Marco Reich
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Niemcy
| 📝 | Imię ojczyste | Marco Franzisco Thomas Reich |
| 🎂 | Data urodzenia | 29.12.1977 (48 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Meisenheim, Niemcy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Niemcy |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2013 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| WAC - St. Andrä | 2 | 45 | 18 | 10 |
| 1.FC Kaiserslautern | 5 | 171 | 12 | 13 |
| Villacher SV | 1 | 28 | 12 | 0 |
| SK Austria Klagenfurt | 1 | 26 | 8 | 0 |
| 1.FC Kaiserslautern II | 5 | 37 | 7 | 0 |
| Derby County | 2 | 58 | 7 | 4 |
| Crystal Palace | 2 | 39 | 4 | 0 |
| Walsall FC | 1 | 28 | 3 | 0 |
| Jagiellonia Bialystok | 1 | 16 | 2 | 1 |
| SG Schmittweiler-Callbach | 2 | 3 | 1 | 0 |
| 1.FC Köln | 1 | 31 | 1 | 2 |
| 1.FC Kaiserslautern U19 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Kickers Offenbach | 2 | 23 | 0 | 0 |
| SV Werder Bremen | 2 | 51 | 0 | 0 |
| SV Werder Bremen Reserve | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Regional League Central |
64 | 24 | 0 |
8 | 1 | 635 |
| Erste Liga |
29 | 10 | 9 |
5 | 0 | 185 |
| Bundesliga |
182 | 8 | 13 |
10 | 0 | 3 171 |
| Championship |
72 | 8 | 4 |
3 | 0 | 982 |
| Oberliga Südwest (- 07/08) |
23 | 7 | 0 |
0 | 0 | 523 |
| League One |
25 | 3 | 0 |
2 | 0 | 257 |
| DFB-Pokal |
18 | 2 | 0 |
1 | 0 | 352 |
| ÖFB-Cup |
5 | 2 | 1 |
1 | 0 | 243 |
| Relegation Erste Liga (- 2015) |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 43 |
| Ekstraklasa |
15 | 2 | 1 |
2 | 0 | 419 |
| League Cup |
5 | 2 | 0 |
1 | 0 | 59 |
| UEFA Cup |
20 | 1 | 0 |
1 | 0 | 222 |
| Champions League |
8 | 1 | 1 |
1 | 0 | 584 |
| 2. Bundesliga |
37 | 1 | 1 |
2 | 0 | 428 |
| Südwestpokal |
3 | 1 | 0 |
0 | 1 | 90 |
| First Division |
13 | 1 | 0 |
3 | 0 | 807 |
| RL West-Südwest |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ligapokal |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Cup Winners' Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| DFB-SuperCup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U19-Champ. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Remes Puchar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship Play-Offs |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Regionalliga Nord |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UI Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Regional League Central — 24G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Villacher SV |
26 | 11 |
0 | 2 |
183 |
| 11/12 | SK Austria... |
25 | 8 |
0 | 4 |
237 |
| 09/10 | WAC - St. Andrä |
13 | 5 |
0 | 2 |
215 |
Erste Liga — 10G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | WAC - St. Andrä |
29 | 10 |
9 | 5 |
185 |
Bundesliga — 8G / 182M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | 1.FC Kaiserslautern |
33 | 2 |
3 | 2 |
636 |
| 98/99 | 1.FC Kaiserslautern |
29 | 3 |
2 | 3 |
665 |
| 97/98 | 1.FC Kaiserslautern |
31 | 1 |
5 | 2 |
1 588 |
| 03/04 | SV Werder Bremen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | SV Werder Bremen |
32 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | 1.FC Köln |
28 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 00/01 | 1.FC Kaiserslautern |
23 | 2 |
1 | 1 |
282 |
Championship — 8G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Crystal Palace |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Crystal Palace |
23 | 2 |
0 | 1 |
619 |
| 04/05 | Derby County |
40 | 6 |
4 | 2 |
363 |
Oberliga Südwest (- 07/08) — 7G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | 1.FC... |
16 | 4 |
0 | 0 |
313 |
| 00/01 | 1.FC... |
7 | 3 |
0 | 0 |
210 |
League One — 3G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Walsall FC |
25 | 3 |
0 | 2 |
257 |
DFB-Pokal — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | 1.FC Kaiserslautern |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 98/99 | 1.FC Kaiserslautern |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 97/98 | 1.FC Kaiserslautern |
3 | 1 |
0 | 0 |
193 |
| 96/97 | 1.FC Kaiserslautern |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | Kickers Offenbach |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | SV Werder Bremen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | SV Werder Bremen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | 1.FC Köln |
3 | 1 |
0 | 0 |
159 |
| 00/01 | 1.FC Kaiserslautern |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ÖFB-Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Villacher SV |
2 | 1 |
0 | 0 |
114 |
| 11/12 | SK Austria... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | WAC - St. Andrä |
2 | 1 |
1 | 0 |
129 |
Relegation Erste Liga (- 2015) — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | WAC - St. Andrä |
