Lucas Arcanjo
⚽ Bramkarz 🏟️ Esporte Clube Vitória 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Lucas Willians Assis Arcanjo |
| 🎂 | Data urodzenia | 07.08.1998 (27 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Miguel Calmon, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Esporte Clube Vitória |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2020 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2028 |
| 🤝 | Agent | GOLDEN7 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Esporte Clube Vitória | 7 | 270 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
59 | 0 | 1 |
6 | 0 | 5 220 |
| Copa do Nordeste |
32 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 890 |
| Copa Sudamericana |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Campeonato Baiano |
46 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 240 |
| Copa do Brasil |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| Série B |
91 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 985 |
| Copa do Nordeste - Fase... |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| Série C |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 170 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 890 |
| 2024 | Esporte Clube... |
37 | 0 |
1 | 4 |
3 330 |
Copa do Nordeste — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
6 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2024 | Esporte Clube... |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2023 | Esporte Clube... |
7 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2021 | Esporte Clube... |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2020 | Esporte Clube... |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Campeonato Baiano — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
10 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 2024 | Esporte Clube... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2023 | Esporte Clube... |
9 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Esporte Clube... |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 2021 | Esporte Clube... |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2020 | Esporte Clube... |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2019 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Esporte Clube... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2021 | Esporte Clube... |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2020 | Esporte Clube... |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Série B — 0G / 91M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube... |
36 | 0 |
0 | 2 |
3 195 |
| 2021 | Esporte Clube... |
38 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 2020 | Esporte Clube... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Esporte Clube... |
13 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa do Nordeste - Fase Preliminar — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Esporte Clube... |
3 | 0 |
0 | 0 |
225 |
Série C — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Esporte Clube... |
13 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz kolana |
02.02.2024 |
16.03.2024 |
44 |
10 |
🔄 Historia transferów (1)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Vitória B |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lucas Arcanjo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.