Luca Martelli
⚽ Bramkarz 🏟️ Forlì FC 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 24.04.2005 (21 lat) |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Forlì FC |
| 📅 | Dołączył | 07.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Forlì FC | 2 | 39 | 0 | 0 |
| US Corticella | 1 | 37 | 0 | 0 |
| SPAL Under 18 | 2 | 21 | 0 | 0 |
| SPAL Primavera | 2 | 38 | 0 | 0 |
| SPAL | 1 | 1 | 0 | 0 |
| SPAL U17 | 1 | 26 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie C - B |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Coppa Serie C |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Meisterrunde |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie D - D |
64 | 0 | 0 |
10 | 0 | 5 670 |
| Coppa Serie D |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Play-off Serie D |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Under 18 - Finals |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Under 18 - B |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Play-off/out Primavera |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera 2 - A |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 635 |
| Viareggio Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Coppa Primavera |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 240 |
| Italy Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Under 18 |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Under 17 - Finals |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Under 17 - B |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 960 |
| Primavera 1 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie C - B — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Forlì FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Coppa Serie C — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Forlì FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Meisterrunde — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Forlì FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie D - D — 0G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Forlì FC |
32 | 0 |
0 | 7 |
2 880 |
| 23/24 | US Corticella |
32 | 0 |
0 | 3 |
2 790 |
Coppa Serie D — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Forlì FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | US Corticella |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Play-off Serie D — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | US Corticella |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Under 18 - Finals — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SPAL Under 18 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Under 18 - B — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SPAL Under 18 |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
Play-off/out Primavera — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SPAL Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera 2 - A — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SPAL Primavera |
30 | 0 |
0 | 1 |
635 |
Viareggio Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SPAL Primavera |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Coppa Primavera — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SPAL Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
240 |
Italy Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SPAL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Under 18 — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SPAL Under 18 |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Under 17 - Finals — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SPAL U17 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Under 17 - B — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SPAL U17 |
24 | 0 |
0 | 0 |
1 960 |
Primavera 1 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SPAL Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
07.07.2025 |
SPAL |
→ |
Forlì |
Transfer |
200k € |
| 24/25 |
30.06.2025 |
Forlì |
→ |
SPAL U19 |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 24/25 |
18.07.2024 |
SPAL U19 |
→ |
Forlì |
Wypożyczenie |
125k € |
| 23/24 |
30.06.2024 |
US Corticella |
→ |
SPAL |
Powrót z wyp. |
125k € |
| 23/24 |
31.07.2023 |
SPAL U19 |
→ |
US Corticella |
Wypożyczenie |
— |
| 22/23 |
01.07.2022 |
SPAL U17 |
→ |
SPAL U19 |
Transfer |
— |
| 21/22 |
01.07.2021 |
SPAL Yth. |
→ |
SPAL U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luca Martelli?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.