Anderson
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Anderson Pedro da Silva Nunes Campos |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.11.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Recife, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.03.2021 |
| 🤝 | Agent | Talents Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Esporte Clube Bahia | 5 | 250 | 0 | 0 |
| Grêmio Novorizontino | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Portuguesa | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Clube Atlético Linense (SP) | 2 | 30 | 0 | 1 |
| Oeste FC | 2 | 32 | 0 | 0 |
| Ituano Futebol Clube (SP) | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Clube de Regatas Brasil (AL) | 1 | 27 | 0 | 0 |
| Mogi Mirim EC | 2 | 38 | 0 | 0 |
| Campinense Clube (PB) | 1 | 11 | 0 | 0 |
| Santa Cruz FC (PE) | 1 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
132 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 462 |
| Copa Sudamericana |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 900 |
| Campeonato Baiano |
37 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 461 |
| Copa do Nordeste |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 810 |
| Copa do Brasil |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Série B |
85 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 510 |
| Campeonato Paulista |
94 | 0 | 1 |
3 | 0 | 6 300 |
| Série C |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Troféu Independência |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 211 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 0G / 132M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
15 | 0 |
0 | 0 |
526 |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
33 | 0 |
0 | 0 |
1 126 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
38 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2006 | Santa Cruz FC (PE) |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Copa Sudamericana — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
7 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Campeonato Baiano — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
11 | 0 |
0 | 0 |
561 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
10 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
14 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Copa do Nordeste — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
10 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | Santa Cruz FC (PE) |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Série B — 0G / 85M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Oeste FC |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 070 |
| 2013 | Oeste FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Clube de Regatas... |
27 | 0 |
0 | 3 |
1 440 |
| 2009 | Campinense Clube... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 94M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Grêmio Novorizontino |
14 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2015 | Clube Atlético... |
15 | 0 |
1 | 1 |
1 305 |
| 2014 | Clube Atlético... |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 305 |
| 2013 | Ituano Futebol... |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 2012 | Mogi Mirim EC |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 2011 | Mogi Mirim EC |
15 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Série C — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Portuguesa |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Troféu Independência — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Mogi Mirim EC |
3 | 0 |
0 | 0 |
211 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Mogi Mirim EC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
01.03.2021 |
EC Bahia |
→ |
Retired |
Transfer |
150k € |
| 16/17 |
26.08.2016 |
Without Club |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
— |
| 15/16 |
01.05.2016 |
Novorizontino |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Portuguesa |
→ |
Novorizontino |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.05.2015 |
Linense |
→ |
Portuguesa |
Transfer |
— |
| 14/15 |
18.12.2014 |
Oeste |
→ |
Linense |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.09.2013 |
Without Club |
→ |
Oeste |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.05.2013 |
Ituano |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.01.2013 |
CRB |
→ |
Ituano |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.05.2012 |
Mogi Mirim |
→ |
CRB |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
América-PE |
→ |
Mogi Mirim |
Transfer |
25k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Comercial-SP |
→ |
América-PE |
Transfer |
25k € |
| 09/10 |
01.08.2009 |
Campinense-PB |
→ |
Comercial-SP |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.06.2008 |
Comercial-SP |
→ |
Campinense-PB |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Santa Cruz-PE |
→ |
Comercial-SP |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Anderson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.