Uraz kolana |
08.12.2023 |
12.03.2024 |
96 |
13 |
| 20/21 |
Pubalgia |
25.04.2021 |
13.06.2021 |
50 |
7 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
02.07.2025 |
Standard Liège |
→ |
Retired |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
OH Leuven |
→ |
Standard Liège |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
27.12.2016 |
Without Club |
→ |
OH Leuven |
Transfer |
600k € |
| 16/17 |
28.09.2016 |
Waasland-Beveren |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 15/16 |
02.07.2015 |
KV Kortrijk |
→ |
Waasland-Beveren |
Transfer |
500k € |
| 14/15 |
14.07.2014 |
Standard Liège |
→ |
KV Kortrijk |
Transfer |
200k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Dessel Sport |
→ |
Standard Liège |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 13/14 |
31.01.2014 |
Standard Liège |
→ |
Dessel Sport |
Wypożyczenie |
200k € |
| 13/14 |
30.01.2014 |
Sint-Truiden |
→ |
Standard Liège |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Standard Liège |
→ |
Sint-Truiden |
Wypożyczenie |
200k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Dessel Sport |
→ |
Standard Liège |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 12/13 |
21.07.2012 |
Standard Liège |
→ |
Dessel Sport |
Wypożyczenie |
300k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Sint-Truiden |
→ |
Standard Liège |
Transfer |
400k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
St. Truiden U19 |
→ |
Sint-Truiden |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Laurent Henkinet?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.