Luan Peres

Luan Peres

⚽ Obrońca 🏟️ Santos FC 🏳️ Brazylia
376
Meczów
2
Goli
10
Asyst
55
Żółtych
2
Czerwonych
1 059
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteLuan Peres Petroni
🎂Data urodzenia18.07.1994 (31 lat)
📍Miejsce urodzeniaSão Caetano do Sul, Brazylia
🏳️ObywatelstwoBrazylia
📏Wzrost190 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogalewa
🏟️Aktualny klubSantos FC
📅Dołączył02.09.2024
📄Kontrakt do31.12.2027
🤝AgentFJB Sports

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Fenerbahce23011
Santos FC514815
Olympique Marseille15303
Fluminense Football Club11100
Associação Atlética Ponte Preta25200
Red Bull Brasil (SP)11401
Santa Cruz FC (PE)12300
Portuguesa43300
Club Brugge KV11200

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Süper Lig 1610 11785
Série B 1710 10274
UECL Quali 400 100
Türkiye Kupasi 400 000
Europa League 800 100
Europa League Qualifying 401 100
Ligue 1 3602 600
Conference L. 700 200
Coupe de France 401 000
Série A 14102 2010
Copa do Brasil 1401 000
Campeonato Paulista 5602 1000
Libertadores 2101 500
Paulistão A1 - Fase Final 100 000
Troféu Independência 600 200
Copa Sudamericana 600 000
Série C 1900 400
JPL Play-Offs I 200 000
JPL 800 000
Champions League 100 000
Croky Cup 100 100

📋 Szczegóły per sezon

Süper Lig — 1G / 16M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Fenerbahce 161 01 785
Série B — 1G / 17M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Santos FC 111 01 274
2014Portuguesa 60 00 0
UECL Quali — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Fenerbahce 40 01 0
Türkiye Kupasi — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Fenerbahce 40 00 0
Europa League — 0G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Fenerbahce 20 00 0
21/22Olympique Marseille 60 01 0
Europa League Qualifying — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Fenerbahce 40 11 0
Ligue 1 — 0G / 36M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Olympique Marseille 360 26 0
Conference L. — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Olympique Marseille 70 02 0
Coupe de France — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Olympique Marseille 40 10 0
Série A — 0G / 141M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025Santos FC 180 04 0
2021Santos FC 70 03 0
2020Santos FC 300 23 0
2019Santos FC 230 03 0
2018Fluminense... 110 01 0
2017Associação... 300 03 0
2016Santa Cruz FC (PE) 200 03 0
2013Portuguesa 20 00 0
Copa do Brasil — 0G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025Santos FC 20 00 0
2021Santos FC 20 10 0
2020Santos FC 20 00 0
2018Associação... 40 00 0
2016Portuguesa 20 00 0
2015Portuguesa 20 00 0
Campeonato Paulista — 0G / 56M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025Santos FC 120 04 0
2021Santos FC 70 01 0
2020Santos FC 120 11 0
2018Associação... 110 03 0
2017Red Bull Brasil (SP) 120 11 0
2015Portuguesa 20 00 0
Libertadores — 0G / 21M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2021Santos FC 100 11 0
2020Santos FC 110 04 0
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2020Santos FC 10 00 0
Troféu Independência — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2018Associação... 40 02 0
2017Red Bull Brasil (SP) 20 00 0
Copa Sudamericana — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2017Associação... 30 00 0
2016Santa Cruz FC (PE) 30 00 0
Série C — 0G / 19M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2015Portuguesa 190 04 0
JPL Play-Offs I — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Club Brugge KV 20 00 0
JPL — 0G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Club Brugge KV 80 00 0
Champions League — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Club Brugge KV 10 00 0
Croky Cup — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Club Brugge KV 10 01 0

Historia kontuzji (9)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
25/26 Uraz stopy 05.08.2025 16.08.2025 12 2
23/24 Knee surgery 04.10.2023 13.05.2024 223 42
23/24 unknown injury 20.08.2023 04.09.2023 16 4
22/23 Fitness 11.04.2023 20.04.2023 10 2
22/23 unknown injury 24.02.2023 11.04.2023 47 8
22/23 Fitness 16.12.2022 04.01.2023 20 4
22/23 Uraz kolana 15.09.2022 16.12.2022 93 13
21/22 Uraz mechaniczny 12.02.2022 16.02.2022 5 1
20/21 Koronawirus 05.11.2020 19.11.2020 15 2

🔄 Historia transferów (15)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
24/25 02.09.2024 Fenerbahce Santos Transfer 1.3M €
22/23 29.07.2022 Marseille Fenerbahce Transfer 7M €
21/22 14.07.2021 Santos Marseille Transfer 2M €
20/21 12.02.2021 Club Brugge Santos Transfer 1.5M €
20/21 31.01.2021 Santos Club Brugge Powrót z wyp. 1M €
19/20 03.08.2019 Club Brugge Santos Wypożyczenie 600k €
18/19 01.07.2018 Ituano Club Brugge Transfer 700k €
17/18 19.06.2018 Fluminense Ituano Powrót z wyp. 700k €
17/18 20.04.2018 Ituano Fluminense Wypożyczenie 600k €
17/18 19.04.2018 Ponte Preta Ituano Powrót z wyp. 600k €
16/17 19.05.2017 Ituano Ponte Preta Wypożyczenie 250k €
16/17 05.05.2017 Red Bull Ituano Transfer 250k €
16/17 01.01.2017 Santa Cruz-PE Red Bull Transfer 250k €
15/16 21.06.2016 Portuguesa Santa Cruz-PE Transfer
14/15 01.01.2015 Portuguesa B Portuguesa Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Luan Peres?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy