Lee Nicholls
⚽ Bramkarz 🏟️ Huddersfield Town 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Lee Anthony Nicholls |
| 🎂 | Data urodzenia | 04.10.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Liverpool, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Huddersfield Town |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | Unique Sports Group |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Huddersfield Town | 5 | 164 | 0 | 3 |
| Milton Keynes Dons | 5 | 256 | 0 | 0 |
| Wigan Athletic | 6 | 87 | 0 | 0 |
| Bristol Rovers | 1 | 18 | 0 | 0 |
| Northampton Town | 1 | 51 | 0 | 1 |
| Accrington Stanley | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Wigan Athletic U21 | 3 | 40 | 0 | 0 |
| Sheffield Wednesday | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Shrewsbury Town | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Hartlepool United | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
238 | 0 | 1 |
5 | 0 | 10 493 |
| EFL Trophy |
24 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 020 |
| EFL Cup |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 170 |
| Championship |
155 | 0 | 2 |
14 | 0 | 10 326 |
| FA Cup |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| Championship Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| League Two |
124 | 0 | 1 |
2 | 0 | 9 900 |
| FL Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| League Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Community Shield |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Two Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Reserve League |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 890 |
| Premier League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Reserve League North |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 0G / 238M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Huddersfield Town |
7 | 0 |
0 | 0 |
142 |
| 24/25 | Huddersfield Town |
29 | 0 |
1 | 1 |
2 070 |
| 20/21 | Milton Keynes Dons |
46 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 19/20 | Milton Keynes Dons |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 150 |
| 17/18 | Milton Keynes Dons |
41 | 0 |
0 | 2 |
3 690 |
| 16/17 | Milton Keynes Dons |
46 | 0 |
0 | 0 |
651 |
| 15/16 | Wigan Athletic |
26 | 0 |
0 | 0 |
160 |
| 10/11 | Sheffield Wednesday |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Hartlepool United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Milton Keynes Dons |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Milton Keynes Dons |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Milton Keynes Dons |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Milton Keynes Dons |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Milton Keynes Dons |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 12/13 | Northampton Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 10/11 | Hartlepool United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 20/21 | Milton Keynes Dons |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Milton Keynes Dons |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Milton Keynes Dons |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Milton Keynes Dons |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | Milton Keynes Dons |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Championship — 0G / 155M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Huddersfield Town |
40 | 0 |
0 | 4 |
3 306 |
| 22/23 | Huddersfield Town |
28 | 0 |
1 | 3 |
2 520 |
| 21/22 | Huddersfield Town |
44 | 0 |
1 | 7 |
3 870 |
| 14/15 | Wigan Athletic |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Wigan Athletic |
33 | 0 |
0 | 0 |
540 |
FA Cup — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Milton Keynes Dons |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 19/20 | Milton Keynes Dons |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Milton Keynes Dons |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Milton Keynes Dons |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 16/17 | Milton Keynes Dons |
4 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 15/16 | Bristol Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Wigan Athletic |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Huddersfield Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
League Two — 0G / 124M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Milton Keynes Dons |
46 | 0 |
0 | 1 |
3 600 |
| 15/16 | Bristol Rovers |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 12/13 | Northampton Town |
46 | 0 |
1 | 0 |
4 140 |
| 11/12 | Accrington Stanley |
15 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 10/11 | Shrewsbury Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Bristol Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
League Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Wigan Athletic |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Community Shield — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Northampton Town |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Reserve League — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Wigan Athletic U21 |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 10/11 | Wigan Athletic U21 |
9 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Premier League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserve League North — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Wigan Athletic U21 |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 13
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz barku |
27.09.2024 |
08.01.2025 |
104 |
21 |
| 22/23 |
Uraz barku |
06.01.2023 |
20.04.2023 |
105 |
19 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.07.2021 |
MK Dons |
→ |
Huddersfield |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
03.08.2016 |
Wigan |
→ |
MK Dons |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
11.12.2015 |
Bristol Rovers |
→ |
Wigan |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 15/16 |
11.09.2015 |
Wigan |
→ |
Bristol Rovers |
Wypożyczenie |
250k € |
| 12/13 |
31.05.2013 |
Northampton |
→ |
Wigan |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 12/13 |
06.08.2012 |
Wigan |
→ |
Northampton |
Wypożyczenie |
250k € |
| 11/12 |
01.05.2012 |
Accrington |
→ |
Wigan |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 11/12 |
01.02.2012 |
Wigan |
→ |
Accrington |
Wypożyczenie |
50k € |
| 10/11 |
01.05.2011 |
Sheff Wed |
→ |
Wigan |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 10/11 |
01.03.2011 |
Wigan |
→ |
Sheff Wed |
Wypożyczenie |
50k € |
| 10/11 |
01.02.2011 |
Shrewsbury |
→ |
Wigan |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Wigan |
→ |
Shrewsbury |
Wypożyczenie |
— |
| 10/11 |
01.12.2010 |
Hartlepool |
→ |
Wigan |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.11.2010 |
Wigan |
→ |
Hartlepool |
Wypożyczenie |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Wigan U18 |
→ |
Wigan |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lee Nicholls?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.