Lucas Chaves
⚽ Bramkarz 🏟️ Panetolikos GFS 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Lucas Abraham Chaves |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.08.1995 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Martín Coronado, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Panetolikos GFS |
| 📅 | Dołączył | 09.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | AREA SPORT TEAM |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Panetolikos GFS | 3 | 55 | 0 | 0 |
| CA Huracán | 2 | 81 | 0 | 0 |
| AA Argentinos Juniors | 7 | 188 | 0 | 0 |
| AA Argentinos Juniors II | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League 1 |
34 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 805 |
| Kypello Elladas |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| SL1 Play-out |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 485 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
34 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 340 |
| Copa Argentina |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
63 | 0 | 0 |
5 | 0 | 5 618 |
| Copa Sudamericana |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 290 |
| Libertadores |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| Copa Proyec. |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 263 |
| Copa Maradona |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 990 |
| Copa Superliga (-19/20) |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 810 |
| Superliga |
75 | 0 | 0 |
4 | 0 | 6 120 |
| Prim. B Nacional |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Primera División |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League 1 — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Panetolikos GFS |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | Panetolikos GFS |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 340 |
| 23/24 | Panetolikos GFS |
6 | 0 |
0 | 0 |
285 |
Kypello Elladas — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Panetolikos GFS |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Panetolikos GFS |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
SL1 Play-out — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Panetolikos GFS |
10 | 0 |
0 | 0 |
855 |
| 23/24 | Panetolikos GFS |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Huracán |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2022 | AA Argentinos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Huracán |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 2022 | AA Argentinos... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | AA Argentinos... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Copa Argentina — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Huracán |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2020 | AA Argentinos... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2019 | AA Argentinos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2018 | AA Argentinos... |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2017 | AA Argentinos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Huracán |
25 | 0 |
0 | 4 |
2 250 |
| 2022 | CA Huracán |
27 | 0 |
0 | 1 |
2 430 |
| 2021 | AA Argentinos... |
11 | 0 |
0 | 0 |
938 |
Copa Sudamericana — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Huracán |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2020 | AA Argentinos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | AA Argentinos... |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
Libertadores — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Huracán |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2021 | AA Argentinos... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Copa Proyec. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | AA Argentinos... |
3 | 0 |
0 | 0 |
263 |
Copa Maradona — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | AA Argentinos... |
5 | 0 |
0 | 2 |
450 |
| 2020 | AA Argentinos... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | AA Argentinos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | AA Argentinos... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Superliga — 0G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | AA Argentinos... |
23 | 0 |
0 | 1 |
2 070 |
| 2019 | AA Argentinos... |
25 | 0 |
0 | 1 |
1 800 |
| 2018 | AA Argentinos... |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 250 |
Prim. B Nacional — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | AA Argentinos... |
30 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Primera División — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | AA Argentinos... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Broken ankle |
16.09.2021 |
31.12.2021 |
107 |
16 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
31.12.2025 |
Panetolikos |
→ |
Argentinos Jrs. |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 23/24 |
09.01.2024 |
Argentinos Jrs. |
→ |
Panetolikos |
Wypożyczenie |
3.8M € |
| 22/23 |
31.12.2023 |
Huracán |
→ |
Argentinos Jrs. |
Powrót z wyp. |
3.8M € |
| 21/22 |
01.06.2022 |
Argentinos Jrs. |
→ |
Huracán |
Wypożyczenie |
3M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Argentinos II |
→ |
Argentinos Jrs. |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Argentinos U20 |
→ |
Argentinos II |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.04.2010 |
River Plate U20 |
→ |
Argentinos U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lucas Chaves?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.