Luca Liverani
⚽ Bramkarz 🏟️ Union Brescia 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 01.06.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ravenna, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Union Brescia |
| 📅 | Dołączył | 17.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | BC Group |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Union Brescia | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Feralpisalò | 5 | 181 | 0 | 0 |
| US Alessandria Calcio 1912 | 2 | 60 | 0 | 0 |
| SS Monza 1912 | 2 | 58 | 0 | 0 |
| Paganese Calcio 1926 | 1 | 17 | 0 | 0 |
| US Salernitana 1919 | 2 | 14 | 0 | 0 |
| Calcio Catania | 1 | 24 | 0 | 0 |
| SS Barletta Calcio | 3 | 104 | 0 | 2 |
| Celano FC Marsica | 1 | 43 | 0 | 0 |
| Celano FC Olimpia | 1 | 26 | 0 | 0 |
| Ravenna Calcio | 2 | 8 | 0 | 0 |
| Ravenna Primavera | 1 | 16 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie C - A |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coppa Serie C |
24 | 0 | 0 |
1 | 0 | 930 |
| Playoff Serie C |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 450 |
| Serie C-A |
130 | 0 | 0 |
2 | 0 | 6 698 |
| Serie B |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Playout Serie C |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Serie C-B |
68 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 735 |
| Serie C - B |
38 | 0 | 0 |
0 | 0 | 458 |
| Italy Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| PlayOff Lega Pro |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Lega Pro C |
75 | 0 | 1 |
8 | 0 | 6 570 |
| Coppa Lega Pro |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 660 |
| Lega Pro 1 - B |
59 | 0 | 1 |
2 | 0 | 4 100 |
| PlayOut Lega Pro |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Lega Pro 2 - B |
66 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 575 |
| Primavera B |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 440 |
| Serie C1 - A |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie C - A — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Union Brescia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Serie C — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Union Brescia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Feralpisalò |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | US Alessandria... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | US Alessandria... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Feralpisalò |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Feralpisalò |
6 | 0 |
0 | 1 |
480 |
| 18/19 | SS Monza 1912 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | SS Monza 1912 |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Playoff Serie C — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Feralpisalò |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Feralpisalò |
6 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 20/21 | Feralpisalò |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Feralpisalò |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-A — 0G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Feralpisalò |
34 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 23/24 | US Alessandria... |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 21/22 | Feralpisalò |
38 | 0 |
0 | 0 |
758 |
| 17/18 | SS Monza 1912 |
36 | 0 |
0 | 0 |
3 240 |
Serie B — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Feralpisalò |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | US Salernitana 1919 |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Ravenna Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playout Serie C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | US Alessandria... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Serie C-B — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | US Alessandria... |
32 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 19/20 | Feralpisalò |
26 | 0 |
0 | 0 |
125 |
| 18/19 | SS Monza 1912 |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
Serie C - B — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Feralpisalò |
38 | 0 |
0 | 0 |
458 |
Italy Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Feralpisalò |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Feralpisalò |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | SS Monza 1912 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | SS Barletta Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SS Monza 1912 |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 16/17 | Paganese Calcio 1926 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Lega Pro C — 0G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Paganese Calcio 1926 |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
| 15/16 | Calcio Catania |
23 | 0 |
0 | 2 |
2 070 |
| 14/15 | SS Barletta Calcio |
36 | 0 |
1 | 4 |
3 150 |
Coppa Lega Pro — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Calcio Catania |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | SS Barletta Calcio |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 13/14 | SS Barletta Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | SS Barletta Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | Celano FC Marsica |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Lega Pro 1 - B — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | SS Barletta Calcio |
31 | 0 |
1 | 2 |
2 570 |
| 12/13 | SS Barletta Calcio |
28 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
PlayOut Lega Pro — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SS Barletta Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Lega Pro 2 - B — 0G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Celano FC Marsica |
40 | 0 |
0 | 3 |
3 150 |
| 10/11 | Celano FC Olimpia |
26 | 0 |
0 | 3 |
1 425 |
Primavera B — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Ravenna Primavera |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
Serie C1 - A — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Ravenna Calcio |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Problemy mięśniowe |
03.11.2022 |
08.12.2022 |
36 |
7 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
17.07.2025 |
Feralpisalò |
→ |
Union Brescia |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
26.01.2024 |
Alessandria |
→ |
Feralpisalò |
Transfer |
125k € |
| 22/23 |
31.08.2022 |
Feralpisalò |
→ |
Alessandria |
Transfer |
100k € |
| 19/20 |
11.07.2019 |
Monza |
→ |
Feralpisalò |
Transfer |
150k € |
| 17/18 |
06.07.2017 |
Paganese |
→ |
Monza |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
27.01.2017 |
Salernitana |
→ |
Paganese |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Catania |
→ |
Salernitana |
Powrót z wyp. |
275k € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
Salernitana |
→ |
Catania |
Wypożyczenie |
275k € |
| 15/16 |
06.08.2015 |
Barletta |
→ |
Salernitana |
Transfer |
275k € |
| 12/13 |
04.08.2012 |
Celano |
→ |
Barletta |
Transfer |
50k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Como |
→ |
Celano |
Transfer |
50k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Jesolo |
→ |
Como |
Transfer |
50k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Ravenna U19 |
→ |
Jesolo |
Transfer |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luca Liverani?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.