Lucas Sasha
⚽ Pomocnik 🏟️ Fortaleza Esporte Clube 🏳️ Brazil Italy
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Hapoel Tel Aviv | 2 | 66 | 11 | 3 |
| Aris Thessaloniki | 3 | 120 | 10 | 4 |
| Fortaleza Esporte Clube | 4 | 192 | 4 | 3 |
| Ludogorets Razgrad | 4 | 171 | 4 | 12 |
| Ludogorets Razgrad II | 4 | 9 | 4 | 0 |
| CSKA Sofia | 1 | 34 | 2 | 3 |
| Grêmio Barueri Futebol Ltda. | 1 | 32 | 0 | 1 |
| US Catanzaro | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League 1 |
74 | 7 | 2 |
10 | 0 | 3 311 |
| Vtora Liga |
9 | 4 | 0 |
2 | 0 | 299 |
| Ligat ha'Al |
44 | 4 | 2 |
8 | 0 | 2 327 |
| Europa League Qualifying |
16 | 3 | 1 |
2 | 0 | 336 |
| Ligat ha'Al - Championship... |
9 | 3 | 0 |
0 | 0 | 243 |
| Bulgarian Cup |
17 | 2 | 2 |
2 | 0 | 540 |
| efbet Liga |
64 | 2 | 4 |
6 | 0 | 2 101 |
| A Group |
60 | 2 | 5 |
13 | 0 | 1 256 |
| SL1 Play-off |
25 | 1 | 1 |
6 | 0 | 346 |
| Kypello Elladas |
14 | 1 | 1 |
3 | 1 | 570 |
| UECL Quali |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Série A |
126 | 1 | 2 |
11 | 0 | 1 273 |
| Campeonato Cearense - Group |
17 | 1 | 0 |
2 | 1 | 298 |
| Copa Sudamericana |
19 | 1 | 0 |
1 | 0 | 151 |
| Campeonato Cearense - Finals |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| Gvia haMedina |
1 | 1 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Libertadores |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
22 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Efbet liga - Championship gr. |
21 | 0 | 3 |
2 | 0 | 0 |
| Europa League |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
16 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Bulgarian Super Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ligat ha'Al - Relegation round |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Lega Pro 2 - B |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League 1 — 7G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Aris Thessaloniki |
25 | 1 |
1 | 3 |
1 994 |
| 20/21 | Aris Thessaloniki |
25 | 3 |
0 | 3 |
628 |
| 19/20 | Aris Thessaloniki |
24 | 3 |
1 | 4 |
689 |
Vtora Liga — 4G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ludogorets... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets... |
2 | 1 |
0 | 0 |
149 |
| 16/17 | Ludogorets... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Ludogorets... |
5 | 3 |
0 | 1 |
150 |
Ligat ha'Al — 4G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Hapoel Tel Aviv |
19 | 3 |
0 | 3 |
560 |
| 13/14 | Hapoel Tel Aviv |
25 | 1 |
2 | 5 |
1 767 |
Europa League Qualifying — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Aris Thessaloniki |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Aris Thessaloniki |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Hapoel Tel Aviv |
2 | 1 |
0 | 0 |
179 |
| 13/14 | Hapoel Tel Aviv |
4 | 2 |
1 | 1 |
157 |
| 12/13 | CSKA Sofia |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ligat ha'Al - Championship round — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Hapoel Tel Aviv |
9 | 3 |
0 | 0 |
243 |
Bulgarian Cup — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
6 | 1 |
1 | 0 |
360 |
| 15/16 | Ludogorets Razgrad |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | CSKA Sofia |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
efbet Liga — 2G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
19 | 1 |
1 | 0 |
761 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
22 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
23 | 1 |
1 | 6 |
1 340 |
A Group — 2G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ludogorets Razgrad |
31 | 0 |
2 | 7 |
0 |
| 12/13 | CSKA Sofia |
29 | 2 |
3 | 6 |
1 256 |
SL1 Play-off — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Aris Thessaloniki |
5 | 1 |
0 | 2 |
346 |
| 20/21 | Aris Thessaloniki |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 19/20 | Aris Thessaloniki |
10 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Kypello Elladas — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Aris Thessaloniki |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 20/21 | Aris Thessaloniki |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Aris Thessaloniki |
6 | 1 |
0 | 2 |
570 |
UECL Quali — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Aris Thessaloniki |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
Série A — 1G / 126M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
28 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
37 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
20 | 1 |
0 | 2 |
1 273 |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
24 | 0 |
1 | 3 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
7 | 1 |
0 | 1 |
298 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
6 | 1 |
0 | 1 |
151 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 1 |
0 | 0 |
225 |
Gvia haMedina — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Hapoel Tel Aviv |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
Libertadores — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Efbet liga - Championship gr. — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
9 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bulgarian Super Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligat ha'Al - Relegation round — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Hapoel Tel Aviv |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Lega Pro 2 - B — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | US Catanzaro |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Calf problems |
25.08.2025 |
— |
20 |
2 |
| 24/25 |
Forearm fracture |
18.05.2025 |
08.07.2025 |
52 |
5 |
| 24/25 |
Uraz łydki |
18.09.2024 |
21.11.2024 |
65 |
9 |
| 23/24 |
Inner ligament stretch of the knee |
29.04.2024 |
09.06.2024 |
42 |
11 |
| 18/19 |
Broken jaw |
09.08.2018 |
14.09.2018 |
37 |
9 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
18.07.2022 |
Aris Saloniki |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
900k € |
| 19/20 |
10.07.2019 |
Ludogorets |
→ |
Aris Saloniki |
Transfer |
1.8M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Hapoel Tel Aviv |
→ |
Ludogorets |
Transfer |
650k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
CSKA Sofia |
→ |
Hapoel Tel Aviv |
Transfer |
650k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
São José-SP |
→ |
CSKA Sofia |
Transfer |
600k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Pinheiros-SC |
→ |
São José-SP |
Transfer |
600k € |
| 11/12 |
01.12.2011 |
Catanzaro |
→ |
Pinheiros-SC |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 11/12 |
01.09.2011 |
Pinheiros-SC |
→ |
Catanzaro |
Wypożyczenie |
600k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Without Club |
→ |
Pinheiros-SC |
Transfer |
600k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Barueri |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Corinthians U20 |
→ |
Barueri |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lucas Sasha?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.