Luis Manuel Seijas
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Venezuela Germany
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Independiente Santa Fe | 10 | 265 | 29 | 23 |
| Standard Liège | 2 | 64 | 10 | 10 |
| Phoenix Rising FC | 2 | 42 | 8 | 4 |
| Sport Club Internacional | 2 | 50 | 5 | 0 |
| Deportivo Táchira | 1 | 16 | 4 | 2 |
| Associação Chapecoense de Futebol | 1 | 27 | 0 | 2 |
| Deportivo Quito | 1 | 11 | 0 | 0 |
| CA Banfield | 1 | 9 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Águila I |
43 | 10 | 4 |
11 | 0 | 1 661 |
| USLC |
38 | 8 | 3 |
8 | 0 | 501 |
| Liga DIMAYOR II |
42 | 7 | 1 |
10 | 0 | 1 648 |
| Série A |
47 | 4 | 2 |
3 | 0 | 305 |
| Liga FUTVE Apertura |
15 | 4 | 2 |
2 | 0 | 336 |
| JPL |
41 | 4 | 6 |
5 | 0 | 1 504 |
| Liga Postobón I |
34 | 3 | 5 |
8 | 0 | 848 |
| JPL Play-Offs I |
10 | 3 | 0 |
0 | 0 | 222 |
| Liga Dimayor |
10 | 2 | 2 |
1 | 0 | 225 |
| Copa Sudamericana |
27 | 2 | 2 |
6 | 0 | 1 454 |
| Fase Final LP II |
16 | 2 | 0 |
3 | 0 | 657 |
| Europa League |
9 | 2 | 0 |
1 | 0 | 240 |
| Copa Colombia |
12 | 1 | 0 |
0 | 0 | 547 |
| Copa Águila |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 371 |
| Copa do Brasil |
11 | 1 | 0 |
1 | 0 | 254 |
| Liga Postobón II |
23 | 1 | 3 |
7 | 0 | 802 |
| Cofidis Cup |
4 | 1 | 4 |
2 | 0 | 345 |
| US Open Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| USLC Playoffs |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
27 | 0 | 6 |
1 | 1 | 0 |
| Fase Final LBD I |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Dimayor I |
12 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Fase Final LBD II |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Suruga Bank Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Superliga Águila de Campeones |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LP I |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie A Segunda Etapa |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga FUTVE Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Apertura |
9 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Águila I — 10G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Independiente... |
17 | 1 |
1 | 7 |
1 117 |
| 2016 | Independiente... |
14 | 7 |
2 | 4 |
169 |
| 2015 | Independiente... |
12 | 2 |
1 | 0 |
375 |
USLC — 8G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Phoenix Rising FC |
30 | 7 |
2 | 6 |
270 |
| 2021 | Phoenix Rising FC |
8 | 1 |
1 | 2 |
231 |
Liga DIMAYOR II — 7G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Independiente... |
17 | 1 |
0 | 4 |
727 |
| 2011 | Independiente... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2010 | Independiente... |
15 | 4 |
0 | 5 |
288 |
| 2009 | Independiente... |
7 | 1 |
1 | 1 |
543 |
Série A — 4G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Associação... |
24 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2016 | Sport Club... |
23 | 4 |
0 | 3 |
305 |
Liga FUTVE Apertura — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Deportivo Táchira |
15 | 4 |
2 | 2 |
336 |
JPL — 4G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Standard Liège |
22 | 3 |
3 | 0 |
273 |
| 11/12 | Standard Liège |
19 | 1 |
3 | 5 |
1 231 |
Liga Postobón I — 3G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
15 | 2 |
2 | 3 |
473 |
| 2011 | Independiente... |
13 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 2010 | Independiente... |
6 | 1 |
2 | 1 |
375 |
JPL Play-Offs I — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Standard Liège |
10 | 3 |
0 | 0 |
222 |
Liga Dimayor — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Independiente... |
10 | 2 |
2 | 1 |
225 |
Copa Sudamericana — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Independiente... |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2017 | Associação... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Independiente... |
12 | 1 |
1 | 3 |
1 085 |
| 2011 | Independiente... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2010 | Independiente... |
5 | 1 |
1 | 0 |
369 |
Fase Final LP II — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
6 | 1 |
0 | 1 |
220 |
| 2010 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2009 | Independiente... |
6 | 1 |
0 | 1 |
437 |
Europa League — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Standard Liège |
9 | 2 |
0 | 1 |
240 |
Copa Colombia — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Independiente... |
8 | 1 |
0 | 0 |
547 |
Copa Águila — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Independiente... |
5 | 1 |
0 | 0 |
371 |
Copa do Brasil — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Sport Club... |
6 | 1 |
0 | 0 |
254 |
Liga Postobón II — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
10 | 1 |
3 | 4 |
802 |
| 2014 | Independiente... |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Cofidis Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Standard Liège |
4 | 1 |
4 | 2 |
345 |
US Open Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Phoenix Rising FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
USLC Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Phoenix Rising FC |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Independiente... |
8 | 0 |
4 | 1 |
0 |
| 2015 | Independiente... |
9 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2014 | Independiente... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Fase Final LBD I — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Independiente... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Independiente... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Dimayor I — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Independiente... |
12 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Fase Final LBD II — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Suruga Bank Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Associação... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga Águila de Campeones — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LP I — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A Segunda Etapa — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Deportivo Quito |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga FUTVE Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Deportivo Táchira |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CA Banfield |
9 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 14/15 |
Uraz stopy |
08.02.2015 |
01.03.2015 |
22 |
7 |
| 14/15 |
Uraz kolana |
18.10.2014 |
10.11.2014 |
24 |
7 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.12.2022 |
Phoenix Rising |
→ |
Retired |
Transfer |
125k € |
| 21/22 |
08.09.2021 |
Without Club |
→ |
Phoenix Rising |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Without Club |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Internacional |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
900k € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
Chapecoense |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 16/17 |
08.05.2017 |
Internacional |
→ |
Chapecoense |
Wypożyczenie |
1.3M € |
| 15/16 |
24.06.2016 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Internacional |
Transfer |
1M € |
| 13/14 |
17.01.2014 |
Deportivo Quito |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
700k € |
| 13/14 |
21.07.2013 |
Without Club |
→ |
Deportivo Quito |
Transfer |
1.2M € |
| 12/13 |
01.05.2013 |
Standard Liège |
→ |
Without Club |
Transfer |
1.2M € |
| 11/12 |
30.08.2011 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Standard Liège |
Transfer |
1M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Táchira |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Banfield |
→ |
Táchira |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Caracas FC |
→ |
Banfield |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Caracas FC B |
→ |
Caracas FC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luis Manuel Seijas?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.