Lima
⚽ Pomocnik 🏟️ Fluminense Football Club 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Vinícius Moreira de Lima |
| 🎂 | Data urodzenia | 10.06.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Araçatuba, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Fluminense Football Club |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Bertolucci Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ceará Sporting Club | 5 | 208 | 25 | 18 |
| Fluminense Football Club | 3 | 161 | 15 | 9 |
| Al-Wasl FC | 1 | 30 | 2 | 9 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 3 | 37 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
222 | 24 | 11 |
25 | 1 | 4 290 |
| Série B |
22 | 5 | 5 |
3 | 0 | 371 |
| Copa do Brasil |
30 | 3 | 5 |
2 | 0 | 866 |
| Copa Sudamericana |
20 | 3 | 2 |
2 | 0 | 653 |
| Libertadores |
24 | 2 | 1 |
3 | 0 | 288 |
| Campeonato Cearense - Group |
5 | 2 | 1 |
0 | 0 | 104 |
| Campeonato Carioca |
22 | 1 | 1 |
3 | 0 | 459 |
| UAE Pro League |
24 | 1 | 8 |
2 | 0 | 2 117 |
| UAE League Cup |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 478 |
| Club World Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
14 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Finals |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 24G / 222M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
17 | 1 |
0 | 2 |
683 |
| 2024 | Fluminense... |
31 | 4 |
1 | 6 |
462 |
| 2023 | Fluminense... |
35 | 6 |
2 | 8 |
423 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
32 | 3 |
0 | 2 |
647 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
36 | 3 |
4 | 1 |
711 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
34 | 6 |
3 | 4 |
291 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
21 | 1 |
1 | 2 |
1 073 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Grêmio Foot-Ball... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série B — 5G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
22 | 5 |
5 | 3 |
371 |
Copa do Brasil — 3G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
6 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2024 | Fluminense... |
3 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 2023 | Fluminense... |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
6 | 1 |
0 | 1 |
429 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
9 | 1 |
1 | 0 |
257 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 3G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
10 | 2 |
2 | 2 |
310 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
5 | 1 |
0 | 0 |
343 |
Libertadores — 2G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
10 | 2 |
0 | 2 |
288 |
| 2023 | Fluminense... |
12 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
4 | 2 |
1 | 0 |
104 |
Campeonato Carioca — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
10 | 1 |
1 | 1 |
459 |
UAE Pro League — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Wasl FC |
24 | 1 |
8 | 2 |
2 117 |
UAE League Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Wasl FC |
6 | 1 |
1 | 1 |
478 |
Club World Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
04.05.2025 |
23.05.2025 |
20 |
5 |
| 24/25 |
Uraz łydki |
27.02.2025 |
15.03.2025 |
17 |
4 |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
28.06.2024 |
23.07.2024 |
26 |
6 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Ceará SC |
→ |
Fluminense |
Transfer |
1.3M € |
| 20/21 |
24.03.2021 |
Grêmio |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
850k € |
| 20/21 |
28.02.2021 |
Ceará SC |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 19/20 |
17.07.2019 |
Grêmio |
→ |
Ceará SC |
Wypożyczenie |
700k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Al-Wasl |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 18/19 |
31.07.2018 |
Grêmio |
→ |
Al-Wasl |
Wypożyczenie |
400k € |
| 17/18 |
30.11.2017 |
Ceará SC |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 17/18 |
24.07.2017 |
Grêmio |
→ |
Ceará SC |
Wypożyczenie |
100k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
RCD Mallorca |
→ |
Grêmio U20 |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Grêmio U20 |
→ |
RCD Mallorca |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lima?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.