Lucas Lovat
⚽ Obrońca 🏟️ Goiás EC 🏳️ Brazylia
| 🎂 | Data urodzenia | 14.01.1997 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Florianópolis, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Goiás EC |
| 📅 | Dołączył | 09.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | LEFT Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Akhmat Grozny | 2 | 31 | 3 | 2 |
| Slovan Bratislava | 5 | 126 | 3 | 16 |
| Goiás EC | 1 | 28 | 2 | 1 |
| Spartak Trnava | 2 | 41 | 2 | 11 |
| Slovan Bratislava U21 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Avaí FC | 4 | 45 | 1 | 0 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 2 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premier Liga |
23 | 2 | 1 |
3 | 0 | 743 |
| Slovnaft Cup |
24 | 2 | 6 |
3 | 0 | 457 |
| Russian Cup |
8 | 1 | 1 |
1 | 0 | 467 |
| Niké Liga |
15 | 1 | 1 |
3 | 0 | 637 |
| Nike Liga - Champ. G. |
22 | 1 | 2 |
8 | 0 | 657 |
| Fortuna Liga |
65 | 1 | 10 |
13 | 0 | 1 215 |
| II. Liga |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Série B |
11 | 1 | 0 |
4 | 0 | 513 |
| Campeonato Goiano |
12 | 1 | 0 |
3 | 0 | 920 |
| Campeonato Catarinense |
30 | 1 | 0 |
4 | 0 | 439 |
| Conference L. |
11 | 0 | 1 |
3 | 1 | 0 |
| Europa League Qualifying |
9 | 0 | 5 |
3 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
8 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Verde |
5 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Série A |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Cesko-slovensky Superpohar |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Nike Liga - Releg. G. |
10 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premier Liga — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Akhmat Grozny |
12 | 1 |
0 | 2 |
155 |
| 23/24 | Akhmat Grozny |
11 | 1 |
1 | 1 |
588 |
Slovnaft Cup — 2G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
7 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | Slovan Bratislava |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Slovan Bratislava |
3 | 1 |
1 | 0 |
209 |
| 19/20 | Slovan Bratislava |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Spartak Trnava |
4 | 1 |
3 | 1 |
248 |
| 18/19 | Spartak Trnava |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Russian Cup — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Akhmat Grozny |
6 | 1 |
0 | 0 |
467 |
| 23/24 | Akhmat Grozny |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Niké Liga — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
15 | 1 |
1 | 3 |
637 |
Nike Liga - Champ. G. — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
8 | 1 |
2 | 4 |
657 |
| 21/22 | Slovan Bratislava |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 20/21 | Slovan Bratislava |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Slovan Bratislava |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fortuna Liga — 1G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
21 | 0 |
6 | 2 |
0 |
| 21/22 | Slovan Bratislava |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Slovan Bratislava |
21 | 0 |
2 | 4 |
0 |
| 19/20 | Slovan Bratislava |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Spartak Trnava |
14 | 1 |
2 | 6 |
1 215 |
| 18/19 | Spartak Trnava |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
II. Liga — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Slovan Bratislava... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Slovan Bratislava... |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Série B — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
11 | 1 |
0 | 4 |
513 |
Campeonato Goiano — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
12 | 1 |
0 | 3 |
920 |
Campeonato Catarinense — 1G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Avaí FC |
15 | 1 |
0 | 2 |
439 |
| 2016 | Avaí FC |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Conference L. — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Slovan Bratislava |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Spartak Trnava |
4 | 0 |
4 | 2 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Verde — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Avaí FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Avaí FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série A — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Avaí FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Avaí FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Avaí FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Cesko-slovensky Superpohar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Spartak Trnava |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Nike Liga - Releg. G. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Spartak Trnava |
10 | 0 |
1 | 3 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Collateral ligament ripture |
02.07.2024 |
18.08.2024 |
48 |
6 |
| 22/23 |
minor knock |
01.07.2022 |
10.07.2022 |
10 |
1 |
| 21/22 |
Uraz mięśniowy |
07.03.2022 |
30.03.2022 |
24 |
3 |
| 21/22 |
Muscle contusion |
01.02.2022 |
22.02.2022 |
22 |
2 |
| 21/22 |
unknown injury |
01.07.2021 |
31.12.2021 |
184 |
36 |
| 20/21 |
unknown injury |
02.03.2021 |
26.04.2021 |
56 |
9 |
| 19/20 |
Problemy mięśniowe |
04.12.2019 |
27.12.2019 |
24 |
1 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
31.12.2025 |
Goiás |
→ |
Akhmat Grozny |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 24/25 |
09.01.2025 |
Akhmat Grozny |
→ |
Goiás |
Wypożyczenie |
700k € |
| 23/24 |
18.01.2024 |
Slo. Bratislava |
→ |
Akhmat Grozny |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
15.01.2020 |
Spartak Trnava |
→ |
Slo. Bratislava |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
11.01.2019 |
Avaí FC |
→ |
Spartak Trnava |
Transfer |
100k € |
| 16/17 |
30.04.2017 |
Grêmio U20 |
→ |
Avaí FC |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 15/16 |
21.06.2016 |
Avaí FC |
→ |
Grêmio U20 |
Wypożyczenie |
200k € |
| 15/16 |
01.08.2015 |
Avaí U20 |
→ |
Avaí FC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lucas Lovat?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.