1 | 2 |
0 | 0 |
43 |
Ekstraklasa — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Jagiellonia... |
15 | 2 |
1 | 2 |
419 |
League Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Walsall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Crystal Palace |
2 | 2 |
0 | 1 |
59 |
| 04/05 | Derby County |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | 1.FC Kaiserslautern |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | SV Werder Bremen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | 1.FC Kaiserslautern |
10 | 1 |
0 | 1 |
222 |
Champions League — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | 1.FC Kaiserslautern |
8 | 1 |
1 | 1 |
584 |
2. Bundesliga — 1G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | 1.FC Kaiserslautern |
15 | 1 |
1 | 0 |
428 |
| 07/08 | Kickers Offenbach |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | Kickers Offenbach |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Südwestpokal — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SG... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | SG... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
First Division — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Derby County |
13 | 1 |
0 | 3 |
807 |
RL West-Südwest — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | 1.FC... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 97/98 | 1.FC... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 95/96 | 1.FC... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligapokal — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | 1.FC Kaiserslautern |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 98/99 | 1.FC Kaiserslautern |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | 1.FC Kaiserslautern |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cup Winners' Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | 1.FC Kaiserslautern |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-SuperCup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | 1.FC Kaiserslautern |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19-Champ. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 94/95 | 1.FC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Remes Puchar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Jagiellonia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Walsall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Crystal Palace |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Derby County |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Walsall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Crystal Palace |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Derby County |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Regionalliga Nord — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | SV Werder Bremen... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UI Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | SV Werder Bremen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 22
Były kadrowicz
11 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 11/12 |
Knee problems |
05.03.2012 |
20.03.2012 |
16 |
2 |
| 10/11 |
strain |
07.05.2011 |
15.05.2011 |
9 |
1 |
| 10/11 |
Broken cheekbone |
17.07.2010 |
15.08.2010 |
30 |
5 |
| 09/10 |
Naderwanie mięśnia |
29.05.2010 |
11.06.2010 |
14 |
2 |
| 07/08 |
Inguinal hernia |
13.02.2008 |
15.03.2008 |
32 |
5 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Villacher SV |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
A. Klagenfurt |
→ |
Villacher SV |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
WAC - St. Andrä |
→ |
A. Klagenfurt |
Transfer |
— |
| 09/10 |
17.01.2010 |
Jagiellonia |
→ |
WAC - St. Andrä |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Without Club |
→ |
Jagiellonia |
Transfer |
200k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Walsall |
→ |
Without Club |
Transfer |
200k € |
| 08/09 |
01.08.2008 |
K. Offenbach |
→ |
Walsall |
Transfer |
200k € |
| 06/07 |
30.01.2007 |
Crystal Palace |
→ |
K. Offenbach |
Transfer |
800k € |
| 05/06 |
19.09.2005 |
Without Club |
→ |
Crystal Palace |
Transfer |
800k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Derby |
→ |
Without Club |
Transfer |
800k € |
| 03/04 |
16.01.2004 |
Werder Bremen |
→ |
Derby |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
1.FC Köln |
→ |
Werder Bremen |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
1.FC K'lautern |
→ |
1.FC Köln |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.07.1996 |
K'lautern U19 |
→ |
1.FC K'lautern |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marco Reich?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.